Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 éves kisfiúnak milyen születésnapi ajándékot vennétek? fórum

2 éves kisfiúnak milyen születésnapi ajándékot vennétek? (beszélgetős fórum)

18. catswd (válaszként erre: 17. - Catswd)
2013. szept. 12. 11:33

jah... azóta már 6 éves :D


Akkor legó ;-)

17. catswd
2013. szept. 12. 11:32

Nézz szét a fajátékboltban :). csomó kreatív, szerelős, kalapálós, egyberakós, okosító játék van. Nem műanyag vacak, ha kinövi , tök jól megörökölheti a tesó vagy ismerős gyerek :).


Plusz a duplóra szavazok még, abból olyat amilyen az érdeklődési köre (vonat, autó, állatos, házas :), stb)

2009. szept. 8. 23:27
Én bevallom őszintén, nem szerettem a műanyag kismocikat. Kisfiam 2 évesen kapott egy fabringát,a pedál mélkülit. Most 3 és fél éves,még mindíg azzal nyomulunk a városba,és ami a legjobb, 3 éves kora előtt ráült a pedálos bringára,és eltekert vele. Fantasztikusan egyensúlyozik.
2009. szept. 8. 15:41
Mindeképpen készségfejlesztő játékot vennék!
14. Ritkó
2009. szept. 8. 13:39

Az én kisfiam 2 éves volt áprilisban, de imádja a kismotorját. Most már nagyob kellene neki, azt nézte ki magának a játékboltban :)

De szereti a barkácskészletét is, gyurmázni is szeret, de az autóit is szereti tologatni :)

Csúszdája is van, azt annyira nem használja mostanában :)

13. Grepike (válaszként erre: 1. - Teltzsu)
2009. szept. 8. 13:01

Az én keresztfiam aug. 30-án volt két éves. Ugyanezt a témát indítottam fórumként. Egy-két ötlet csepegett be... műanyag kismotor, ugrálóvár, építőjáték.. végül LEGO Duplo-t vettem neki. És imádja!!!! (ahogy az én lányom is - most 18hós)

A LEGO kreatív és fejlesztő. Valamint később vehetsz hozzá te is kiegészítéseket!!!! :)

2009. szept. 8. 12:56

Igen én is a lábbal hajtható pöszögőre (kismotor) szavazok. Nekem3 és fél éves a fiam és le sem lehet róla robbantani. Pedig már kinőtte és úgy néz ki rajta mint majom a köszörűkövön. Én télire is bevittem a lakásba. Jól lecsutakoltam. Nagyon élvezte, hogy bent is gyakorolhat mikor kicsi volt.

De imádja a mesekönyveket is.

11. naildi81 (válaszként erre: 1. - Teltzsu)
2009. szept. 8. 12:54
Az én kisfiam szombaton volt kétéves. Tőlünk egy barkács-asztalt kapott, mert ő imád szerelni. Van benne minden, fúró, kalapács, fogó, csavarhúzó, csavarok, satu... (Most az egyik nagyáruházba féláron kapható)
10. pemete (válaszként erre: 8. - Nemeskata)
2009. szept. 8. 12:49
Az én lányom még megenné a gyurmát:D
2009. szept. 8. 12:47
.
2009. szept. 8. 12:46

Szia


az én 2 éves kisfiam kedvencei a mágnesceruzás rajztábla, gyurmakészlet különböző kinyomókkal (playdoh), kismotor, duplo, mondókáskönyv, puzzle (természetesen neki való nagydarabos, vagy 3d-s műanyagok is nagyon aranyosak vannak)zsírkréta, filctoll, matricás foglalkoztatókönyv, DE az 1000. új kisautónak is nagyon tud örülni ;-)

7. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 6. - 95a0f7ade3)
2009. szept. 8. 12:38
Attól függően, mennyi pénzt szántatok rá...csúszda.
6. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - Teltzsu)
2009. szept. 8. 12:37
Lábbal hajtható kismotor, vagy bicikli? Hinta?
2009. szept. 8. 12:37

nálinka kereatív tábla ment nagyon.Amire rajzolhat meg nyomdázhat.

Most is szereti használni.

4. mliv
2009. szept. 8. 12:36
A lego (duplo) szerintem is jó ötlet, elég sok féle doboz van belőle, kisebb nagyobb, árban is elég széles skálán mozog, ráadásul úgy is jön a rossz idő, így talán elücsörög vele a szobában.
2009. szept. 8. 12:35
Vagy valami keménylapos jópofa mesekönyvet is vehetnél, márha szeret könyveket nézegetni, meg szereti, ha olvasnak neki.
2009. szept. 8. 12:34

LEgó? Az én kislányom most hónap végén lesz 2 éves, és imád legózni. Van neki ilyen kicsiknek való Duplo lego, nagyon jópofa dolgok vannak benne:)

Mi egyébként ilyen kis gyerekszintetizátort akarunk neki venni, ami ad mindenféle hangot, mert nagyon szeret zenélni.

2009. szept. 8. 12:32

Sziasztok, az unokaöcsém nemsokára 2 éves nagyfiú lesz. Az ajándékot illetően meg vagyok lőve, valami értelmes dolgot szeretnék neki venni.

Kisautókkal Dunát lehet rekeszteni, nem szeretnék még egyet venni neki...Nagyon mozgékony, energikus, érdeklődő kisfiú, ami a kezébe kerül, mindent igyekszik szétkapni... ;)

Az ismeretségi körömben nincs ilyen korú gyerek, nem kaptam ajándékötletet, ezért a Ti véleményetek érdekel, Ti mit vettetek, vennétek? Előre is köszönök minden érdemi hozzászólást és ötletet! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook