Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Whirlpool 6. érzék mosogatógép tapasztalatok fórum

Whirlpool 6. érzék mosogatógép tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 4. 09:49
Mi az oka, hogy a mosogatógép-Whirpool ADP7442A+6sWH-nem használja el a mosogató tablettának csak a felét? Már próbáltunk variálni a bepakolással, de akkor sem történt változás, legyen a gépben akármilyen tabletta, gyártó által javasolt, márkás, vagy csak no name.
2011. dec. 2. 21:41
Köszi a választ!:)
2011. dec. 1. 19:38

nekem nem ilyen fajta van, de azért elmondom:

én 65 fokos programon mosogatok mindig.



nálam a led akkor világít, ha valami kifogyott: öblítő vagy só



ha tettél bele sót, akkor ne foglalkozz a világító leddel


öblítő meg nem feltétlen kell bele

2011. dec. 1. 19:10
Van valakinek ilyen fajta mosogatógépe?
3. suzanne7 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. dec. 1. 14:58

bocsánat először megszerettem volna várni,hogy ír-e valaki,másodsorban meg a férjemnek adtam ebédet:)!


Szóval a kérdésem az lenne,hogy melyik a legjobb program a 7 közül amit érdemes használni?

Feltöltöttem sóval a tartályt a papír egy helyen azt írja,ha oké akkor világos a fény,ha fel kell tölteni akkor sötét a led.Másik helyen,pedig ha oké akkor narancs ha nem akkor világos,na most nekem narancs a led,és az ölítőnél is narancs,azt nem is tettem bele,mert 3in1-ben tabit használok ekkor azt olvastam nem kell!Most akkor hogy is van?:)

2011. dec. 1. 14:42
talán ha feltennéd a kérdést, könnyebben jönnének a segítő válaszok :))
2011. dec. 1. 14:25
Most vásároltunk egy ilyen mosogatógépet és egy két dolog nem világos a leírással kapcsolatban!Tudna valaki segíteni?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook