Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Betegség után dolgozatírás fórum

Betegség után dolgozatírás (beszélgetős fórum)


1 2
25. Csillagszem38 (válaszként erre: 22. - Alnisa)
márc. 7. 09:42

Lenyomozza a tanárnő vagy mi? :D Ugyanmár

Nem kell indokolni, igazolod és kész.

24. Csillagszem38 (válaszként erre: 19. - Csicsi25)
márc. 7. 09:41
Iskola határozza meg, nálunk 10 nap.
márc. 7. 09:40

Sztem kicsit túlpörögted. :)

Nem gondolnám, hogy egy napra bármelyik orvos is beküldi a félig beteg gyereket közösségbe. Én még sosem láttam ilyet, és sztem nincs is ilyen.

(22 éves a nagyobbik gyerekem, van egy kisebb is, soha ilyet nem tapasztaltam, mert butaság)


És azt sem gondolnám, hogy pénteken megiratná egy elsőssel a dolgozatot a tanár, mikor tudja, hogy valszeg alig tudott gyakorolni a betegség miatt. Ha jól értettem csak kérdezte, hogy mikor tudná megírni. Te meg megmondod, hogy jövőhéten. :D


Sztem mindenkettőről a rosszat feltételezted, az orvos hétfőn fogja amúgy is csak iskolába engedni.

22. Alnisa (válaszként erre: 16. - Csillagszem38)
márc. 7. 09:38
Most olvasom, hogy az iskola határozza meg a házirendben. Nálunk maradt a 10 nap, de betegségre nem használható fel!
21. Alnisa (válaszként erre: 16. - Csillagszem38)
márc. 7. 09:36
Ez nem igaz, 3 nap van, legalább is általánosban! Ne viccelj 10 nap az rengeteg!
20. Alnisa (válaszként erre: 2. - Libikóka)
márc. 7. 09:35
Simán megíratják, nekem is hétfőn ment a gyerek, kedden 3 dogát írattak meg vele, 3. osztályban! Sztem nem is írhatott volna 3 dogát egy nap. Persze meg is lett az eredménye, az utolsónak maradt matek, már elég rosszul sikerült....
19. Csicsi25 (válaszként erre: 16. - Csillagszem38)
márc. 7. 09:25

Ó de szuper! Akkor igazából nincs min gondolkodni, ha nem sikerül megegyezni az orvossal.

Az én gyerekeim már rég egyetemisták, azért nem tudtam, hogy változtattak a napok számán. Amúgy éppen ideje volt már! :)

márc. 7. 09:21
Igen!
márc. 7. 09:15
Az orvos és a tanár is genyó? :D
16. Csillagszem38 (válaszként erre: 13. - Csicsi25)
márc. 7. 09:14
10 nap van már
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Csicsi25)
márc. 7. 09:14
Akkor megkérem az orvost igazolja le! 1 nap hiányzás már nem oszt nem szoroz! Legalább még van 3 napja gyakorolni! A tanárnak meg összeállítani a dolgozatot, hacsak nem ugyanazt írja, mint a többiek!
márc. 7. 09:07
Ok, köszi! Semmi probléma, csak felhúzott a tanár!
13. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 09:07

Akkor nem minősítem inkább az orvost. Meg a tanárt sem, aki egy gyerekkel 2 hét betegség után rögtön dolgozatot irat.

Én a helyedben kérném az orvost, hogy holnap még ne engedje a gyereket suliba. Ha mégis, akkor szülőként tudod azt az egy napot igazolni. Gondolom, még létezik a 3 nap, amit a szülő igazolhat. Egyet igazolsz, másik 2 még megmarad.

márc. 7. 09:05
Ne vidd be péntekre, igazold le neki, ha az orvos nem akarja. Mi a probléma?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
márc. 7. 09:01
Ismerem az orvost, képes rá!
márc. 7. 09:00
Jobb helyeken az orvos péntekre már nem küldi a gyereket suliba betegség után. Nem is értem, ez a lehetőség hogy merült fel.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Libikóka)
márc. 7. 08:59
Ok, köszi!
8. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 08:58
Ohh:)) Lesznek még ilyenek,,ne szív mellre:))
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
márc. 7. 08:57
Köszönöm!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
márc. 7. 08:56
Igen tudom, hogy nem baj, ha rossz lesz, csak felrántottam magam, hogy nem azt kérdezte, hogy hogy van a gyerek, hanem hogy mikor írja meg a dolgozatot! Szerintem az egészség elöbbre való!
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 08:54
Én nem küldeném erre az egy napra:)
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
márc. 7. 08:53
Én se íratnám meg pénteken, max hétfőn! Tanult, amit elküldött a tanítónéni!
3. libikóka (válaszként erre: 2. - Libikóka)
márc. 7. 08:53

Bocs lemaradt,,tehát,,, majdnem mindegy hogy péntek vagy hétfő.


Ilyen beesik,,tudom nem mutat szépen egy rossz jegy de nem a világvége.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 08:49

A tanárnő helyében én nem íratnék dolit 2 hete hiányzó gyerekkel,,de ezt mi nem tudhatjuk.

Ha viszont 2 hétig(esetleg) semmit sem tanult,,akkor majdnem mindegy.

márc. 7. 08:42

Sziasztok!


A kisfiam 2 hete beteg, ma kell visszamenni az orvoshoz! A tanítónéni azt írta, hogy megiratja a dolgozatokat, ha visszamegy! Szerintetek első nap (péntek) megíratja vagy csak hétfőn? Amúgy holnap lesz a névnapja, kikönyörögjem az orvostól még a holnapi napot? Köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook