Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 és fél éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyek? fórum

2 és fél éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyek? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 13. 16:42

Vmi készségfejlesztős, összeillesztős, kirakós, játékot. Fajáték féleségre gondolok.

Ha pedig kevesebb a keret, akkor vmi kocsit, annak mindig örül egy fiú. :-)

7. pirosbegre (válaszként erre: 6. - Gera175)
2012. aug. 12. 20:39
Válassz inkább mesés könyvet. Tavaly azt vettem a barátnőm kisfiának 2.dik születésnapjára, most tűzoltóautót a 3.dikra. Még most is emlegeti, hogy azt Tőlem kapta, mármint a mesés könyvet:D
2012. aug. 12. 19:41

Köszönöm a segítséget. Nem sokat szánok rá, épp csak gesztusértéke legyen. A barátnőm kisfiáról van szó, és látogatóba mennénk hozzájuk.

Először kifestő könyvre gondoltam, de nem tudom azt mikortól tudják használni, ezért kértem segítséget anyukáktól.

5. pepi2 (válaszként erre: 4. - Pepi2)
2012. aug. 12. 19:06
utóbbi veresekönyveket azért is szeretem , mert nagyon gyerekközpontú a grafikája, tele szebbnél szebb nagy színes képekkel, rengeteget lehet róla beszélgetni, remekül fejleszti a gyerek szókincsét!!!!!!
4. pepi2 (válaszként erre: 1. - Gera175)
2012. aug. 12. 19:05

alapvető kérdés, mennyit szánsz rá? kb?

hatalmas a kínálat: kedvenc mesehősét beírod és máris rengeteg játékot talász, én a neten szoktam megvenni, sokkal olcsóbb

amúgy könyv? Bartos Erikának a mondókás könyveit imádják a gyerekeim: Zakatoló, Bárányfelhők, Százlábú stb, vagy Anna és Peti könyvek, de könyvben is rengeteg a kínálat

2012. aug. 12. 19:04
Lego duplo. Az én kisfiam szereti nagyon. Vagy valamilyen kirakó, építőkocka, fűzőcske.
2012. aug. 12. 19:04
Van kedvence? (Mesefigura, vonatos játékok, autók?)
2012. aug. 12. 19:02
Segítséget kérnék anyukáktól, hogy egy 2 és fél éves kisfiú mivel játszik, milyen ajándékot lehet nekik venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook