Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 140kg felettiek, IDE, fogyjatok VELEM fórum

140kg felettiek, IDE, fogyjatok VELEM (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8727. Fehér Judit (válaszként erre: 8726. - Zikzik)
2010. márc. 5. 11:31
Az a baj, hogy a barna kenyérért nem igazán vagyok oda, de talán egy félbarna még elfogadható kompromisszum lesz. A kalácsot viszont én is imádom! :) És havonta egy-kétszer muszáj ennem, erről nem mondok le :D
8726. zikzik
2010. márc. 4. 19:09

Reggelizni nem szoktam, csak teázni. A hal jöhet minden mennyiségben - mondtam,hogy a szusizás jó dolog :) - akkor ezek szerint a wok is egészséges?


A kenyérfélék közül tudtommal csak a fehérkenyeret kell elhagyni. (Most jut eszembe, néha szeretek reggelizni, de akkor kalácsot, vagy kuglófot - nos azok a leggonoszabb hízlalószerek). Rántottát lehet pl pirítóssal. A piritós is tiltott?

2010. márc. 4. 17:23
Eddig alapvetően halas ételeket kerestem, mert a hal nem zsíros, és a zsírja is tartalmaz omega3-at, ami nem növeli a koleszterinszintet, sőt kifejezetten egészséges. Ezen kívül rizs és zöldségek szerepelnek a menümben :) Csak azt nem tudom, hogy a kenyérfélékkel mi legyen. Mert reggelire iszonyú egészségtelen magában rántottát (bármilyen tojást) enni, és kellenek is a nap elején a rostok. Úgyhogy még nincs komplett receptgyűjteményem :) Ti hogy álltok?
8724. 0d32c1589e (válaszként erre: 8722. - Fehér Judit)
2010. márc. 4. 12:16
Most amit írni fogok, az csak az én véleményem arről mit gondolok azzal kapcsolatban "sokat lehet enni". Hozzá is teszem gyorsan nem állítom igazam van benne. Az a gond az olyan evéssel, amiből sokat lehet enni, de mondjuk nincs benne sok kalória, hogy frankón kitágul tőle az ember gyomra csak. Azután pedig még nehezebben fog menni, mint bármikor. Állandóan gyötörni fog az éhség. Ha viszont mindenből eszel,de lényegesen kevesebbet én ebben hiszek. A káposzta leves, és már millió fogyócsapda áldozata vagyok. Igy én most ezt döntöttem el, normálisan eszem. Úgy ahogyan mindig is kelett volna. Kicsit azért a normális adagtól persze kevesebbet, mert fogyni szeretnék. Lehet Juditka viszont neked ez jön be amit írtál, mert mi emberek kicsit minden különbözöek vagyunk. Sok sikert kivánok hozzá. Örülök annak nem adtad fel, remélem mazsika ha olvas minket visszajön ő is közzénk. Mert igy én azt gondolom róla, ő feladta. Remélem nincs igazam.
8723. zikzik
2010. márc. 4. 10:42
A szusin kívül nem sok ilyet tudok. (Bár a szusit kifejezetten szeretem) Eddig miket gyűjtöttél össze?
2010. márc. 3. 22:33
Nem adtam fel, nem vagyok az a fajta :) Azon próbálkozom, hogyan lakjon jól a kecske, de maradjon meg a káposzta is. Pontosabban én szeretnék jól lakni, de fogyni is :D Úgyhogy recepteket gyűjtök, és olyan ételeket próbálok ki, amikből nem csak egy kanálnyit lehet enni, de mégsem százezer kalória.
8721. zikzik
2010. márc. 3. 15:00

"Semmi kínzással" azért nem fog csak úgy lemenni 60-70kg. Tapasztalatból tudom, mert én is ezért nem fogyok soha, pedig sokkal kevesebbet kéne leadnom, mivel szerencsére csak 120 körül vagyok (ráadásul eléggé sportos). Egyszer eljutottam 107-ig, de visszajött Nézzétek meg a mérlegelőmet! Látható, hogy folyamatosan sportoltam hízás közben is! De hát mit tegyek, ha pörkölt és kolbász nélkül nem tudok élni? Szóval sajnos kell az az önsanyargatás :(


Szóval kínzás nélkül nem megy :(

8720. 0d32c1589e (válaszként erre: 8719. - Fehér Judit)
2010. márc. 2. 21:36
Juditka teljesen igazad van, fogyni nem úgy kell, hogy a szemünk is kiessen az éhezéstől. A boldogság nagyon fontos, és tényleg az első helyen kell lennie az életünknél. Sanyargatni nem kell magunkat, de tenni kell valamit azért sikerüljön a feleslegtől megvállni. Olvastam a naplódat és biztos vidám természetű ember vagy. Sok sikert kivánok, és úgye folytatod nem adod fel? Nagyon szorítok azért sikerüljön annyit fogynod amennyit szeretnél.
8719. Fehér Judit (válaszként erre: 8718. - 0d32c1589e)
2010. febr. 20. 16:35
Csinálgatom a fogyózást, egyelőre még nem sok eredménnyel. És persze, hogy fontos az egészség, és én is fogyni akarok, de sanyargatni nem fogom magam, mert a legfontosabb, hogy boldog legyen az ember. Úgyhogy szép lassan, semmi kínzás :)
8718. 0d32c1589e (válaszként erre: 8717. - Fehér Judit)
2010. febr. 16. 09:02
Szia remélem sikerül neki a fogyás, mert nagyon fiatal elötte az élet. Nem kor függő az persze ki hány kiló hiszen senkinek sem tesz jót a fölös zsír. Juditka nem tudom csinálod-e a fogyidat, de szerintem nem szabad elfogadnunk azt, hogy az egészségünket tegyük fel az étel miatt. Neked is sok sikert, érted is szorítok.
2010. febr. 14. 14:07
Kedves és fura lány ez a mazsi :) Remélem, visszatér, de azt is, hogy nem azért mert újra idetartozik. Sok sikert neki!
8716. 0d32c1589e (válaszként erre: 8714. - Afb21f7623)
2010. febr. 12. 11:51
Most látom már törölve vagy, hát szomorú vagyok, mert egy kedves embert ismerhetem meg személyedben, és hiányozni fogsz. Gyere más névvel, :)) mert a Mazsika helyett van sok név még. Az csak egy név, de te az mindig te leszel. Puszi.
8715. 0d32c1589e (válaszként erre: 8714. - Afb21f7623)
2010. febr. 12. 11:48
Mazsika ne csináld ezt kérlek, ne menjél el. Nagyon szorítok neked és én hiszek benned, tudom le is fogysz szépen. Neked is boldogságot kivánok, de miért hiszed jobb lesz igy ha nem jössz többet a fórúmba? Gratulálok a sikeredhez, ha most nincs kedved írni, ne írjál, de ne töröld ki innen magad. Puszi Zsike.
2010. febr. 11. 07:36

Drágáim.......oly boldog vagyok,tudom,hogy majd csak 17-én lett volna ideje,de nem bírtam megállni.....139 kg vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kedveseim...nem jövök többet,töröltetem magam.Köszönöm mindenkinek,hogy kedvesek voltatok velem.Kívánok mindannyiótoknak,nagyon sok boldogságot,kitartást lelkierőt!!!!!!!!!!Isten áldjon meg benneteket!!!!!!!!!!!!!mazsidrazsi

2010. febr. 10. 20:46
Sziasztok. Szerintem tényleg már a tavasz, nálam már csak az hozhat változást. Nagyon megfáztam, és egésznap a fejfájás gyötör. Algopirint szedem mert remélem holnapra azért kialszom. Mazsikám örülök annak, hogy szépen tartod a fogyodat te. Ellenben velem, mert én most a rendetlenkedő idöszakomnál tartok, de már több hete. Ezért haragszom ám én magamra, mert senki nem kényszerít engem a fogyira, hanem vigyáznom kell nem szabad híznom ezt orvos mondta. Mütötték a lábamat, szóval ezért kell nekem fogyni. Csak az egészség miatt csinálom, vagyis tényleg fogyoznom kéne. Csak nagyon nem megy. Az embereken néha nem lehet eligazodni, mert mikor fogytam akkor azt kérdezték híztál? és mikor tényleg kúsztak rám kilók, meglepetésemre agyon dicsérgettek. Igy én nem adok a véleményekre, csak a mérlegemre hagyatkozom. Puszi egészséges fogyást mindötöknek.
2010. febr. 10. 20:23

Puszika mindenkinek:))))))))))))))

Remélem mindannyian jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsike drágám...szeresd magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nincsen semmi baj...csak nem jó passzban vagy!!!!!!!!!!!!Hidd el ,elmúlik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kedvesem,kinek akarsz megfelelni???Feltetted már magadnak ezt a kérdést?????ha nem tudod csinálni a diétádat,akkor nem tudod!!!Ki kényszerít rá,hogy sanyargasd magad???Szerintem csakis te,és amikor olyat eszel bűnként éled meg.de azt is ,hogy mi van a tiltólistán azt is csak Te döntöd el!!!!!!!!!!!Ne bánkódj,ez a téli időszak,nem kedvez a fogyásnak,de jőőőőőőőőőőőő a tavasz!!!!!!!!!!!!Többet jön-megy az ember gyermeke és a szervezet se spájzol a hideg ellen:))))))))))))))))))Jojózol drágám,mert mindíg visszatérsz a megszokott és finom ételeidhez,csillagom...elcsépelt szó...de életmódváltás,egyél amit szeretsz,csak kevesebbet és pótold a mennyiséget zöldségfélével.Nem emlészem már pontosan,de nem rendelkezel nagy súlyfelesleggel,úgyhogy olyan nagy baj nincsen:))))))))))))))))))))))))))))

Drágáim 17-én lesz 6 hónapja,hogy elkezdtem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és képzeljétek fehérjehiányom van,mostanában tejet és joghurtot eszem,azt kívánom,sőt ma ettem levest is!!!!Mostanában nem vágyom a hideg salátára,hiányzik,de már várom a tavaszt,hogy legyen minél több zöldségféle.Alakulok,a múlthéten megkérdezték mennyit fogytam a munkatársaim,kérdeztem látszik???Mire ők,azért,hogy nem mondják...látják...azért jó lenne,ha néha megemlítenék,mert ezzel is biztatnának,hogy lehet látni,mert ugye...én nem igazán érzékelem a változást,mert a ruháim esetleg nagyobbak,de valahogyan én mindíg azt látom ami épp van és nem azt ami volt:))))))))))

Szeressük magunkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!csókollak benneteket...mazsi

8711. 0d32c1589e (válaszként erre: 8710. - Fehér Judit)
2010. febr. 9. 18:30
Ezt amit írtál nagyon meg fogom szívlelni. Mert teljesen igaz nem szabadna szomorkodni azon amiért vannak plusz kilók. Úgy érzem engem nem a kövérség látványa az ami a szomorúságot okozza. Inkább az a tünet amit a maga az elhízotság okoz a testtel. Vagyis a fizikai fájdalom az ami miatt nem igazán tudom szeretni a kövérséget. Igen nagyon fontos lenne, tudni élni úgy ahogy azt te leírtad. Igyekszem és puszi neked a figyelmeztetésért. Mert mostanában én igen csak lehangolt vagyok a jojozás miatt.
2010. febr. 8. 14:48
Én egy tanácsot szeretnék adni mindenkinek, ha lehet. Azt érzem, hogy sokan boldogtalanok kövéren, és azt várják, hogy majd egyszer sikerül lefogyni, és akkor jó lesz. Nem! Az élet rövid, nem szabad szomorkodni. Persze, jó lenne picit fogyni, de én például vidám vagyok és jól érzem magam így is, és szerintem ez látszik is rajtam. Szóval előbb mindenki foglalkozzon azzal, mitől lesz boldog, és utána/mellette lehet fogyni is :)
8709. 0d32c1589e (válaszként erre: 8708. - De7b7302d3)
2010. febr. 8. 12:43
Ott hibádzik nálam a fogyó, hogy nagy lendület aztán jön a kudarc. Ez annyira elveszi már a kedvemet, ezért bánatomban írtam feladom. Ma ismét igyekszem, de tudom ez nem elég. Akarnom is kell, nem az első vagy a második éhségnél már valami olyant eszek amivel tudom vége. Elméletben már tudom mit kéne, csak a gyakorlati kivitelezésnél bukok meg. Igy hiába a nagy lendület, az igyekezet, igéretek, csak folyamatos kudarc élményekkel gazdagítom magamat. Pedig tudom nem kéne igy lennie, és még igazán éhezni sem kell. Amig a csoki és a habok, tudnak rám hatni, addig nincs fogyás. Nekem itt romlik el, elhitetem magammal a hazugságokat. Igazából tudom saját magam csapom be, mert annál tovább kell tanulnom azt amit egészséges embertársaim alapból tudnak. Csak mértékletesség,és egy kis önfegyelem szükséges, máris több sikerélményem lenne. Nem adtam fel, csak pillanatnyi szomorúságom került a fórumba. Sok sikert, tegyünk magunkért az egészségünkért.
8708. de7b7302d3 (válaszként erre: 8707. - 0d32c1589e)
2010. febr. 7. 10:36
miert???? hol romlik el??
2010. febr. 7. 10:10
Sziasztok. Feladom nem tudom csinálni.
2010. febr. 6. 21:05

Sziasztok:))))))))


Mi ez a negatív hozzá állás?????????????????Csajok fel a fejjel...csak előre:)))

Judit,most 12 km-nél járok és ezt akarom felvinni 15-km-re,a bicaj pedig megbír téged is:))))))))))Mostanában nem csinálom minden nap a tekerést,mert a lábamnak sok,egy ideig heti 3x akarom csinálni!!!úgy döntöttem


puszi mindenkinek...mazsi

8705. Fehér Judit (válaszként erre: 8703. - Afb21f7623)
2010. febr. 5. 15:22

Hát, nem kellett nagyon unszolni... :S Ezer éve nem ettem marhahúst vagy süteményt, és ha már ott volt kirakva az a rengeteg finomság, nem tudtam nemet mondani :(

Hogy bírsz 15 km-t lebiciklizni Mazsi? Ez a napi adagod? Én szerintem 1 után kidőlnék... Már amennyiben elbírna a szobabicikli.

8704. 0d32c1589e (válaszként erre: 8703. - Afb21f7623)
2010. febr. 4. 22:32
Sziasztok. Ma is egy nagy csödtömeg voltam. Még mindig a zsínórban elrontom időszakomnál tartok. Ez viszont már jó hosszú egy zsinór. Tavaly szentestétől egyfolytában szinte csak bukdácsolok. Talán holnap??? mert ma megint ....voltam.
2010. febr. 3. 21:50

sziasztok lányok:))))))))))

Mindenkinek kellemesen eltöltött estét kívánok!!!!

Kedves Zsike...nem vagy te rossz...csak szereted a csokit...ami valljuk be nem is olyan rossz!!!!!!!!!!!és hát ha egy-két csoki lemegy az nem a világvége...hiszen a fogyókúra után is van élet!!!!!Lassan,de biztosan haladunk a célunk felé,kisebb -nagyobb hullámvölgyek vannak,de nem probléma,átvészeljük,ez neked is szól Judit!Persze egy-egy kihágás után nehezebb folytatni,de mondjuk én nem értem ,hogy ha valaki mondjuk nem akar enni,ez most csak példa,akkor miért unszolják????főleg ,ha az ember gyermeke fogyókúrázna..nem ,miért kell magyarázkodni,hogy miért nem akarsz enni???Judit ez történt veled a hétvégén????vagy csak egyszerűen elcsábultál???

Remélem mindannyian jól vagytok!!!Én tegnap megemeltem a bicikliadagomat 12 km.re!!!!előbb gondoltam,hogy megállok 11-nél,de most eldöntöttem ,hogy 15km-ig nem állok meg,persze ezt sem egyből,csak fokozatosan:)))Mindenkinek jó munkát!!!Szisztok.

8702. 0d32c1589e (válaszként erre: 8700. - Afb21f7623)
2010. febr. 2. 22:09
Drága Mazsika! Nagyon aranyos vagy, bizzál magadban és csak sikerülni fog. Ma rossz voltam mert csokiztam, még erösebb mint én. Lefogom gyözni, már tudtam hagyni egy kockát abból a táblából. Puszika mindötöknek. Remélem holnap jobban sikerül majd, nincs több csokim már csak egy pici kocka.
2010. febr. 2. 11:03
Az utóbbi napokban egészen rendesen csináltam a diétát, sőt még egyszer szaunázni is voltam, de aztán a hétvégén jött egy családi ünnepség, ahol egyszerűen nem lehetett mit csinálni, és jó nagy zabálás lett a vége. Eddig olyan jól bírtam, de most ezután megint állandóan éhes vagyok... :(
2010. febr. 2. 10:45

Szia drága Zsike!!!

Mi is szorítunk neked és kitartás!!!!!!!!!!

Én most a 140 és 142 között ingadozom.....de szerintem meglesz nemsokára a 140!!!!!!hurrrrrrrrrááááááááááááááááááááááááááá:)))))Igyál mindenképpen napi 2-3 l vizet,én mostanában fél l citromos vízzel kezdem a napomat.

puszika mindenkinek:))

ja és szakad megint a havacska....

2010. febr. 1. 17:03

Sziasztok. Abba hagytam a port, már nem szedem. Igen volt mikor szedtem, de akkor sem sokat. Ma kezdtem, és most csupán magamra számítok, nincs fogyipor. Talán jobb is igy, majd jobban fogom értékelni ha sikerül leadnom a fölösleges kilókat.

Köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok, énis szorítok mindötökért.

2010. febr. 1. 10:16

Jó reggelt!!!!!!!!!!!!

Tegnapi testépítés:hólapátolás ami edzi a kart,a vállakat..meg formálja a derekat..na?,hogy megoldottam a sportot:)))))))))))))))))))kis ügyi vagyok:D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook