Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsiros aknés az arcom, ilcsi feketeszappant és kénes krémet használok, szerintetek mennyi idő múlva várhatok javulást? fórum

Zsiros aknés az arcom, ilcsi feketeszappant és kénes krémet használok, szerintetek mennyi idő múlva várhatok javulást? (beszélgetős fórum)


1 2
15. kiscsaj16 (válaszként erre: 13. - Mendy)
2009. nov. 17. 14:43
Erről már én is hallottam,gondoltam is rá, h kipróbálom, de aztán ilcsit rendeltünk, ha ettől se múlnak el akk bőrgyógyász :((
14. kiscsaj16 (válaszként erre: 9. - Cukinici)
2009. nov. 17. 14:41
Már nem mostmár 17 vagyok :). Zyneritet már használtam régebben elég jó volt az arcom, ck nagyon kiszáritotta, viszont a miteszereim teljesen eltüntek, ck volt h még mosolyaogni is alig birtam,annyira húzódott. 3 tubust használtam el aztán abbahagytam és azóta rendre visszajöttek a mitik és a pattik
13. Mendy
2009. nov. 17. 09:54
Szia! Nekem nagyon hosszú évekig problémát jelentettek a pattanások. Mindent próbáltam. A legjobb, amit tudok javasolni, nekem mindig van itthon és amikor érzem, hogy feszül máris bekenem naponta többször és ki sem jön. A neve: Akneroxid 10. Van 5-ös is, de az sokkal gyengébb. Nem vényköteles. Nagyon sokat segít. Megoldja a problémát. Ha kipróbálod, majd meglátod!
2009. nov. 17. 08:32

Hali, én még új vagyok itt!

Adnék egy jó tippet, akinek problémás az arca. Kaviczky. Én Kaviczkyt használok, és nagyon gyorsan rendbe hozta az arcomat, már pár nap múlva látványosan szebb lett az arcom, a gyulladtak szépen visszahúzódtak. Szerintem próbáljátok ki. Nekem nagyon bejön, azóta is ezt használom, és rendben van minden...:)

11. poci19 (válaszként erre: 1. - Kiscsaj16)
2009. nov. 16. 22:40
hát egy jó pár hónapig használtam a fekete szappant. szeptemberbe meg elegem lett olyan csúnya volt az arcom..tök rossz volt a kedvem, alig akartam menni valahova ha mentem nem volt jó kedvem..gondoltam vesztenivalóm nincs elkezdtem szedni a roát..én is sok rosszatt hallottam róla..de szerintem akinek jó a bőrgyógyásza jár kezelésekre annál nem lehet gond. nem mind1 h ki hány grammot szed és hányszor és mennyi ideig. ismeröseim is szedték volt aki már 4éve..és szép az arca...én is ugyan ahhoz a bőrgyógyászhoz mentem.nekem 1évig kell szednem de már most gyönyörű. le is fényképezte az arcom..most és csinál majd 1év múlva hogy milyen lett. de te tudod..
10. 2a033963fa (válaszként erre: 8. - Kiscsaj16)
2009. nov. 16. 22:31
Én elég sok mindent:fekete és zöld szappan,rozi,csipkemogyó pakolás,és krém,ichtiolos maszk,zsúrlós radír stb...szóval elég sok mindent.A pakolások,radír az jó,de csak azért mert azt hetente 1-2-szer kell csak használni.Napi szinten szerintem nem jó,nekem legalábbis nem vált be,de van aki meg az Ilcsire esküszik.Ki kell tapasztalni...
9. Cukinici (válaszként erre: 1. - Kiscsaj16)
2009. nov. 16. 21:41

Szia!!!gondolom 16éves vagy a nevedből ítélve :)?!Ebben a korban a leggyakoribb az olajos

seborrheas (zsíros,aknés köznyelven) és korpás seborrheas bőr.Én nem tanácsolnék neked semmilyen gyógyszert.Nyugodtan használhatsz Ilcsi termékeket nem fog ártani :).Fekete szappan helyett használj Kénes tonikot és Kénes termékeket,de ha a pattijaid gennyesek akkor menj bőrgyógyászhoz és írasd fel vele Zineryt külsőleges oldatot kb.2000ft ba kerül 2hét után látható lesz a vátozás és nincs mellékhatása max.száraz lesz a bőröd és lehet,hogy eleinte viszketni is fog.

8. kiscsaj16 (válaszként erre: 4. - 2a033963fa)
2009. nov. 16. 20:47
Te milyen ilcsis cuccot használtál?tudom mostmár tényleg muszáj lesz bőrgyógyászhoz menni, ck az a baj velem h nem hallgatok másokra, pedig tudom, h ck jót akarnak. Mindig a saját káromon tanulok sajnos :(
7. kiscsaj16 (válaszként erre: 2. - Poci19)
2009. nov. 16. 20:41
És te mennyi ideig használtad a feketeszappant? A roáról nagyon sok rosszat hallottam, eléggé csúnya a bőrőm a nyár óta, ha ez nem használ bőrgyógyász lesz a vége, de a gyógyszeres kezeléssel valamiért nem vagyok megbékélve, azt inkább hanyagolnám
2009. nov. 16. 20:23
Vannak durva mellékhatásai a roának...mint minden másnak...de megéri..és nekem semmi bajom a szájszárazságon kivűl...és olyan bababőröm lett..
5. 2a033963fa (válaszként erre: 1. - Kiscsaj16)
2009. nov. 16. 18:26

Az Ilcsit pedig felejtsd el.

Próbálkoztam vele akkor is,amikor szép bababőröm volt,és csak úgy jöttek tőle kifele a pattik,miteszerek...tömény gyümölcssav.Egy darabig persze bírja az ember bőre...

2009. nov. 16. 18:24

Én nem ajánlanám a roacutant,anno velem is akarták szedetni,de nem mertem,féltem a mellékhatásoktól,amik ugye elég borzasztóak.A bőrgyógyász adott helyette egy krémet,azzal kentem be éjszaka,reggel lehetett lemosni,nagyon szépen hatott,de mivel elég erőteljes hámoldó volt,így csak ritkán használtam már egy bizonyos idő után.Nekem a kozmetikus sokat segített.Meg a hauschka is-csak az baromi drága!

Sokáig szedtem diana35-öt az is segített(majd yasminellet),2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót,kicsit zsírosabb a bőröm,de ez még nem vészes,amúgy is ez legyen a legnagyobb bajom :)

2009. nov. 16. 17:06
Szerintem is menj el inkább bőrgyógyászhoz. Az Ilcsi termékek egyébként egyáltalán nem jók, nagyon sok kozmetikus a kezébe sem hajlandó fogni. Nekem korpás szeborreás bőröm van, elég sok apró pattanásom és mitesszerem van, közben mégis olyan száraz a bőröm, hogy hámlik. Bőrgyógyász azt mondta még tinédzserkoromban, hogy csak antibiotikummal lehetne tényleg széppé varázsolni, viszont az meg ugye rengeteget árt is, ezért ő nem javasolta. Most 24 évesen már szebb, bár még mindig nem tökéletes. Alksebort használok, gyógyszertári krém kifejezetten az én bőrtípusomra, viszont az olajos krém, neked biztosan nem jó. Azért egy bőrgyógyászt én is megkeresnék, hátha antibiotikumon kívül is van valami jó ötlet. Inkább azt, mint egy kozmetikust, pláne ha súlyos a helyzet nálad.
2009. nov. 16. 17:02
szia. szerintem nem nagyon fog használni. nekem is aknés volt a bőröm és használtam a fekete szappant..de semmi változtás. ezt krémekkel nem lehet eltüntetni. elkezdtem szedni a roaccutant 2 hónapja, és most már olyan szép a bőrőm....menj el bőrgyógyászhoz
2009. nov. 16. 16:09
Zsiros aknés az arcom, ilcsi feketeszappant és kénes krémet használok,szerintetek mennyi idő múlva várhatok javulást? Holnap lesz 5hete h használom
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook