Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 hónapos kislányunk még mindig hasfájós, de csak éjszaka, alvás közben kínozza a pociját.Van valami hatásos ötletetek? fórum

10 hónapos kislányunk még mindig hasfájós, de csak éjszaka, alvás közben kínozza a pociját.Van valami hatásos ötletetek? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 20. 12:04
Oda kell figyelni ,hogy ne kapjon délután semmi fújos ételt! Nálunk ez segített :)
2008. júl. 19. 23:03
Ha lehet büffiztesd meg minden evés után.Mi azt csináltuk nem is fájt a pocikája, nem volt felfújódva soha.
2008. júl. 6. 14:37
Most hogy jobban kifejtetted nem hangzik túl jól a helyzet. A dokitók nem mond rá semmit? Vagy a védőnő? Nekem nem tartott ilyen sokáig, de tudom hogy nagyon rossz az egész helyzet, nekem volt olyan hogy a pár hetes kisfiam hajtaltól késő estig fenn volt és kb egy órát bírt aludni, én is próbáltam mindenfélét, infacolt meg miegyebet is, aztán a kolleganőm javasolta ezt a cseresznyemag párnát és mintha elvágták volna. Pedig csak annyi történt hogy a pocijára raktam a meleget. De onnantól az éjszakák nyugodtak voltak. Remélem bevállik nálatok is, a ti nyugodt éjszakáitok miatt, és főleg a baba miatt, mert biztos nagyon rossz neki.
6. Csepagi87 (válaszként erre: 3. - Drnéni)
2008. júl. 6. 14:29
Azt még fontosnak tartom,hogy 7 hónapig rendesen cicizett a babám.
5. Csepagi87 (válaszként erre: 3. - Drnéni)
2008. júl. 6. 14:26
Mi az hogy hasfájás?Az én babámnál ez azt takarja hogy kb.8 óra körül elalszik, és először éjfél tájban kezd sikoltozni, szeme csukva, próbál felülni a kiságyban, de nincs magánál.Pocijára ráteszem a kezemet, és érzem, ahogya morog a hasa, tekereg, távoznak tőle a szelek...Ezt megismétli úgy 3-4-szer egy éjszaka, születése óta.Használtunk mi már mindenféle homeopátiás szert, de semmi sem használt!
4. Csepagi87 (válaszként erre: 2. - 025c5b6977)
2008. júl. 6. 14:20
Köszönöm szépen, ezt holnap ki is próbáljuk!!!
2008. júl. 6. 14:19
Mi az, hogy hasfájós?
2008. júl. 6. 12:22
Kisfiam is nagyon hasfájós volt, és nekünk a cseresznyemag párnát javasolták, és nagyon bevált. A dm-ben biztos hogy lehet kapni, és azért is jó mert melegíteni és fagyasztani is lehet, így a későbbiekben is nagyon hasznos tud lenni pl zuzodásnál. Próbáld ki, bármi akivel beszéltem róla, és használta, mindenki csak jót mondott róla. :)
2008. júl. 6. 12:13
10 hónapos kislányunk még mindig hasfájós, de csak éjszaka, alvás közben kínozza a pociját.Van valami hatásos ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook