Well mix (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. aug. 31. 23:30

Sziasztok!

Én tegnap vettem Well Mixet, csokisat és egy cappucinósat.

Előszőr a Tdiétán gondolkoztam, de mivel 2 és fél doboz kellett volna a 2 hetes kurához, végké.pp nem engedhetem meg maagmnak.

Tegnap reggelire ettem egy joghurtot, délbe is egy Activiát, aztán méregtelenités, bélkiürités gyanánt 50 gramm! keserűsot megittem 1 liter vizzel plusz citromlével..

Ma pedig reggelire capuccinos Well M , de vizzel, délbe korpás keksz egy kis sajttal, du 4kor meg csokis por, ismét csak vizzel, de nagyon felfúvódtam tőle, és elég kellem telen volt igy dolgoznmi, este 10ig:(

118. Mendy
2010. aug. 30. 21:25

Te egy tök aranyos csajszi vagy :)

Nekem is főleg a hasammal van a legfőbb problémám. Van jó masszírozóm, van amikor rárakom a hasamra, de egy idő után, ha több percet van egy helyen, ott szinte viszket a bőröm alatt. Na ekkor indul be a vérkeringés és ez is nagyban segíti a fogyást.

Ma kakaós csigát és lekváros buktát sütöttem, még nem kezdem inni a port, de tervezem, mostmár tényleg. Tudom mi lehet az a por, de tényleg ua. ez is. 1 -től elkezdek tornázni is.

2010. aug. 26. 20:24
Na lányok nem itt kell ülni és olvasni a fogyásról,hanem fel kell állni és mozogni én most nyomtam le 15 perc lambadát és 10 perc twistet,folyik a viz rólam,megyek zuhanyozni és masszirozni a problémás részeket és inni,inni,inni lefekvésig.Mérlegelni reggel,mert délután és este más értéket mutat./ vizraktározás/de ha folyamatosan iszol kimegy nem győzől járni és igy még méregtelenitesz is és a vesédet erősited és gyorsitod az anyagcserédet.Ha a vese rendben nincs puffadás ,dagadás.Táncra fel!
116. Korina60 (válaszként erre: 115. - Mendy)
2010. aug. 26. 19:47
Mendy,Én 1okg-ot fogytam,de irtam,hogy az egy hasonló por volt aminek a nevét itt nem irhatom le és orvosi konzultáció két hetente,a por ize és összetétele,mint megnéztem uaz,mint ezé csak árban hatalmas különbség van,ez sokkal olcsóbb.Reggel és este ittam előszőr és azzal az orvos által ajánlottal indult be a fogyás és azt abbahagytam februárban és azóta tartom a súlyom,és nem régiben találtam rá erre a Rosszmannban ,megvettem és már két dobozzal megittam és nem hiztam vissza.Két kanállal teszek bele,mert nekem nagyon édes,de lehet,hogy 3 kellene,talán súlycsökkenéshez kell a több.Azt ajánlom neked,hogy ne csak néna néha hanem rendszeresen kell és mindig ugyanabban az időben.Különben a drágább sem hatott volna,ha nem tartom be ezt az utasitást.Én reggel és este ittam és ebéd az bőséges volt néha ami elő volt irva nem tudtam megenni,de azt mondta a doki,hogy ha a fülemen jön ki akkor is meg kell enni,mert akkor nem vagy éhes közben.Aztán kitaláltam magamnak a táncot,üsd be a Lambada tánc szót és kapcsold hangosra a zenét,15-2o perc csodát tesz,minden este.Aztán lehet,hogy kinevetsz,de fürdéskor nekem a hasamon volt a többlet,beszappanoztam és massziroztam gyurtam,dögönyöztem,hogy tünjön el minél hamarabb,vagy krémmel,lehet kapni,zsírégető gél és bekened és maszirozod a problémás részeket fürdés után mert azt nem kell lemosni.Meggyorsitod a folyamatot hidd el.Ha már elindul,nem is fogod abbahagyni,de döntsd el agyban és lehet szugerálni,hogy nem is kell,nem fontos egy szelet süti,vagy más,ha kell receptet szivesen irok hogy mit egyél ebédre.Csak 24 óránként ettem 3 hónapig és meg lett az eredménye.Most ezzel a porral támogatom és betartom a 3 szori kajálást és mindig akkor.Hidd el órát sem kell nézni egy idő után jelez a hasad és megdöbbensz,hogy tényleg 5 óra eltelt.Nagyon sokat igyál,készits ki egy műa űveget és abból igyál,ha elfogyott töltsd fel és fogyaszd el kicsinyenként,erre is rá lehet szokni.Tedd fel a kérdéseidet szivesen válaszolok és adok ételreceptet.Szia és kitartás én most fogok lambadázni,mindegy mit táncolsz csak mozogj!
115. Mendy
2010. aug. 25. 21:56
Korina te nagyon nagy bizalmat adtál ismét a porral kapcsolatban. Nekem ott van a polcon....ott áll...megittam már egy dobozzal, de hol ittam, hol nem és ttem is mellette, az édességet sem hagytam el.....félre tettem. Most megint híztam és eddig nem tudtam mivel fogyjak, egyik diéta sem tetszik, pedig sokfélét olvastam. Itt a por, csak tényleg be kellene tartani 1-2 szabályt és fontos a folyadékbevitel. Te mennyit fogytál? Mióta csinálod?
114. Korina60 (válaszként erre: 89. - Mendy)
2010. aug. 14. 22:06
Teljesen igazad van.Az 1000cal-al lehet fogyni,3xori étkezés,ha lehet mindig ugyanakkor.Egy kis mozgást még be lehet iktatni,ha túlsúly van.Kerülni a zsíros,lisztes ételeket.Durum tésztát 9 dkg kifőzől bármit rátehetsz és bőséges.Egy héten egyszer eszek kenyeret 2,5 szeletet,abonett nagyon megfelel a tőbbi napokon,ha kell főzelék mellé.
113. Korina60 (válaszként erre: 92. - Krisztine2)
2010. aug. 14. 21:59
Ha lement 4 kg akkor már beindult,menni fog a többi is csak nem szabad feladni és hibázni.Fejben dől el.Éhezni nem szabad azzal zsírt raktározol az izmokból.Arra vigyázz,hogy izom vesztés ne legyen,mozogj egy kicsit,bármit.Én irtam hogy otthon mikor senki nem látja táncolok,azaz mozgok a zenére,még főzés közben is,pedig nem mai csirke vagyok.
112. Korina60 (válaszként erre: 101. - Krisztine2)
2010. aug. 14. 21:51
Ez felesleges.Nem csinált hasmenést?Az folyadékvesztéssel jár.Pótolni kell,mert különben nem indul be.Türelem kell mindenhez.Két hét aza minnimum,hogy a szervezet átálljon a 3xri étkezésre.Reggel ital,délelőtt folyadék bevitel,semmi rágcsa,bőséges ebéd,nem zsíros 5óra múlva ital és folyadékbevitel lefekvésig.Csak két hetet birj ki igy.Ha tudsz mozogj egy kicsit.A séta is elég esténként 20perc.
111. Korina60 (válaszként erre: 100. - 0f4d8711e7)
2010. aug. 14. 21:45
Ezért kell inni,inni,hogy beinduljon az anyagcseréd.Én is későn tanultam meg,mindig bedagadt a bokám és felpuffadtam délutánra,este soha nem volt kedvem sehová menni mert nem fértem bele a ruháimba és kezdtem csak nadrágot viselni a dagadt boka és térd végett.Ez ma már nincs .3 hónap alatt magváltozott az életem,az alakom,szoknya bolond lettem.Felpuffadva,gyomor panasszal fordultam orvoshoz és a legnagyobb csodálkozásomra azt mondta teljesen ki vagyok száradva.Ekkor kezdtem bele a fogyókurába az italporral és az ő tanácsaival és ellenőrzésével.
110. Korina60 (válaszként erre: 108. - Tücke)
2010. aug. 14. 21:38
Én is a fele adagot teszem,mert nagyon édes,nem esik jól és valóban eltelit.Nekem nincs időm reggelizni és ezt váltja ki ez az ital.Mint irtam utánna vizet kell inni egészen a következő étkezésig többször kell a folyadékbevitel.Igy lesz hatásos.
2010. aug. 14. 21:32
Én tavaly decemberben kezdtem el inni hasonló italport orvosi konzultációval 2 hetente,10kg-ot fogytam,eltelt 6 hónap és tartom a súlyom,most találtam rá erre az általatok fogyasztott porra ,az ára sokkal kellemesebb ize uaz,mint a drágábbé és a hatása is,csak egyet kell szemelőtt tartani,a rendszeresség.Reggel inni 4-5 óra elteltével bőséges ebéd,szénhidrát,fehérje,vitaminok ez lehet 400cal.is,4-5 óra múlva inni a turmixot és 10 perc elteltével bőségesen inni lefekvésig.Ugyanez vonatkozik reggelre is.Ebédig inni,meg kell tanulni a folyadék bevitelét,mert az segiti az anyagcserét és ezzel a fogyást is.Az italpor célja a zsirégetés,ezért kell a 4-5 óra hogy elteljen az étkezések között.Eleinte biztosan nehéz,de én amikor már nem birtam a vizet,teát,akkor zöldségeket sós vizben megfőztem/15perc/ izesitettem,ahogy szeretem és azt ittam,ha éhesnek éreztem magam melegen.Azonnal eltelit és igy ki lehet birni a következő étkezésig.Aztán bekapcsolni a zenét minden este 15-20 perc tánc,mozgás.Kellemes felvidit és felszabadit.Te döntöd el mit táncolsz.Ja a zöldségeket másnap ebédre ettem meg.Kevesebb zsir a főzésnél,liszt helyett krumplival sűriteni és kis tányérra pakolni.3xor betartjátok az időt mindig uakkor ezt megtanulva ha elhagyod a port nem fogod visszahizni.
108. Tücke
2010. júl. 19. 19:56
én ma kezdtem de kicsit átvariáltam a megengedett mennyiséget.... csak a fele adagot teszem bele és engem pl így is eltelít 6-7 órára
2010. júl. 16. 20:01
Na mi a helyzet lányok? Sikerült fogyni?
106. Mendy
2010. jún. 15. 08:53
Majd számolj be légyszives.
2010. jún. 14. 21:17

Helló!

Ma kezdtem el inni az epres ízű port.Szerintem valami csúcs finom!!!!

104. Törpilla007 (válaszként erre: 99. - 0f4d8711e7)
2010. jún. 10. 18:19
Remélem, hogy igazad lesz. A próféta szóljon belőled:D
103. Törpilla007 (válaszként erre: 101. - Krisztine2)
2010. jún. 10. 18:18
Az almaecetet én is ittam,kb 1 hónapig,de semmi eredménye nem volt nálam.De lehet , hogy te sikeresebb leszel. Elismerésem.
102. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 101. - Krisztine2)
2010. jún. 10. 13:03
Elismerésem! ;)
2010. jún. 10. 08:10
Én még plusszban almaecetet iszok...hátha jobb lesz:)
100. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 95. - Mendy)
2010. jún. 10. 08:00
kitartás neked is! Szerintem ebben a melegben a szervezet visszatartja a vizet és ugye annak is van súlya. ;)
99. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 96. - Törpilla007)
2010. jún. 10. 07:59
És egyszer, ha beindul akkor..... :D Kitartás!
98. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 97. - Ancsika79)
2010. jún. 10. 07:58
Nagyon gratulálok! Nagyon ügyes vagy!
2010. jún. 9. 15:29

Helló!

Én kb.3 hete iszom reggelire és amit utánna eszek,azt próbálom ,,norbisan" kiválogatni.Igy jellenleg -6 kg-nál tartok.

2010. jún. 9. 11:56

Sziasztok!

Én olyan szilárdan megálltam és 1 grammot nem akar lemenni:@

95. Mendy
2010. jún. 9. 09:17
Hahó! Valaki van még itt? Változás valakinél???? Sajna nálam + 2 kiló. Nemtudom ezt hogy csináltam. Most megvettem még mellé a Mecsek fogyi teát! Nagyon finom. Remélem ez ,már használ valamit majd.
94. Mendy
2010. jún. 2. 21:15

Szia!

Én valószínűleg azért nem fogytam , mert pont este nem ittam, inkább a családdal vacsoráztam, tehát az egész napos diétámat felrugtam. REmélem neked sikerül. Majd számolj be.

2010. jún. 2. 08:05

Sziasztok!

Ma én is belevágok ebbe az ivászatba! :D

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredménye. mondjuk nekem reggelire nem lenne elég.

Este mikor isszátok meg? Még hat előtt vagy húzzátok amíg csak lehet?

Rita

92. Krisztine2 (válaszként erre: 91. - Mendy)
2010. máj. 31. 16:44

nagyon nehezen 4 kilót.

valamiért nehezen indult be:(

91. Mendy
2010. máj. 31. 15:40
Én egy dobozzal már megittam, megvettem a másodikat is , viszont én " zabálok mellette" amikor épp rámjön, tehát nem tartom a diétás étrendet....és te akkor fogytál tőle?
90. Krisztine2 (válaszként erre: 89. - Mendy)
2010. máj. 31. 15:13

Mióta iszod?

Én 2 doboz well mixet ittam meg,és nem zabáltam:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook