Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 kg és felettiek klubja! fórum

90 kg és felettiek klubja! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
123. c383f88f42 (válaszként erre: 122. - Ef28dc56be)
2013. nov. 26. 11:51
Nem gondoltam még a centire, ha fogyok mutatja a nadrág, a mérleg. Túl vagyok az első tizesen. Nagyon figyelek az étkezésre, van még bőven mit leadnom. Mindenkinek hasonló sikereket kívánok!
2013. nov. 26. 10:20

Majd megy az lentebb is, nyugi! Egyébként az sem mindegy, hogy ezek az adatok milyen magassághoz kapcsolódnak!!!!

A 90 naposat ahogyan elkezdtem, én is írom m hogy mikor mit eszek, nemcsak a KalóriaBázisba, de itthon egy db. papírra is, hogy ha esetleg elakadnék, hogy mit is kellene készíteni (főzni), akkor legyen egy listám.


A centit csak a csípő-mérésre használom (ott vagyok a legkerekebb), azt viszont könnyen megjegyzem fejben.

2013. nov. 26. 09:33

mell: 136cm

derék: 105

csípő: 125

2013. nov. 26. 09:26
Tegnap úgy döntöttem mérek, centizek, kis füzetbe írom az adatokat, írom mostantól mit eszem, mikor, mennyit, és ezzel a rendszerrel próbálom vezetni, és látni, hogy mit kéne változtatni- Talán könnyebb lesz. Mindenesetre a méricskélés nem kis döbbenetet okozott. Álmomban sem gondoltam ilyen számokat...
119. ef28dc56be (válaszként erre: 118. - Hofferke)
2013. nov. 25. 13:50

Ez milyen fajta nyelvtanfolyam, hogy ennyire szoros időbeosztással jár? Ha reggeltől estig ott ültök, akkor hogyan, mikor van időtök készülni a következő napra? No meg nem gondolnak arra, hogy van család, és van egyéb elfoglaltság is?


Egyébként én is nézegettem korábban ezt a fajta étkezési formát, de aztán mégis azt mondtam, hogy talán a 90 napos egy kicsit közelebb áll az eddigi táplálkozási szokásaimhoz. Nem is igazán szigorú diétába = fogyókúrába fogtam, hanem inkább most először az eddigi táplálkozási szokásaimat akarom egy kicsit megreformálni, és ez jó arra, hogy leszokjak arról: bármikor, bármit, bármivel. Igaz, hogy ha nem tartom magam nagyon szigorúan az előírásokhoz, a fogyásom is lényegesen lassabb, viszont abban is bízok, hogy ami lemegy, annak eszébe sem jut majd visszajönni. :))))

2013. nov. 25. 13:35

Sziasztok!

Régen voltam, de mentségemre legyen mondva elkezdtem egy angol tanfolyamot. Persze kaja terén ezt már nem tudtam kifogásul mondani, mert reggeli sok kávé, ebéd még több kávé, vacsi meg ami belefér! :S

Tudom nagyon nem jó, de most egy kicsit furi vagyok, de hozzá kell edződnöm!


Nekem eddig az jött be a legjobban, hogy kenyérfélét csak délig ettem, lehetőleg sovány fehérjével, ebédre bármit, csak lehetőleg kevesebbet, mint szoktam, vacsira meg valami sovány fehérje+sok-sok zöldség (saláta).

Csak most az a bajom, hogy nincs időm, meg kedvem este fél 9-kor főzőcskézni!

117. ef28dc56be (válaszként erre: 116. - C383f88f42)
2013. nov. 25. 08:58

Annyiból volt csak bűnözés, hogy a 90 naposban a ch-napra vacsira írja a sütit, én pedig már ebédre is ettem a kakaós palacsintából. :)))

Már olyan régen akartam sütni vacsira, de olyankor már mindig lusta voltam kimenni a konyhába, így most gondoltam, megsütöm még délelőtt.

2013. nov. 24. 20:28

Kisibolya! Olvastam a bűnözésed:) kakaós palacsimta?

Én tegnap ettem lekvárost is,kakaóst is.

2013. nov. 24. 19:48
Megérkeztem én is. Tegnap be palacsintáztam, mondjuk mást nem is nagyon ettem. Csodák csodája este -1/2kg. Ma sem volt időm az evésre csak egy lekváros fánkot ettem, dolgoztam egész nap. Kiváncsian várom mit szól hozzá a mérleg. Mindenkinek kalóriaszegény estét kívánok!:))
2013. nov. 24. 10:11
Ez a mondás nagyon jó , és igaz , köszi !
113. ef28dc56be (válaszként erre: 112. - Icuska538)
2013. nov. 24. 08:50

Nem írsz hülyeséget, azért szerintem aki tisztában van azzal, hogy a jó közérzet és az egészség-megőrzés érdekében szükséges fogynia, nem jelenti feltétlenül azt, hogy haragban van magával, vagy egyáltalán nem szereti magát.


Ha már a különböző ezoterikus tanítások hangoztatásoknál tartunk, én most egy ősi kínai bölcsességet idéznék:


"Tanuld meg elfogadni azt, amin változtatni nem tudsz, és tanuld meg megváltoztatni azt, amin változtatni tudsz. Tanuld meg a kettőt megkülönböztetni egymástól!"


És mivel tudjuk, hogy ezen képesek vagyunk változtatni, hát nekifogtunk, és addig nem nyugszunk, míg meg nem változtatjuk azt, amin változtatni tudunk! Igaz??? :))))

2013. nov. 23. 21:24
Hát szeretjük , én mondjuk nem vagyok konkrétan haragban magammal , csak ku...ra nehéznek érzem magam .....60 évesen már ezen , hogy szeressük magunkat szerintem már túl vagyok , csak könnyebben imádnám magam . Húúúú ennyi sületlenséget irni , mint én ??,,
2013. nov. 23. 21:19
Feladni nem is kell, de így is szeressétek magatokat :)
2013. nov. 23. 21:08
Hát ...fogyizók jó ,hogy megírtátok a véleményetek, és osztom . Mert én a 175 cm magasságommal , és a több mint száz kilómmal nem tűnök igazán vastagnak inkább nagy darabnak , de az egészségügyi problémák , és a nehéz menés , légzés mind arra sarkall , hogy fogynom kell/ene/!!!!Ugye nem adjuk fel ?
2013. nov. 23. 19:38
Ha már valaki 90kg vagy több, szerintem nem kis poci-cici problémája van.Bizony 20-30kg testsúly többlet hosszútávon megkeseríti az ember életét a mindennapokban.Ami korábban fel sem tűnt az egyik napról a másikra megoldhatatlannak tűnik.
108. b113a33d05 (válaszként erre: 104. - Perseida)
2013. nov. 23. 18:58
Sosem voltam vékony, és tudom, hogy a duci is lehet szép, és hogy rengeteg pasi kimondottan szereti a formásabb, kicsit teltebb lányokat. Voltak olyan barátaim is, akiknek nem ez volt a különöbsebb preferenciájuk, mégis imádtak, ha volt egy kis poci, csípő, popsi. Ezt szeretik a pasik és ízléses keretek között valóban szép és formás egy nő így is. Nem is ezzel van a baj. Könnyen át lehet billenni egy másik oldalra, ahol már nem biztos, hogy szexinek érzed magad. 80 kilósan még annak éreztem, de közel a 100-hoz már nem. Más, amikor van egy pici poci, vagy egy pici combi, amibe lehet kapaszkodni, és más, amikor szinte különálló dologként cipeled magad előtt a hasad és melled.
107. ef28dc56be (válaszként erre: 104. - Perseida)
2013. nov. 23. 15:51

Ezt a "fogadd el önmagadd olyannak amilyen vagy!" és hasonló tanításokat én is "osztottam" másoknak addig, amíg nem magam tapasztalom azokat a hátrányokat, amikről az előbb itt olvashattál.

Hogy messzire van a föld, hogy nehéz odáig lehajolni, hogy addig, amíg a cigi-lerakás miatti plusz kilók meg nem találtak, nem okozott gondot befűzni a cipőmet, és nem fájtak a lábaim, akár naponta 5x-10x is leszaladtam a második emeletről és nem sorolom tovább.


Csakhogy teljesen más ezt elméletben tudni, és tanítgatni másoknak, és más megtapasztalni!


Most már én is azt mondom: könnyen beszél az, aki nem dadog!

106. Perseida (válaszként erre: 101. - B113a33d05)
2013. nov. 23. 14:16
Különben neked is ajánlanám a facebookon a Telt lányok oldalt, amit egy nagyon jó pasi üzemeltet:) csatlakozz te is, és legyél királynő:))) akár a valóságban is, egyszerűen gyönyörű vagy!!!
105. Perseida (válaszként erre: 103. - B113a33d05)
2013. nov. 23. 14:15
Adjad, majd lefaragom, ha már nekem is sok:))
2013. nov. 23. 14:14

Nem azt mondom, hogy nem kell fogyni, hogy nem kell mozogni és bele kell törődni abba, ami nem tetszik! Kell a megfelelő étrend, a mozgás, az ápoltság, de mindez a vékonyaknak is kell! Én azt mondom, nem szabad utálni magunkat, hanem szeretni kell ducin is, higgyétek el, a test hálás azért, ha a lélek elfogadja! Nekem sokkal könnyebb azóta karban tartani magam, amióta ilyen a szemléletem!


Tudjátok, minden test templom, ahol nyílt lélekkel kell bent lenni! Csak én például nem kis kápolna vagyok, hanem székesegyház! :))

103. b113a33d05 (válaszként erre: 102. - Perseida)
2013. nov. 23. 14:13
Inkább egy kis hájat adnék, ha elfogadnád. :)
102. Perseida (válaszként erre: 101. - B113a33d05)
2013. nov. 23. 14:11
A cicidből adj nekem, én elfogadom:))
101. b113a33d05 (válaszként erre: 99. - Perseida)
2013. nov. 23. 14:09
Én szerencsésnek mondom magam, mert a több, mint 30 kiló pluszom ellenére nincsenek komolyabb egészségügyi problémáim. Sportolok is rendszeresen, már a képességeimhez mérten. Engem talán a hiúságom jobban hajt. Ha hajt. Talán egy 10-15 kilóval ezelőttig én is elégedett voltam, és nem zavart a hasam, a popsim stb. De most már zavaró igen, hogy nem férek bele a ruháimba, és néha légszomjam van a súlytól, amit a mellkasomon és a hasamon cipelek. Sosem voltam ennyire kövér mint most, és zavar, hogy csak egy egyszerű példát mondjak, nem tudom kifesteni a lábkörmöm, mert nem érem el a cicimtől és hasamtól. Nem jó érzés.
100. ef28dc56be (válaszként erre: 95. - Perseida)
2013. nov. 23. 13:52
Próbáltál te már Kedves 30 kg plusz súlyt cipelgetni a lábadon, vagy akár próbáld meg kézben, szeretetből?????? (Naponta le-föl az emeletről, egyéb helyekről stb. stb.)
2013. nov. 23. 13:07

Van nekem is hájam, és a gyerekkorban örökölt betegségem vékonyan is meglenne.. igen a háj káros, ha mértéktelen...nem is az extrém elhízásról beszéltem...Viszont egy bizonyos mennyiségű háj igenis lehet szexis, vonzó és még nem egészségromboló. Minden az agyacskánkban dől el! Amíg morcos duci voltam, beteg voltam, amióta szeretem magam, egészségesebb vagyok! Nem vagyok löttyedt, vannak tónusos izmaim is, de van hasam, hájas párnám, amiért viszont széles körben rajonganak igazán jó pasik, miért is kellene sanyarognom? Odafigyelek, hogy ne zabáljam túl magam, újra itt az idje a súlyzós programomnak, de nem akarok lapos hasat, kidolgozott hasizmokat már, szeretem a testem, ahogy van! Nem a lustaság, a beletörődés beszél belőlem, hanem az idáig megjárt utam:)

Amúgy nekem az inzulinszétválasztó étrend vált be, mikor le akarok adni egy tízest, ezt alkalmazom, könnyű betartani és hatásos, nem jár lemondással, sem szenvedéssel. Szóval én is dolgozom néha a testemen, mert muszáj, de attól függetlenül szeretem is magam. Ez volt a legnehezebb tanulnivaló, de megérte! :)

98. Icuska538 (válaszként erre: 95. - Perseida)
2013. nov. 23. 12:54
Vajon te vékony vagy vastag vagy? Én nem tudom elfogadni , hanem ha meglátom magam mindig szörnyű dühös vagyok , azon felül , hogy az izületeim is panaszkodnak.
97. Icuska538 (válaszként erre: 95. - Perseida)
2013. nov. 23. 12:52
Jajj ! A háj pocsék és káros , de nagyon káros , mert most még nem okoz problémát de holnap már igen , és nagyon nehéz hosszú távon...Bocsi de nekünk hájasoknak biztos ilyen a véleménye.
96. Icuska538 (válaszként erre: 81. - B113a33d05)
2013. nov. 23. 12:46
Nekem is a szénhidrát a mumus, érdekes , hogy ez fiatalabb koromban nem volt igy /fiatal = 3-4 éve/
2013. nov. 23. 11:51
Most én leszek köztetek az antitest:)))) nem gondoltatok rá, hogy szeressétek a testeteket, úgy, ahogy van? Mert a háj az izgalmas és szép? Mindenki eü. okból akar itt fogyni, vagy csak hiúságból? Aki csak az utóbbiból,az nagyon rossz úton jár :)
94. c383f88f42 (válaszként erre: 92. - Ef28dc56be)
2013. nov. 23. 11:37
A probléma csak annyi, ha van itthon bármi ami édes én addig jutalmazom magam amíg tart.Olyan ez mint az alkoholizmus.Önkontroll=0 :)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook