Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a zsírral szemben névre keresztelt kapszulát? Tapasztalatok érdekelnének! fórum

Próbálta már valaki a zsírral szemben névre keresztelt kapszulát? Tapasztalatok érdekelnének! (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 1. 16:57

Sziasztok! Én erről még nem hallotam...viszont nekem ez vált be nagyon: [link]


De persze mindenkinek más...csak gondoltam megosztom :) szép estét mindenkinek :)

2020. nov. 24. 07:23
Tulajdonképpen ha étkezések előtt bő folyadékot iszol és emellett energiaszegényen étkezel, akkor is nagy eséllyel fogyni fogsz. Kapszula sem kell hozzá.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Brigitte089)
2020. nov. 13. 14:29

Legalább nem drága.

Más pozitívumot nem látok.

2020. nov. 13. 14:26

Már többször feldobta nekem a közösségi oldalon, és persze csupa pozitiv komment van hozzá....

A következő leírás tartozik hozzá:



Pharmacoidea Zsírral Szemben Kapszula 90 db


Ördögnyelv-, Paprika- és Zöld kávé kivonat a testsúly csökkentésére és az egészséges koleszterinszint fenntartásához


Az Ördögnyelv kivonat vízben oldódó étrendi rostjai a tápcsatornában megakadályozzák a koleszterin és egyéb zsírok felszívódását.


A Paprika és a Zöld kávé kivonatai az anyagcsere fokozásával támogatják a testsúly csökkentését. Energiaszegény étrend mellett hozzájárul a testsúly csökkentéséhez, segíti a vér normál koleszterin szintjének fenntartását.


Összetétel:

Ördögnyelv kivonat

Paprika kivonat

Zöldkávé kivonat


Fogyasztási javaslat:

3x2 kapszula naponta, ajánlott étkezések előtt 30 perccel, bő vízzel/folyadékkal fogyasztani.


A kapszula beszedése bő vízzel történjen! Az ajánlott fogyasztási mennyiséget ne lépje túl! A termék fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.

4. zsoffka002 (válaszként erre: 2. - Zsoffka002)
2020. nov. 13. 14:12
bővebben, ha lehet.....
3. NomNom (válaszként erre: 2. - Zsoffka002)
2020. nov. 13. 13:24
Gondolom vmi fogyis csodaszer. 🤷‍♀️
2. zsoffka002 (válaszként erre: 1. - Brigitte089)
2020. nov. 13. 13:18
ez mi?
2020. nov. 13. 13:00

Sziasztok! Próbálta már valaki a zsírral szemben névre keresztelt kapszulát?

Tapasztalatok érdekelnének!

Köszi ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook