Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 9 hónap várakozás után, megérkezett Amira kislányunk :) fórum

9 hónap várakozás után, megérkezett Amira kislányunk :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 9 hónap várakozás után, megérkezett Amira kislányunk :)

30. b.ivett és amira (válaszként erre: 11. - D0d8909694)
2015. jan. 19. 11:43
Azért kedvesem,mert nekünk ez tetszett meg :) ;)
29. b.ivett és amira (válaszként erre: 28. - 7f9339d1df)
2015. jan. 19. 11:39

az emberi kíváncsiság... :D

érdekes,én ha el is olvasok egy olyan cikket,ami esetleg annyira nem érdekel,nem kezdek senkit ócsárolni!!!!! elolvsom,kilépek.kész-passz.

majd ír véleményt olyan,aki esetleg bele lát az egészbe,és tud szépeket is írni! :)

28. 7f9339d1df (válaszként erre: 12. - Fazekaspeti)
2015. jan. 9. 17:04
Ha nem érdekel miért írsz ide? Egyáltalán miért olvasod el ha nem is érdekel? Esetleg nincs gyermeked és irígy vagy? Talán azért írjuk le,hogy megosszthassuk másokkal :)
27. b.ivett és amira (válaszként erre: 24. - Loch ness)
2014. dec. 28. 19:31

Ha nem tetszik,miért írtál ide?

Nekem ha valami nem tetszik,keresek mást,és nem megbántom vele h XYZ......!

De mindegy,mert nem érdekel. ;)

Olyanoknak szántam a cikkemet-történetemet,akik együt tudnak érezni velem,akiket érdekel! :)

26. b.ivett és amira (válaszként erre: 14. - IzaHold)
2014. dec. 28. 19:28

Nem tudom,de azért még nem mostanában! :)

Köszönöm a bókokat,kedves vagy :)

2014. dec. 28. 19:26

Sziasztok. Megvártam,míg lecsitulnak a kedélyek. :D

Köszööm a gratulációkat,szép szavakat Nektek! :)

Akik pedig negatív dolgokat írtak,azoknak is köszönöm,mert elolvasták! :D Nem érdekel ki-mit ír-ki mit szólt hozzá...mert azoknak írtam le,akiket érdekel! :)

Csak nem értem,ha nem tetszett valami,miért írtok hozzá?! :) De mindegy is,nem érdekelek az ilyenek,örülök hogy másnak öröet tudtam okozni,és jól esik hogy ilyen sok aranyos ember van még a világon!!!!!!!! :)

Puszim küldöm Nektek :*

24. loch ness (válaszként erre: 22. - Virag32)
2014. nov. 27. 23:20

Mintha épp az előbbi hozzászólásomban írtam volna, hogy engem is érdekel... És még sok mindenkit a hozzászólók közül.

A cikk arra való, hogy amit az ember érdekesnek tart, azt megossza másokkal, és akit érdekel, elolvassa. Akit nem érdekel, ne olvassa el, és ne szólja le azokat, akiket érdekel.

Azért nem semmi, hogy felnőtt embereknek ilyen alapvető dolgokat kell magyarázgatni, és még így sem értik :(

2014. nov. 20. 08:33
Gratulálok Nektek,én is 19 éves voltam mikor első fiamat szültem.:)
22. virag32 (válaszként erre: 20. - Loch ness)
2014. nov. 18. 20:42

Persze,csak erre írtam,hogy az ilyesmi max az illetőnek és a hozzátartozóinak érdekes. :-))

Persze nyilván mimdenki azt olvas,amit csak szeretne,arra valók ezek a portálok.

21. IzaHold (válaszként erre: 16. - Fazekaspeti)
2014. nov. 18. 14:34
Nem kötekedés? "Akinek csak ennyire futja a fantaziajabol, az termeszetesen olvassa, semmi kiogasom ellene." Csak a mások leszólása, ami a házirend szerint is tilos...!!!!
20. loch ness (válaszként erre: 18. - Andurka85)
2014. nov. 18. 14:01
Na ez az. Nekem pl. kimaradt a gyerek az életemből, pedig nagyon vágytam rá. És szívesen olvasok akárhány szüléstörténetet, együtt örülök azzal, aki írta - neki ez a csúcsok csúcsa és az egyetlen, nem pedig egy a sok közül. Szerintem ilyen történetekből nincs olyan, hogy sok.
2014. nov. 18. 14:00
Meglep, hogy egy nőnek gondot okoz, hogy szüléstörténetek is vannak a világon... Akkor tehetnéd szóvá, hogy minek ennyi, ha ez az oldal mondjuk autószerelésről szólna. De ez női dolgokról szól, szülésről, várandósságról, fogyásról, párkapcsolatról... elfér itt a sok szüléstörténet és fogyási sikertörténet. Akit zavar, az keressen másik portált. Ez a portál ERRŐL szól. Kb. olyan a kérdésed, mintha azt tenném szóvá, hogy a gyerek miért kapott tízóraira ennivalót.
18. andurka85 (válaszként erre: 16. - Fazekaspeti)
2014. nov. 18. 12:34
Inkább ezeket olvasom,mint a sok ,,hogyan foggyak le,, és ,, megcsal a férjem?,, típusú irományokat. Bele sem olvasok az abortuszos írásokba... Nap mint nap nyomás van rajtunk,nehéz az élet,stresszes,legalább olvasni olvassak valami szépet,örülök,ha a másik boldog,és tud örülni valaminek/valakinek. Igen,nekem ennyire futja.... nem rágódok más gondján,baján,családi drámáin. Nekem ez nem poén,és nem megy.
2014. nov. 17. 22:05
Gratulálok a kis Amirához! :)
16. fazekaspeti (válaszként erre: 15. - Andurka85)
2014. nov. 17. 17:49
Velemenyt irtunk le, nem kötekszünk. Mivel mikor feljön ide az oldalra az ember lanya, rögtön szemet üt neki az ilyen cikk is, es egy idö utan alakult ki a velemenyem arrol, hogy miert van ez a sok szülessel kapcsolatos iromany? Akinek csak ennyire futja a fantaziajabol, az termeszetesen olvassa, semmi kiogasom ellene.
15. andurka85 (válaszként erre: 12. - Fazekaspeti)
2014. nov. 17. 09:53
Pl. engem,és sok más anyukát. Én császárral szültem,nekem nem adatott meg a természetes szülés,és ennek ellenére szívesen olvaom a sok szüléstörténetet,érdekel kinél ,hogy zajlik. De sztem nem vagyok én ezzel egyedül.Akit meg nem érdekel,rá se kattintson a cikkre...,,lapozz,, tovább.Olvass sokkal izgalmasabb történeteket. Nem tudom miért kell belekötni mindig mindenbe. :/
2014. nov. 16. 22:34

Kedves Cikkíró!


Nagyon szép a történeted, jó volt olvasni, köszönöm, hogy leírtad! Jó egészséget, és sok boldogságot nektek! Mikor jön a kistesó? :)

13. virag32 (válaszként erre: 12. - Fazekaspeti)
2014. nov. 16. 21:40
Pont erre gondoltam én is, persze nem akarok bántani senkit, aki megírja ezeket a sztorikat, de ezek kb. kizárólag az érintett anyának és a hozzátartozóinak érdekesek. :))
12. fazekaspeti (válaszként erre: 10. - F3000dc5ef)
2014. nov. 16. 21:32
Na ez egy jo kerdes. Miert erdekesek ezek a cikkek? Nem akarok en se bantani senkit, de miert kell ezt mindenkivel megosztani? Öszinten ki a fenet erdekel ez a sok szülessel kapcsolatos törtenet?
2014. nov. 16. 10:26

Gratulálok és semmi bajom az Amira névvel, csak nem értem, hogy itt Magyarországon, magyar gyereknek miért kell a legkülönlegesebb idegen hangzású nevet adni. Teljesen elfelejtődnek a szép magyar nevek, úgy mint: Emese, Enikő, Borbála, Zsuzsanna, Katalin, Éva, Emőke, Melinda stb... Sorolhatnám még, mert nagyon sok szép név van, ami nem idegen hangzású. Nem azt mondom, hogy minden gyerek Erzsi, vagy Mari legyen (bár már inkább ezek a ritkább nevek), de azért elgondolkodhatnánk ezen egy kicsit.

Nem kioktatni akarok senkit, ez csak egy eszmefuttatás vol....

10. f3000dc5ef (válaszként erre: 9. - Pk86)
2014. nov. 13. 15:56

Olvastam a cikket. Kicsit durvának találtam a mint az állat leszedált állapotot :)


És sem gondolom, hogy szórakoztak.


A másik meg: a szülés egy természetes folyamat. Az is, hogy egy gyerek megszületik.


Én nem akarok senkit megbántani, de már akkora feneket kerítenek a dolognak, mintha maga lenne a világmegváltás. Természetesen kellene kezelni, ahogy a következő sok-sok évet is :D

9. pk86 (válaszként erre: 8. - F3000dc5ef)
2014. nov. 13. 14:32
Szerintem sem kell, csak a cikkben eléggé nehezményezte, hogy a dokik nyugtató szurit adtak neki, és biztos ezért nem sírt.. Szerintem nem poénból adták azt a szurit, biztos meg volt az oka.. Lehet gátmetszés előtt azért adják, ne húzza el a fenekét, amikor metszik, vágják..
2014. nov. 13. 14:09
Ugyan miért kellene sírni szülés után????
7. pk86
2014. nov. 13. 14:01

Gratulálok!

Nem biztos, hogy a nyugtató szuri miatt nem sírtál a születésekor.

Én nem kaptam semmilyen anyagot szülés alatt, se fájdalomcsillapítót, se nyugtatót, se oxitocint, mégsem sírtam születése után közvetlen.. Furcsán is éreztem magam, hogy apa ott pityereg, én pedig vigyorgok és viccelődök.. Idő kell a hormonoknak is, hogy felszabaduljanak, én a legtöbbet 1 héttel a szülés után sírtam a meghatódottságtól.. Elég volt, hogy apa bekapcsolja az altatódalát, 2 perc után megkértem, kapcsolja ki, mert már pityeregtem.

2014. nov. 12. 15:03
Ha a 2. Is kislany lett volna én is Amiranak hivtam volna. Nagyon szep nev. Gratulalok:-)
2014. nov. 12. 13:13
Gratulalok es jo egeszseget kivanok nektek! :)
2014. nov. 11. 14:14

Gratulálok!

Remélem nekem is jó élményben lesz rémszem a napokban fogok szülni!

Sok boldogságot!

2014. nov. 11. 13:41
Gratulálok! Megkönnyeztem. Sok boldogságot kívánok!
2014. nov. 11. 11:32
Jó egészséget, sok örömet kívánok Nektek!!
2014. nov. 11. 11:23
Hol is kezdjem?! :)
Fiatalon lettem anyuka, de képes vagyok megfelelni eme gyönyörű és örökké tartó köteléknek.
Lesznek nehezebb napok, esetleg hetek, de Érte bármit megteszek!

"Van valakim nékem ezen a világon,
Kiért még az életemet sem sajnálom.
Odaadnám az életem is, ha kellene érte,
Hisz Ő az ki, az életét tőlem nem kérte.
Nem kérte, de kapta tőlem egyszer,
Boldogság tölti el azóta is a lelkem.
Mikor először megpillantottam,
Onnantól kezdve a rabja voltam.
Életem részéve lett, és én az övé lettem,
Ő a legszebb, legjobb, ami történt velem.
Szeretem, ahogy csak egy anya szeretni tud,
Ő az én kincsem, szívem érte dobog." (T.Magdi)

Ugrás a teljes írásra: 9 hónap várakozás után, megérkezett Amira kislányunk :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook