Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Whirlpool 6 érzék.MIk a tapasztalatok? fórum

Whirlpool 6 érzék.MIk a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 8. 16:26
Nekünk is ilyen mosógépünk van és nem tudom tapasztalt-e már más is ilyet,ma mikor vettem ki a fehér ruhákat néhányon találtam szürke foltokat ami egyébként nem volt egyik ruhán se!!!!Ez mitől lehet?Nem az első eset,hogy ilyet veszek észre,nagyon bosszantó,mert fogalmam nincs mivel szedem ki a foltot!!!
12. Clau26
2011. márc. 2. 14:38
tapasztalat: A legjobb mosógép amivel csak találkoztam..ellenben a hulladék candyvel
2011. márc. 2. 13:24

Friss élményemet mesélem el:

Az én Whirlpool 6. érzékes vadzsi új mosógépem éles hangon vinnyog, visít, erőlködik...

Hiába jelentettem be 72 órán belül, hogy valami nem stimmel a géppel, a szerelő közölte, hogy ez bizony normális a Whirlpool gépeknél, de inkább ő ahhoz hasonlítaná ezt a jelenséget, mint amikor egy repülőgép készül felszállni!!!

Szuper! Én nem repülőgépet akarok hallgatni, hanem normálisan mosni...

Mivel használtam a gépet - hiába nem vagyok elégedett a minőségével - nem érvényesíthetem a csereigényemet sem!

Szóval biztos, hogy mégegyszer nem venném meg, még ha 10 Ft-ért árulnák, akkor sem!!!

10. simple (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2009. okt. 26. 10:14
A mai mosógépeket már direkt úgy csinálják, hogy mindkét irányba lehessen tekerni a gombot. Így könnyítik meg a használatot.
9. M_Marcsa (válaszként erre: 8. - Barackmag)
2009. okt. 26. 07:17
szerencsére garanciás javítás volt, nem tudom az árát. Nagyon hangosan centrifugál, ver.
8. barackmag (válaszként erre: 7. - M_Marcsa)
2009. okt. 25. 20:42
azt hiszem, nálunk is ez a baja a gépnek, bár már a miénk több éves. Mennyibe kerül egy ilyen javítás??
2009. okt. 25. 20:28
Mi fél év után javíttattuk, kiment a csapágy...
6. Tündi7 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2009. okt. 25. 20:05

Akadni nem akad csak a kicsi férjem rám szolt hogy tekergeted te azt!!

DE szerintem is lehet mind a kettő irányba.

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Tündi7)
2009. okt. 25. 17:58

egy éve használom. Ha nem lehetne mindkét irányba tekergetni, akkor nyilván akadna a kapcsolója, ha rossz irányba tekerem.

A Te gépeden lehet,hogy csak egyirányba lehet. Az ótramutató járásának megfelelően.

4. Tündi7 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2009. okt. 25. 17:33

Hát nekem Awm 8122 tipusú van még igen csak találgatom hogy milyen német használati utasitás pedig nincs hozzá.DE majd csak rá jövök.

Az én program kapcsolom is de szabad is??

2009. okt. 25. 17:01

Nekem felültöltős AWE 7516/1 típusú 6.érzékes van.

Nagyon szeretem, mert számomra nagyon praktikus program rajta pl. a 30 perces "gyors" és a 60 perces "napi mosás" .


A programkapcsolóm mindkét irányba tekerhető.

2009. okt. 25. 15:54

Sziasztok van akinek ilyen mosógépe van mik a tapasztalatok.

Mi nemrég vettünk egy ilyet.

Valaki tudja hogy a program kiválasztó gombot mind két irányba lehet tekerni vagy csak az óra mutatónak megegyezően???

2009. okt. 25. 15:52
Whirlpool 6 érzék.MIk a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook