Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hónapos kislányomnak hat napja nincs széklete! Hány napig normális, hogy nem kakil?A kedélyállapota jó... fórum

2 hónapos kislányomnak hat napja nincs széklete! Hány napig normális, hogy nem kakil?A kedélyállapota jó... (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. febr. 2. 10:06

Szia!


Az én kislányom is így volt, s az orvostól kaptunk receptre egy úgynevezett "szélcsövet", aminek segítségével aztán rásegítettünk, hogy legyen ingere.

Ha szopik (vagyis anyatejes), akkor előfordulhat, hogy nem iszol elég vizet, s így ő sem jut eléghez, emiatt lehet szorulása, jobban mondva emiatt lehet, hogy nincs széklete. Persze, ezer oka lehet, de ezt a legegyszerűbb kipróbálni.

2009. febr. 2. 10:05
Adjál neki jó cukros kamillateát. Ha ez se használ, akkor lehet kapni gyógyszertárba Espumisan cseppet, abból adjál neki. 6 nap már elég sok. Ha ma se lesz széklete, akkor hívd fel a gyerekorvost. Én úgy tudom, hogy max egy hetet várnak.
2009. febr. 2. 10:04
Ez már biztosan nem jó. Anyatejes?
2009. febr. 2. 10:03
2hónapos kislányomnak 6napja nincs széklete!Hány napig normális, hogy nem kakil?A kedélyállapota jó...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook