Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatási problémák 3 hónapos babánál fórum

Szoptatási problémák 3 hónapos babánál (beszélgetős fórum)


2023. jún. 9. 21:40
Kitartás! Nagyon jó anya vagy, ennyire dolgozol a szoptatáson! Sokszor nem egyszerű. Szerintem is cumizavar állhat a háttérben. Esetleg mocorog a foga, de ahhoz talán még korán van. Sajnos nem tudok okosat mondani. A szoptatási tanácsadó biztos segít majd!
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 15:50
Miért alakult ki a cumis dolog? Mostanában szopizott is azért? A növekedési ugrás kemény tud lenni, godnolj arra hogy csak pár nap. Sajnos tuti cumizavar miatt van ez. 😞 tanácsadó reméljük tud segíteni. Van akit fel lehet hivni bármikor és van egy szakemberekből álló segítő csoport is a Fb-on. Oda is írhatsz.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 15:48

Szerintem semmit nem szabad erőltetni, hagyd, ha üvegből cumiból eszik, akkor legyen az. Igaz macerásabb, de ennyi baj legyen.

Az meg hogy sír, hát ő ilyen. Az enyém 1 éves koráig üvöltött éjjel-nappal, ölben is. Először mondták, hogy 6 hetesen jobb lesz, utána hogy 3 hónaposan, utána 6 hónaposan, utána, hogy 1 évesen... Szóval ha már mindent kipróbáltál, szervi baja nincs, akkor türelem a titok.

Az én fiam már 25, de azóta is hallgatom a barátnőmtől, hogy sosem tudott úgy hívni, hogy a gyerek ne üvöltsön a háttérből :DDDDDDD

2023. jún. 9. 15:01

Sziasztok,


Kérlek segítsetek meg pár jó tanáccsal. Felkeresek minél előbb egy szoptatási tanácsadót, de elöbb szeretném ha valaki járt hasonló cipőben, az megosztaná velem a tanácsát?

Kis babám lassan 3 hónapos, most vagyunk a növekedési ugrásban is. Viszont cicire nem szeretne jönni. Rettentően sír ha oda teszem. Ezelött nemrég kezdett el szopizni, bár mindig csak azt issza ki főleg ami már van és dolgozni nem akar. Pár héttel ezelött simán elaludt cicin is. Főleg akkor van rajta ha elakar aludni vagy mikor felébred. ( nem indult el könnyen a szopiztatás és a tej sem)

Cumisüvegből eszik napközben és a karomban akar elaludni előszőr, aztán már úgy sem jó. De főleg a nem akar jönni cicire zavar. Főleg most lehetne emelni a mennyiségen. Van tej bőven most is de jobb lenne ha még lenne persze.

Valakinek van esetleg pár jó szava? Néhàny jó tanács mit tehetek, hogy ne ennyire keservesen alakuljon a mellretétel? Vagy esetleg most hagyjam?

Lehet cumizavar is persze, de miként tudnám elérni, hogy ez ne így legyen? Bármilyen pózban sír. Fekve szoktam legtöbbet. De tettem hasra is, és oldalt fekve is.


Nagyon jól esne pár jó szó, borzasztóan rosszul érint most a helyzet 😔

Köszönöm ha segítesz, és elolvastad!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook