Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 11 hónapos bullterrier problémák fórum

11 hónapos bullterrier problémák (beszélgetős fórum)


2017. febr. 16. 21:23
Mielott lefekszunk, levisszuk setalni. Kb este 8-9-kor egesz ejszaka alatt, bepisil, bekakil. Szakerto tanacsara a kutyanak nics hagyva viz, es etel ejszakara. De mind1, mert igy is bepisil valahogy. Reggel levisszuk olyan reggel 7-korul. Pisil, kakil. Es huz. Barhogy probalom fegyelmezni, nem hallgat rank. Meg van neki tiltva, hogy a foldrol barmit is egyen. Meg is minden percben az utat kell figyelnem, es raszolni, meg mielott o meglatna. Ha mi otthon vagyunk hetvegen, es a halo nyitva van, semmi gond. Sose pisil be, nem hogy 5x. Vettunk mar neki futopadot, hogy azon jobban lefarasszuk. Fut rajta 5 percet leszall es nez. 5 perc mulva, megint fut. Tudom, hogy le kene farasztani, de mas kutyak nem akarnak vele jatszani, mert ugral rajuk. Nagy erdobe szoktunk kimenni setalni, meg el is lehet engedni, mert olyankor szepen jon. De most telen erre esely sincs
4. simple (válaszként erre: 3. - Barbus0501)
2017. febr. 16. 21:01
Esetleg tudnál írni bővebben, mit hogyan csináltatok vele? Bár ezt tényleg élőben kellene látni, de hátha írásban is kijön valami.
2017. febr. 16. 20:29
Azt en ertem, csak itt egy ora 200 dollar. Ket napi keresetem...
2. simple (válaszként erre: 1. - Barbus0501)
2017. febr. 16. 20:22
Fogadj fel egy házhoz járó kiképzőt, mert valamit nagyon elrontottatok a nevelésénél. Egy jó szakember rögtön megmondja mi a gond, és segít.
2017. febr. 16. 20:11
A problema az, hogy a kutya 11 honapos, es meg mindig bepisil. De csak akkor, ha mi nem latjuk. Ejszakara ki van zarva a halobol, es addig bepisil, bekakil. Ha nem vagyunk otthon, pisi, kaki es meg rongal is. Lent ugy huz, mint egy igas lo. Probaltunk mar jutalmazni, fegyelmezni, de egesz egyszeruen nem erdekli. Nem egy fonok tipus, soha nem morog, vagy merges. Imadja a kutyakat. Szoval nem kimondottan falkavezer, inkabb csak olyan, mint egy rossz gyerek, akit semmi sem erdekel. Tudna valaki valamilyen tanacsot adni? Konkretan megorulok, es mar otletem sincs, mit lehetne ezzel a problemaval kezdeni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook