Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18 hónapos kisfiamnak hanyas méretű Next kisnadrágot vegyek? fórum

18 hónapos kisfiamnak hanyas méretű Next kisnadrágot vegyek? (tudásbázis kérdés)


5. homern (válaszként erre: 4. - Mirmuri)
2012. márc. 17. 23:12
most 26 hónapos a fiam.scamp-ből 92 kell,c&a-ból is,h&m-ből 80,abból most nő majd bele a 86-ba.a baby club és a next 86-osa kb megegyezik,lehet néhány next kisebb 1-2 cm-el,ez tényleg kollekciótól függ.
2012. márc. 16. 15:17
Köszönöm szépen a segytséget! Scamp badyból 92-es méretűt hord, ugyenezen márka melegítőjéből pedig 80-as méretet. Pontos magasságát nem tudom mert tanácsadáson nem mérték és olyan ficánka, hogy itthon nem tudjuk megmérni. A baby club 86-os nadrágját még fel kell hajtani, de a next márká tnem ismerem. Ti hány hónaposak vagytok most?
2012. márc. 16. 12:10
nekünk szinte minden ruhánk ez a márka.nem bő fazonok,nekem is magas vékony a kicsi,nem feltétlenül lógna rajta egy 92-es .a belső szárhosszt érdemes nézni mindenképp,nem a számozást. a kollekció sem mindegy,a sima farmerekből 86-os hord a fiam,a figurás szettek kisebbek,abból 92 (beleírt mérete 1,5-2 év) kell.milyen magas most a kicsi? a fiam 92 cm magas 12 kg,12-18 hónapos beleírt méretet most kezdi kinőni majd nyáron ha így haladunk.
2012. márc. 16. 12:00
A Next angol marka, es azok honap/ ev szerint vannak szamozva.
2012. márc. 16. 10:56
Kisfiam 18 hónapos, de nagyon vékonyka. Szeretnék neki next kisnadrágot venni, de nem tudom eldönteni, hogy 86-os vagy 92-es méretet vegyek. Mindösszesen 10 kilogram, ezért tartok tőle, hogy a 92-es bő lenne rá. Akinek van tapasztalata a márkával kapcsolatban kérem segítsen! Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook