Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyünk? fórum

1 éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyünk? (tudásbázis kérdés)


23. spann (válaszként erre: 22. - 61a61656b0)
2017. aug. 21. 13:04

Pl. ez:

[link]

A jól ismert kedves könyv Keresztes Dóra borzadály rajzaival (Reich Károly helyett).

De nem szeretem a Micimackó Disney-változatát (hogy a mackóknál maradjunk) és Bartos Erika sivár rajzait sem.


Mindez persze a szülő döntése: amit ő szépnek és jónak tart, azt fogja annak tartani a gyereke is.

22. 61a61656b0 (válaszként erre: 21. - Spann)
2017. aug. 21. 09:06

Nem igazán értem, mi félelmetes egy képes könyvben, ahol a kutyus képe alá van írva, hogy kutya, vagy a traktor alá, hogy traktor.

Még mindig egy egy éves gyermekről van szó, a meséskonyvet én nem adom a kezébe mert csak eltépi,illetve csak a saját gyerekembol tudok kiindulni, de egy négy sorosnal hosszabb valamit nem tudok neki olvasni mert nem köti le,megy tovább szaladgálni,játszani.Eletkoranak megfelelő könyvet javasoltam, nem a Grimm meséket kell a kicsinek felolvasni

21. spann (válaszként erre: 20. - 61a61656b0)
2017. aug. 19. 14:40

Azért a mai könyvekkel csak csínján!

Annyi ócska szemetet adnak ki mostanában, silány grafika, ijesztő vagy giccses képek - az ilyen szellemi selejt a gyerek fejlődésére rossz hatással van.

Minden könyvet még ott a boltban tüzetesen át kell nézni, megfelelők-e a képek. A szöveg nem annyira lényeges, az lehet akármilyen bárgyú, max. nem azt olvassuk, hanem kitalálunk valamit.

2017. aug. 18. 13:46

Szerintem is a kemény lapos képes könyv szuper választás.

Az én kisfiam is imádja nézegetni,van farmos, állatos,stb, mikor melyikhez van kedve.

Ez a Duplo elég érdekes, mi a manót csinál egy egy éves vele,igaz nem romlik meg,ha későbbre vették.

2017. aug. 17. 20:42

Nagyon jó ötlet a játszósátor és még jobb, ha veszel hozzá [link] egy játszóalagutat!


Összecsukható, nem foglal helyet, de imádják, ha átbújhatnak rajta!!

2017. aug. 17. 18:58

Köszi mindenkinek! 😊😊

Fel van adva a lecke! 😂

2017. aug. 17. 13:51
azt írod mindene van ,pont mint az én unokáim ,képtelenség kitalálni minek örülnének,de tapasztalatom szerint ,a hatalmasra felfújható strandlabda örök kedvenc,nem kell ahhoz strand se csak anya+apa akivel lehet dobálni,imádják, van olyan játékbolt, vagy kellékbolt ahol lehet kapni nagyon erős anyagból készült,óriásra fújható lufit is nem durran ki mint a vékony,ha ott vagyok az az első már hozzák is dobálni,csak egy ötlet
16. spann (válaszként erre: 14. - Youlcsi)
2017. aug. 17. 12:49

Nem, a labdák nem szaporodnak, hanem folyamatosan tűnnek el.

De vigasztalóul, van olyan, hogy egy játékhoz adnak labdákat, itt pl. 100-at. Hogy minek, azt nem tudom, mindenesetre ennyiből még a gyerek nyugdíjas korára is marad néhány.

[link]

15. 10cc61fb5a (válaszként erre: 14. - Youlcsi)
2017. aug. 17. 09:53
És az érzés mikor 3 év múlva kiderül, hogy a gyerek fakezű-falábú és egyáltalán nem érdeklik az autók...hmmmm...megfizethetetlen. :DDD
14. youlcsi (válaszként erre: 11. - Spann)
2017. aug. 17. 09:21
tényleg! a labdák pont úgy osztódásal szaporodnak otthon, mint a kisautók! :o és bármennyi van, mindig jöhet új :D
2017. aug. 17. 09:01

Szia! Fürdőjáték. :) Azzal nem nyúlhatsz mellé.

A lényeg, hogy csomagold be, hogy legyen mit széttépni. :)

2017. aug. 16. 22:10

könyvek:

[link]


mivel hamarosan elkezd rohamosan fejlődni a szókincse, olyan könyv is jó ajándék, amiben az alapszókincs benne van képekkel. Több ilyesmi van a piacon, érdemes Libriben, Pagonyban, más könyves netes helyen körülnézni


kismotor vagy nyuszis motor


bébitaxi


[link] (anyagi lehetőségeid szerint mazsolázz

:)


amiket én vennék pl:

[link] /goki_fogantyus_formaberako_haziallatos

[link] /jarmuvek_hangot_ado_formaberako_puzzle_melissa_10725

[link] /topanifarm

[link] /fa_montessori_torony_jatek

[link] /fius_toronyepito_kockajatek

[link] /kocka_jatek


homokozójáték, ha már járnak játszótérre


szobai csúszda, ha nem túl kicsi a lakás

11. spann
2017. aug. 16. 22:05
labdát
10. töprengő (válaszként erre: 6. - Ikebana3)
2017. aug. 16. 22:01

Ez jó!! Csillag nevet mondta a lányom anno.

volt neki is ilyen műanyag labda. bő 1 éves volt mikor kapta.

2017. aug. 16. 21:36

őszintén? tk mindegy, csak csillogós zörgős papírban legyen.

amúgy kisautóból és könyvből sohasem elég ;)

8. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - E5f70b7ed6)
2017. aug. 16. 21:35

bicikliszeruseg, hinta;

ha gyakrabban utaznanak, akkor gyerekborond, hatizsak; ilyenek gyakran latok pl. a reptereken;

2017. aug. 16. 21:30

Duplo van és olyan gömbje is amibe bele teszi a különböző figurákat. Kérdeztem anyját, azt mondta mindene megvan. Ami nagyon fogy az a pelus és a bébikaja.. De hát ezt amúgy is szoktunk neki venni ha megyünk hozzájuk. Szülinapra már mégse...

Azon gondolkoztunk hogy pénzt adunk, vagy ajandekutalvanyt. Szerintetek?

6. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - E5f70b7ed6)
2017. aug. 16. 21:02
Vegyél neki egy olyan gömböt vagy dobozt, amibe különböző alakú és méretű ábralyukak vannak és a megfelelő alakú idomot csak a megfelelő alakú lyukon át lehet a belsejébe tenni. Ez kreatív gondolkodást, türelmet és odafigyelést igényel. Éppen jó egy ekkora babának.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - E5f70b7ed6)
2017. aug. 16. 19:38

Magambol kiindulva, engem a rokonok megkerdeztek, milyen ajandeknak "orulne" Persze, 1 evesen nem igazan tudja, hgy mi is az a szulinap, szval a dontes a mi kezunkben.

Meg egy sokadik plusz jatek, ill.olyan,ami nem a korosztalyanak megfelelo, szval lehet parktikus lenne es haszno neki vmi ruhazat. De ezt anyukaval egyeztetnem, mit szeretnek, mekkora, stb.

4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - E5f70b7ed6)
2017. aug. 16. 19:33
Duplót.:))
2017. aug. 16. 19:31
Mindene megvan. Már ami a játékokat és egyéb felszerelést illeti (etető szék, járóka stb)
2017. aug. 16. 19:30
Sógorom kisfia.
2017. aug. 16. 19:30
1 éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook