Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra gyorsabban fórum

Fogyókúra gyorsabban (beszélgetős fórum)


2010. júl. 4. 03:46

sziasztok!

Mire hó az almaecet? hogyan hat?

Köszi

2010. jún. 23. 17:23

szuper, gyűlnek a dolgok.


Más valaki van esetleg, aki a Formoline-t még próbálta? Kíváncsi vagyok, másnak hogy vált be, mit tapasztalt vele, olyan kedvező volt-e, mint nekem.

2010. jún. 13. 09:29

Sziasztok!

Én profi fogyizó vagyok, óriási tapasztalattal, szinte mindent kipóbáltam, de nm várom a sültgalambot, mert mindennap kondizok 1 órát, utána szauna, kerékpározás, túrázás stb.

Most pépes diétára vagyok kárhoztatva fogbeültetés miatt, fehérjeporokat iszom.

Évek óta iszom ezeket, kost annyi a különbség, hogy naponta 3x csak ezt iszom, semmi mást.

1 hét alatt 4 kilót fogytam vele, 2. hét végénél tartok és közel 7 kg ment le eddig és még van egy hónapom.

Reggel éhgyomorra megiszom a citromos, szódabikarbónás vizemet, ez nagyon jól lugosít és nagyon jól kitisztít.

2010. jún. 11. 16:14
Hallottatok már arról a szájspréről ami elveszi az étvágyat? Mintha láttam volna egy reklámban, vagy ezt csak álmodtam?
2010. jún. 6. 16:31
sziasztok, bocs, nem voltam netközelben, szóval igen, 1 evőkanálnyit rakok 2 dl vízbe, étkezés előtt 10 perccel kell meginni. És ha bio-almaecetet veszel, annak nincs olyan erőteljes íze, én kifejezetten szeretem, olyan, mintha kisfröccsöt innék:-) centikben még akkor is ment le, nem is kevés, amikor egyáltalán nem figyeltem a kajára, csak az almaecet-ivásra:-)
13. danina
2010. jún. 4. 19:24

Sziasztok!

Én 4 napja szedem a Cefamadart,hát a súlyom még nem csökkent,de nincs felfúvódás meg ilyesmi.

Egy ideig ittam az almaecetet,reggel,1 pohár vízben 1 evőkanállal,nem olyan borzasztó,de leváltottam a Cefara,hát,kíváncsi vagyok,mi lesz...

Eddig még semmi...

2010. jún. 4. 19:13
Ja és én a jiangzhi tongshu san szűztea kapszulát szedem. Úgy érzem használ, mert kb egy hete 4 nap alatt 4 kilót leadtam, azóta meg tök sokat eszem és csak 1 kg jött vissza.
2010. jún. 4. 19:09
Az almaecetet evés előtt kell meginni, célszerű mind a 3 étkezés előtt és az én információim szerint 2 kiskanállal kell tenni egy pohár vízbe.
2010. jún. 4. 18:10
más tapasztalatok esetleg? írjatok, osszuk meg a tudást!
9. sparkles (válaszként erre: 3. - 77ea8eb702)
2010. jún. 2. 12:46
Ok, várjuk!
8. sparkles (válaszként erre: 2. - 8e163afeff)
2010. jún. 2. 12:45
én is próbáltam, de még hígítva is alig tudtam meginni.
7. sparkles (válaszként erre: 4. - Atricsap)
2010. jún. 2. 12:39

jujj, depressziós lettél egy sima étrend-kiegészítőtől? na az nem jó...


Nekem annyira bevált a Formoline h el se akarom hinni. Egy ideje szedem, jó, sportolok is, bár nem annyira intenzíven.


Én kevesebbet eszem, ez a tabi kellemes mellékhatása :)) de ilyenkor persze figyelek, h az a kevés minőségi, egészséges legyen.


Ja, és valahogy több energiám lett, szerintem a Formoline-tól (csökkenti a koleszterin-szintet), mert korábban, ha sportoltam, akkor se volt ennyi energiám.


Szóval nekem bevált :) vééégre :)

6. golfáramlat (válaszként erre: 2. - 8e163afeff)
2010. máj. 31. 21:58

Szia!

Én is olvastam az egyik napilapban, hogy az almaecet hatékony. Csak azt nem írták, hogy mennyit kell belőle naponta fogyasztani.

Szívesen olvasnám a tapasztalatodat!

(Különben borzalmas íze van :DDD)

5. atricsap (válaszként erre: 2. - 8e163afeff)
2010. máj. 31. 21:33
Szia! Mennyi alamaecetet iszol? Étkezés előtt vagy után?
4. atricsap (válaszként erre: 1. - Sparkles)
2010. máj. 31. 21:31

Szia!

Engem érdekelne, hogy mi a tapasztalatod a Formoline-ről, leírnád?

Én a Reduce Weight-et használtam, 2 hét alatt lement 4 kiló, de a végére már tiszta depressziós lettem, úgyhogy abbahagytam.

2010. máj. 31. 20:47
én az flp lean termékét szedem három napja, még semmi tapasztalat, de majd beszámolok.
2010. máj. 31. 19:13
Almaecet... sokat segít!
2010. máj. 31. 19:07

Sziasztok!


Legyen ez a fórum egy gyűjtőhelye a különböző étrend-kiegészítőknek, amikkel gyorsabban fogyhatunk!


Mindenki leírhatja a tapasztalatát, sikersztoriját, ha sikeresen bevetett egy étrend-kiegészítőt, vagy éppen nem várt mellékhatásokkal találkozott.


Én a Formoline-nal való tapasztalatomról tudok írni!


Várom a tapasztalatokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook