Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Wellnes télen Babával fórum

Wellnes télen Babával (beszélgetős fórum)


13. andreamano (válaszként erre: 9. - Hoxa)
2007. febr. 18. 19:09

Szia!


Hazaérkeztünk,és jöttem is a beszámolóval!

Szerencsére nagyon kellemesen csalódtam,mert nagyon szép helyen voltunk,egy szépen felújított apartmanban,vagyis úgy tudnám elmesélni,hogy ez egy kis parasztház,konyhával,ami mindennel fel volt szerelve,2 szoba,fürdőszoba mindennel felszerelve,ebben értem a mosógépet!


Nagyon jól éreztük magunkat,csendes szép hely,és a hegyekre néz,az ablakból közvetlenül a várat lehet látni!


A fürdö kb.200m-re,de most tervezik a közelebbi wellnes lehetőséget is!Azt beszélgettük reggel a tulajdonossal,hogy év végére már üzemeltetni szeretné!

A fürdőben nem voltak nagyon sokan,mi hétközben használtuk,2 szauna,1 nagyobb medence,jót lehet benne úszni,és egy pezsgőfürdő!


Teljesen megvoltunk elégedve,tisztaság volt,a vendéglátók nagyon kedvesek emberek,és én már most visszamennék!


Ha bővebb felvilágosítást szeretnél,keressél privát!


Üdv:Andrea

12. andreamano (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2007. febr. 6. 11:28
Állítólag igen,van szauna,úszómedence,pezsgőfürdő külön épületben!Majd kiderül!
11. emagdi
2007. febr. 6. 11:13
ez tényleg olcsó, de nem wellness szálló.
10. andreamano (válaszként erre: 9. - Hoxa)
2007. febr. 6. 11:01
Rendben,leírok minden tapasztalatot,jövőhéten jövök az élménybeszámolóval!
9. Hoxa
2007. febr. 6. 10:59
Na erre én is kíváncsi leszek, mert mi is szeretnénk menni. Majd azt is írd le, kérlek, hogy ha nem autóval mennénk, akkor is meg lehet-e valahogy közelíteni, van-e a közelben valami tömegközlekedési eszköz? Előre is köszi! Hoxa
2007. febr. 6. 10:57

Hotel Honti a neve,15.000.-/éj/apartman


2 szobás,konyhás,fürdőszobás,svédasztalos reggelivel!Nagyon szép képeket láttam róla,felhívtam!

A neten csak a panzió,és a hotel szerepel,de amikor a fiatalember meghallotta,hogy a kisfiam hogy kiabál(pont akkor amikor telefonáltam úgy sikongatott),azt mondta,hogy az nagyon jó lesz Nekünk,legalább mi sem,és a szállóvendégek sem zavarjuk egymást!!


Kíváncsi leszek,és arra nagyon sok látnivaló van!


Ha gondolod elküldöm az árajánlatukat!


Egy kicsit félek az ilyen új dolgoktól,mert tavaly is úgy jártunk,hogy Bükkfürdőre mire odaértünk nem volt meg a szobánk,gondolom kiadták jobban fizető vendégeknek,akik több napra foglaltak szobát!Hát egy kicsit izgulok,remélem minden rendben lesz!

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2007. febr. 6. 09:35

vagy min keresztül foglaltatok, ahol olcsóbb?

visegrádon a thermal hotel-be mentek? mert a netes foglalás alapján ott egy kétágyas szoba 3 éjszakára 97700 ft, egy hétre nem adtak árat, de gondolom több.

6. emagdi (válaszként erre: 3. - Andreamano)
2007. febr. 6. 09:30
és ott kijön 1 hétre 3 embernek külön gyerekszobával, wellness-szolgáltatásokkal, 100e alatt???
5. dee (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. febr. 6. 08:56

www.wellnesshetvege.hu


-rosszul írtam az imént (bocsika)

4. dee (válaszként erre: 1. - Andreamano)
2007. febr. 6. 08:34

Visegrád,vagy Siófokon is van 2 új welness szálló.

Nekem Visegrád nagyon bejött.Ott két szállodában is voltunk.A neten keresgélj.Mi is ott szoktunk válogatni.www.welnesshetvege.hu

2007. febr. 6. 08:33

Sziasztok!


Találtam egy helyet Visegrádon,jövőhéten megyünk,ha megjöttünk mesélek!



Andrea

2. emagdi (válaszként erre: 1. - Andreamano)
2007. febr. 5. 10:11
szia! remélem fogsz találni ilyen helyet! de sajnos így első ránézésre az igényeidnek megfelelő (gyereknek külön szoba, wellness szolgáltatások) szállodák elég drágák, ha 3-an elmentek 1 hétre, azt nem hiszem hogy megússzátok 100eFt alatt, és még akkor is nagyon jó áron mentetek.
2007. febr. 5. 09:59

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni,hogy hová érdemes elmenni wellnes hétre egy kisbabával!


A Kisfiam 9 hónapos,Győrben élünk,és 100-200 km-es körzetben érdekelne egy olyan szálló,ahol wellnesezési lehetőség is van,babaágyat biztosítanak,és van egy kis külön helység ahol a baba nem velünk alszik,mivel így szoktuk meg,és nem akarjuk egymást zavarni!

Persze olyanra gondolok,ahol nem százezreket vagy még az fölött kérnek,mert ilyeneket nagyon sokat találtam!

Van üdülési csekkünk,és azt akarjuk elkölteni egy jó kis helyen pihenéssel,kikapcsolódással!


Légyszíves segítsetek!


Előre is köszönöm: Andrea

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook