Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől lehet, hogy a Whirlpool ADG 6560 IX mosogatógép rondán mossa el a poharakat? fórum

Mitől lehet, hogy a Whirlpool ADG 6560 IX mosogatógép rondán mossa el a poharakat? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 28. 22:19

sőt, mivl a poharakat közvetlenül éri avízsugár, így azoknak kellene igazán tisztáknak lenniük, nem pedig a rájuk pakolt edényeknek


szerintem valami el van állítva a gépedben vagy nem jó szert használsz

10. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Alíz82)
2014. aug. 28. 22:18

én pont így tömöm meg, szoktam is mondani, nálam nincs olyín, hogy valami nem fér be , mert azt is behajtogatom:)

mégis tökéletesen elmosogat

2014. aug. 28. 18:44

Jó, tényleg meg lett tömve, ez igaz:)

Akkor ezért nem mos szépen?:)

2014. aug. 28. 09:53

Hűűűha, te, most ez komoly??? Hol vannak a poharak?Ha rápakolsz nagy edényeket ne csodálkozz... :)

Ez rengeteg edény és nagyon rendszertelenül van bepakolva, szerintem.

2014. aug. 27. 21:49

Így szoktam megtömni, a felső kosárba a sok motyó alatt vannak a poharak leborítva:


[link]

2014. aug. 27. 21:23

Nem kell keveset pakolni, persze ez szubjektív... Szóval mehet bele sok pohár-tányér a helyére, csak alulra ne fektess rá keresztbe pluszba nagy edényeket...

Anyós jár mindig hasonlóan, nála a bepakolással van a gond.

2014. aug. 27. 21:15

Hát a leghosszabb (70 fokos) programon is mostam smár, de úgyse jó:(

Keveset bepakolni mostanában nem próbáltam, de megpróbálom:)

4. Klauka_ (válaszként erre: 3. - Alíz82)
2014. aug. 27. 20:46

Ha kevesebbet teszel bele, akkor is piszkos marad?

Milyen hosszú programot használsz?

2014. aug. 27. 20:32
De, igen, sokat pakolok bele, de csak felülre rakok poharakat és lefelé fordítva
2. Klauka_ (válaszként erre: 1. - Alíz82)
2014. aug. 27. 20:29

Nekem akkor ilyen, ha nem megfelelően pakolok bele.

Pl. az enyém poharat csak felülre írja, alul nem is lesz szép tiszta.

Nem pakolsz bele túl sokat?

2014. aug. 27. 20:03

A hőfokot se sajnálom, 70 fokon mosatok vele.

Nem mossa el szépen a poharakat "köpködi" kosszal és rászáradva veszem ki őket. Ezt így utálom:(

Ecettel is át szoktam mosni a gépet, és a szűrőjét is szivaccsal ki szoktam pucolni:( Van ötletetek, hogy mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook