Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2 hetes gyors fogyókúra fórum

2 hetes gyors fogyókúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 2 hetes gyors fogyókúra

1 2 3
48. Gavrilo1 (válaszként erre: 33. - A14deb9047)
2010. jún. 19. 16:27
Ha valaki elhízott akkor nagyon nehéz a babavárás, már alapból a teherbeesés is. De ez a csontsoványokra is igaz,mert bizonyos súly alatt már nem is menstruál a nő.
2010. jún. 19. 15:50
a barátnőm csinálta évekkel ezelőtt többször is, kb. 6 kilót adott le alkalmanként (sztem hosszabb ideig nem szabad csinálni). nekem egy napig se sikerült. pedig de jó lenne ([sóhaj]
46. 3fd432567f (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. jún. 19. 15:47
Én dolgoztam mellette napi 10 órában.önfenntartó vagyok,házimunkát senki sem csinálja meg helyettem,valamint tanultam is...nem vészes, szerintem :)
45. 3fd432567f (válaszként erre: 37. - Camay)
2010. jún. 19. 15:44
Hát...nem tuom,hogy híztál vissza,mi tartjuk a súlyunkat, és diéta után nem pizzával és somlóival kezdtük a napot,s azóta is ügyelünk arra,mit eszünk....a diéta nem 2 hétre szól csak,utána is tartani kell valamilyen szinten.
2010. jún. 19. 15:41
Én ezt alkalmaztam párommal,ő 7 kilót fogyott, én 4-et, ez márciusban volt,azóta tartjuk,amit elértünk...
43. Sookie (válaszként erre: 19. - Bettike2007)
2010. jún. 19. 12:42
Oké, de ha nem érdekel a téma, miért írsz bele? Pl. Én se írok babás fórumba.
42. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 41. - SReni)
2010. jún. 19. 11:56
megkérdezhetem, hogy mit értesz "normális evés" alatt?
41. SReni
2010. jún. 19. 09:58
Kipróbáltam kb. 2 hónapja. Talán 1-2kg ha lement.( és persze azonnal vissza is jött ahogy normálisan kezdtem enni) Az elég kevés ennyire kevés evés mellett. Nem érte meg a sanyargatást.
2010. jún. 19. 09:57

Szerintem ez nagyon jó diéta! Tartható!Én is próbáltam már és fogytam is vele, minimálisat híztam vissza!Persze utána ésszel kell enni!!

Ha megnézed szinte csak fehérjét eszel, reggel van minimális szénhidrát de ennyi kell!!

39. c079b9184b (válaszként erre: 13. - Szimba)
2010. jún. 19. 07:45

Szia!


Túl sok sikerről nem tudok beszámolni, egész életemben küzdöttem a túlsúllyal, illetve csak a 2 gyerekszülés után! 65 kg-ról a sok-sok jo-jóval tönkretettem magam! ( Én is voltam Dr.Padosnál! )2010. május 16 óta egy eddig nem alkalmazott módszeren dolgozom, bízom ennek a sikerében!

A fogyás, vagy fogyókúra is mint minden változtatás egy stresszes állapotot idéz elő! Azt tapasztaltam, ha van elég belső fegyelem, vagy inkább erő akkor meg tudjuk oldani! Ha sok stressznek vagyunk kitéve, akkor priorizálunk és nem a súlycsökkentés fog előtérbe kerülni, mint megoldandó feladat, hanem mondjuk a munkahely, a gyerek, a kölcsön törlesztés, a számlák, a vizsga, netán a párkapcsolat, stb! Ez velem is így van!

38. 5e48d37001 (válaszként erre: 17. - Bettike2007)
2010. jún. 19. 07:08
Akkor ne kattints rá,és nem fogsz feleslegesen uncsizni,engem sem érdekel az ezotéria,se a kertészkedés,a baba témák sem már kinőttünk belőle.Elsiklok felettük.
37. Camay (válaszként erre: 6. - 5e48d37001)
2010. jún. 19. 01:32

Osztom a velemenyed, en is probaltam es csunyan 2x annyit hiztam vissza, mint amennyit nagy kinok aran lefogytam. Arrol nem is beszelve, hogy a 10. napon ugy szedultem, hogy nem mertem kimenni az utcara.Nem ajnlom senkinek. A sok folosleges kilot nem 1-2 het alatt szedte fel senki sem, tehat ne is varjon senki csodat egy ilyen dietatol. Inkabb kevesebbet es tobbszor etkezni es a kenyerfeleket kiiktatni az etrendbol meg a nassolast. Sok zoldseg, gyumolcs, salatak hussal es akkor lesz eredmeny is, de nem 1-2 het alatt, hanem kitartassal akar 1 evig is, akinek sok a folos kiloja. Hetente 1x meg vetkezni is lehet a pizzatol megkezdve a leghabosabb, legcsokisabb suti-ig. Nem eszt osztok, csak sajat tapasztalatomat osztottam meg.


Sok minusz kilot annak, aki erre vagyik! :)))

2010. jún. 18. 23:52

A másik dolog amit le akarok írni hogy most nem az zavar hogy írnak olyan cikket hogy pl a francia konyha,vagy olyan kaják amik nem annyira hizlalnak.

Hanem mindenki azt szajkózza mindenütt hogy ilyen diéta,így kell fogyni,mert ha nem mi lesz!Na mi??

Én sosem voltam vékony,de nem is kövér,pont jó,nem is akarom magam csontsoványan látni.Még a reklám is oldalt Norbi!!Ez a baj hogy ez a világ arról szól ha nem vagy ultravékony,szép és nem öltözöl jól senki vagy.Ez mindegy.Nem is téma,mindenkinek jó diétázást!

35. bettike2007 (válaszként erre: 32. - C12cd2b1c1)
2010. jún. 18. 23:47
Nem ezért,beszélgetek anyukákkal,és nem ilyen érdekel.De ha mást érdekel olvasgassa nyugodtan.
2010. jún. 18. 23:35

sok kitartást hozzá. Én is ezzel fogytam egy 10-est 7 éve. Az első 3 nap a falat kapartam az éhségtől....

Mondjuk az is benne van, hogy 2 hét után szünetet kell tartani és pár hónapnyi szünetet tartani, mielőtt megismételed.Sztem ne csinálj 4 hetet



Zsóka, második babámat várom...

2010. jún. 18. 23:31
Csak nagyon haloványan szeretném megjegyezni, az ehhez hasonló fogyókúrák miatt sok-sok fiatal nő nem fog tudni megtermékenyülni, egészséget babát a világra hozni. Amióta az elmúlt években elkezdődött ez a fogyókúrázási járvány, szinte tízezrével vetélnek el, vagy egyáltalán meg sem termékenyülnek, ill. ezrével várnak beültetésre, mesterséges megtermékenyítésre, mert a szervezetüket/lelküket/sanyargatják, megfosztva a legnagyobb feladatra való felkészülésben: AZ ANYASÁGTÓL!
32. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 17. - Bettike2007)
2010. jún. 18. 23:21

Tudod érdekes, ha ennyire unod, hogy ennyi diétás cikk és fórum van itt, minek regisztráltál?

Sőt, ha egy cikk - fórumtéma nem tetszik, minek szólsz hozzá? Itt olyan emberek sürögnek - forognak akik próbálják előrébb vinni a másikat, támogatással, ötletekkel nem efféle negatív beszólásokkal...

31. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 16. - Szabina1984)
2010. jún. 18. 23:20
hm köszi, de nekem bevállt a diéta ezért próbáltam itt is "terjeszteni", hogy másoknak is segítsen...
30. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 3. - Tereteri)
2010. jún. 18. 23:18

sziasztok bocsi most fogtam fel, hogy megjelent a cikk :)

hm 7 nap alatt 5 kg-t adtam le vele, nem voltam éhes a főétkezések között egyáltalán:)

2010. jún. 18. 22:34

A varrónők úgy számolják, hogy ahány kilót fogyunk, annyi 1 cm-rel lesz bővebb a ruha.

Durva......................!! Akkor hamarosan a bőrruha is bő lesz :-X

2010. jún. 18. 21:24

Érdekes amiket írtatok, nekem is szemet szúrt a sok ismétlés meg az ilyenek. Habár fiatal vagyok én is azt mondom hogy ez nem tesz jót a testnek se a léleknek. Valamiért sokkal jobban díjjazom azt ha valaki inkább saját magát kontrolálja. Pl beállít magának egy étkezési rendet és azon kívűl csak gyümölcsöt eszik. Almának mindig kell otthon lennie ez nálam már megszokott habár sokszor nincs a családomnak pénze rá.

Az a videó is nagyon jólnak látszik ami be lett linkelve. Azt hiszem én is indítok egy fórumot... ^^"

2010. jún. 18. 21:06

En is ismerem ezt a fajta dietat, eleg kinzo....!Nekem a termeszetgyogyasz adta, es melle meg adott egy teakevereket, amit reggel kellett meginni,vagyis delelott, es nem is voltam ehes annyira, csak a delutanokat meg az estet volt nehez atveszelni.En egy kura alatt 8kilot fogytam vele, egyszer ki lehet birni, de hosszu tavon nem ez a megoldas!

Csakis eletmodvaltoztatassal lehet lefogyni, nem ilyen drasztikus modszerrel.

S ketlem, hogy a Pados ilyet kitalalna, mert azert o megiscsak egy elismert szaktekintely, fura,hogy pl nincs benne tizorai vagy uzsonna!

26. M_Marcsa (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. jún. 18. 20:42

Nem lehet, sztem.

A f;rjem megcsin'lta eddig vagy 3/szor. Nem szeretem ezt a diétát, nagyon nehéz, folyton éhes volt, morgott, valahogy kibírta. Néhány kg lement, de aztán visszaszedte. Épp most beszéltem le róla.

2010. jún. 18. 20:19

Sziasztok,


Én próbáltam ezt a diétát, anni Bikini diéta néven futott. Én 4 napig bírtam, aztán nagyon rosszul lettem, abbahagytam. Azóta más módszerrel már lefogytam (kcal számolás) és biztosan mondhatom Adj időt magadnak, ne akarj egyszerre mindent, okosan és egészségesen kell fogyni!


Bettike ez az oldal nem csak diétás vagy babás itt van minden féle...mindenki megtalálja ami neki tetszik. A diéta is sokak számára fontos....nekem is az volt.

24. szabina1984 (válaszként erre: 19. - Bettike2007)
2010. jún. 18. 20:14
Szeriintem sem kötelező akkor rákattintani erre a cikre. Senki sem kényszeríti az embert semmire.
2010. jún. 18. 19:12
Ja ,és ez nem egy kismama fórum!!!Kb. a negyede csak ,a többi másról szól.Plo.. diétáról is kb negyed.
22. e974230abd (válaszként erre: 17. - Bettike2007)
2010. jún. 18. 19:11

Hát talán ha nem érdekel a diéta témakör,akkor nem kéne rákattintani egy olyan cikkre, aminek a címében elég egyértelműen szerepel a diéta szó:)

Egyébként megfigyelheted,hogy a koncepció az,hogy a cikkek egy diétás egy babás leosztásban küldik a főlapra .Általában a diétás a bal flekkben a babás a jobb flekkben.

2010. jún. 18. 19:01
2010. jún. 18. 18:55
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IVz0CHpsq_c&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/IVz0CHpsq_c&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
19. bettike2007 (válaszként erre: 18. - Sookie)
2010. jún. 18. 18:41
Nem ezért vagyok itt,anyukákkal beszélgetek és az ő cikkeiket várom.Aki diétáról akar olvasni van olyan hogy diéta és fitness.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook