Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2 hetes gyors fogyókúra fórum

2 hetes gyors fogyókúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 2 hetes gyors fogyókúra

1 2 3
18. Sookie (válaszként erre: 17. - Bettike2007)
2010. jún. 18. 18:04

Akkor rossz helyen vagy, mert itt, hoxán fogsz még találkozni sok fogyókúrás cikkel.


Ezzel a diétával én sem értek egyet, nem jó akárkinek. Mindenkinek saját, személyre szabottal kellene próbálkozni.

2010. jún. 18. 17:38
Unom már ezt a sok diétás írományt,szeretnék valami tartalmasat olvasni,és erre minden két nap jön ilyen cikk!Nem erről szól az élet!
2010. jún. 18. 17:35

Ez a diéta öngyilkosság, idővel majd a cikk írója is rájön.

Sajnos én is próbálkoztam mindig valami hülyeséggel, de az ember aztán rájön, hogy ez nem csak úgy van, inkább ésszel kell csinálni..

15. e974230abd (válaszként erre: 10. - Bzanna)
2010. jún. 18. 17:03
Ezt Pados írta??Nem nagyon akarom elhinni...
2010. jún. 18. 16:56
És jöhet a cukorbetegség, a meddőség, száraz bőr, vesesüllyedés, veseelégtelenség, hajhullás, fogak kihullása, szívritmus zavarok, vérnyomás ingadozása, stb. Mindez néhány kiló miatt??
13. szimba (válaszként erre: 9. - C079b9184b)
2010. jún. 18. 16:49
szia! írhatnál egy cikket a kiútról, nincs kedved? :)
12. MelisUK (válaszként erre: 11. - Loch ness)
2010. jún. 18. 16:47
Amen. :D:D:D
2010. jún. 18. 16:45
Mivel tudjuk, hogy egy hét alatt 1 kilónál többet leadni nem egészséges, ezért igazából nem is kellene más kommentár ehhez a cikkhez. Szerintem.
10. bzanna
2010. jún. 18. 16:41

Bocsánat, de nem lehet szó nélkül hagyni. Ez a Pados Gyula-féle diéta. Ha rákerestek, a róla szóló legelső cikkben kihangsúlyozzák, hogy csak és kizárólag egészséges emberek csinálhatják, akkor is max. két hétig és fél év kihagyással még 1x lehet csinálni. Betegek orvosi konzultáció alapján végezhetik.

Biztos nagyon jó, de kimerítő, és szerintem agresszívvá is tesz az éhezés. Egy mód van csak, a mozgás és az agybani elhatározás. Nekem még egyik sem sikerült :D

2010. jún. 18. 16:38

A legtöbb ember az ilyen minimumkalóriás, gyors fogyókúrákkal rontja el az anyagcseréjét!

Tapasztalatból mondom - sajnos - kamatostól fog visszajönni minden kiló!


Én óva intek mindenkit a gyors és meggondolatlan fogyókúráktól! Évekig csináltam és teljesen felborult tőle az anyagcserém!

Az ember szervezete nem fogadja el az éheztetést, mert azonnal el kezd raktározni, ha változás van az étkezésben!

Amint visszatér a megszokott étkezéshez, azonnal jönnek vissza a kilók, és ráadásul gyorsabban és több!


Ez egy ördögi kör!


Van kiút, de az sajnos nagyon-nagyon nehéz!

2010. jún. 18. 16:33
ÉN is csak azt tudom mondani,amit az előttem szólók mondtak. Én 1x végig csináltam,tényleg semmi haszna. A legrosszabb viszont az,ha még1x megakarod csinálni,vagyis 2x2 hetet akarsz,és ha fogysz is,akkor a víz mellett nem a zsír fog lefogyni,hanem az izomzatod pusztítod el.
2010. jún. 18. 16:29

Nincsenek egyáltalán meghatározva, hogy mekkora mennyiséget kell fogyasztani... Sőt, még ha meg is lenne határozva, akkor is más jó egy véknyabb embernek, mint egy vastagabbnak, más jó egy aktív és más egy kevésbé aktív/lusta embernek, stb.

Egyébként még ha egyáltalán nem is ennék 2 hétig, csak vizet innék, akkor se fogynék 14 kilót ilyen rövid idő alatt. :D

2010. jún. 18. 16:28
Ez a diéta nem jó semmire sem,legfeljebb arra,hogy a 2 hét alatt leadott maximum 3kg-ból 6kilót visszahízzál:-(
2010. jún. 18. 16:26

Én csak egy dolgot nem értek. Miért akarják az emberek a kilóikat leadni 2 hét alatt, amikor azokat esetleg évek alatt szedték fel? Ha 2-3 kilóról van szó akkor nem szóltam semmit.

Sose értettem minek a nagy "rohanás" és rövid időn belüli fogyás. A szervezet ezt nem hálálja, remélem tudja mindenki!

Legalább itt ne buzdítsuk egymást a gyors fogyásra!

2010. jún. 18. 16:23
két hét alatt nem lehet ennyit fogyni....legfeljebb 50 kilós testsúlyfeleslegből.
2010. jún. 18. 16:22
Szia! Ez mellett tenyleg nincs uzsonnara vagy tizoraira egy joghurt kis korpaval, egy alma, egy puffastott buza vagy ilyesmi? Szerintem ez a dieta eleg veszelyes akar egy hetig is.
2010. jún. 18. 16:17
És ez mellett lehet dolgozni min. 8 órát, bevásárolni, mosni, főzni, vasalni, takarítani, gyerekkel foglalkozni és még ki is aludjuk magunkat??
2010. jún. 18. 16:08
14 nap alatt 8-10 kg kiló fogyás várható, a diétát meg lehet ismételni többször is, de csak orvosi felügyelet mellett. A kúra ideje alatt, a kívánt hatás elérése érdekében, napi 2-3 liter szénsavmentes ásványvíz fogyasztása ajánlott! Akinek nehéz betartania a 2-3 liter folyadékivást egy nap alatt (nekem is nehéz), igyon meg minimum óránként 1 nagy pohár vizet egészen lefekvésig, ezt a trükköt be lehet illeszteni evés előtt is, mert a szervezetünk sokszor a szomjúságot is éhségnek fogja fel. Tehát 1 pohár víz, evés előtt is, legrosszabb esetben is csak kevesebbet eszünk.

Ugrás a teljes írásra: 2 hetes gyors fogyókúra
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook