Well mix (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. okt. 30. 19:40

Kedves Mendy!


Igen,iszom,bár most vennem kell majd újat,mert elfogyott.

Azt hiszem,most más ízesítést fogok kipróbálni...sajnos nekem nem mindig elég,van mikor joghurtot kell ennem mellé. 57-58 kg között mozgok és nem nagyon sikerül ez alá mennem,pedig a cél az 55kg. Mondjuk nálam az is gond lehet,hogy nem 4 adagot,hanem kettőt teszek bele.

Ti mindig 4-et tesztek? Nekem kissé édes lenne,még a 3 is.Vagy éppen ez a lényeg?

148. Mendy (válaszként erre: 144. - Rozmaring**)
2010. okt. 30. 08:03
Rozmaring iszod még? Hogy állsz?
147. Mendy (válaszként erre: 146. - Hoviraglany00)
2010. okt. 30. 08:03
Mindenképp próbáld ki, ha pedig elkezded, légyszi írd meg, szerinted mi a különbség a kettő között.
2010. okt. 26. 15:59

Sziasztok!

Végigolvastam a fórumot, gratulálok mindenkinek a fogyásához. Én most hagytam abba a turbózást, 2 hét elteltével 4,5 kiló ment le, úgy hogy mindhárom étkezést helyettesítettem zöldségleveles levét ittam és hetente kétszer járok aerobikra. Összesen 16 kilófeleslegem volt, már csak 12-t kell leadnom, felétől karácsonyig tervezek megszabadulni. Örülök, hogy van fórum ezekről az olcsóbb termékekről, mert így, most ha újból belevágok, biztosan ezeket veszem meg. Hihetetlen hogy ennyivel olcsóbb és mégis hatásos! Remélem nálam is az lesz. Köszi az infókat! :)

145. Tücke
2010. okt. 18. 15:33
ti még jól jártatok az enyém ált időzített bombásat játszik össze vissza ugrálnak a számok rajta ha 5 percig állok rajta akkor addig ha csak fél percet akkor addig
144. rozmaring** (válaszként erre: 143. - Minica)
2010. okt. 18. 15:25

Sziasztok!


A múlt hét elején kezdtem el inni. Az első néhány napban még éhesebb lettem,de most már kezdem érezni a hatását,tényleg sokat kell mellé inni,az biztos...bár,ha alapból többet iszok egy nap,akkor persze,hogy nem vagyok annyira éhes!

Ja és Minica,az én mérlegemmel is lehet valami baj(digitális)mivel nekem is egyik napról a másikra 2kg-mal többet vagy kevesebbet szokott mutatni! :-S

143. minica
2010. okt. 17. 12:08
Én a hét elején kezdtem, mindig este 5-6között iszom, előtte meg csak az ebéd van 12körül. Tegnap sajnos vacsoráztam, mert vendégségbe mentünk. A mi mérlegünkkel lehet valami, mert össze vissza mér. egyik reggel 57,5-et mutatott, másik nap meg 2kg-mal többet. azért ez vicces.
142. Mendy
2010. okt. 14. 21:29
Csak estére? Előte mikor esztek? Hány órakkor?
141. szednut
2010. okt. 13. 14:14

Én a vaniliásat iszom, szerintem finom.

3 hét alatt 2 kilót fogytam. Még kellene legalább egy tizes...

140. minica
2010. okt. 12. 21:52

Sziasztok!


Én tegnap voltam a dm-ben, de a hölgyek semmit se tudtak. Valami izotóniás sport italt akart ahelyett rámsózni,amit mondtam neki. végül én mutattam hogy valamilyen tejsavó por van, ami vaníliás volt, de mondta hogy szerinte az nem arra van ez az "egészség plusz" sajátmárkás volt.Erre gondoltatok? Végül átmentem a rossmanban, s annak a well mixét vettem meg, csokisat, de hú,ennek az íze annyira nekem nem ízlik, úgyhogy ha még egy dobozra adom a fejem epres vagy vaniliás lesz, az tuti.

Szerintetek, illetve mi a tapasztalat, mennyi idő után várhatok eredményt? Mennyi ideig kellene ezt inni? Csak estére iszom, hiszen legtöbbetek azt írta.

139. Mendy
2010. szept. 17. 09:49
Igen kiszélesedett a csípőm, combom fenekem. Én is megettem mindent ami jól esett és reggel is használtam a taposót , meg este is film közben. Leg Magictól sem keskenyedtem, az is vastagabb combokat kreált. Nem nekem valók ezek a gépek.
138. szednut (válaszként erre: 137. - Mendy)
2010. szept. 16. 09:36

Szélesedett????

Ilyet még nem hallottam! Különben én is keskenyedni szeretnék, nem is keveset! Csak nagy barátaim a sütik és a csokik. Azért is jó nekem szerintem a Well Mix, mert legalább az is édes...

137. Mendy
2010. szept. 16. 09:31
Én is vettem egy taposót, de nekem a csípőm kiszélesedett tőle, úgyhogy én eladtam, mert én inkább keskenyedni szerettem volna :)
136. szednut (válaszként erre: 134. - Korina60)
2010. szept. 16. 08:58

Köszönöm a tanácsokat!

Taposni szoktam 30 percet és hasizmozni minden nap. Próbálok odafigyelni, biztos be fog indulni a fogyi...

135. Korina60 (válaszként erre: 132. - Mendy)
2010. szept. 15. 22:14
Szia Mendy,azt hittem hogy már nekifogtál,mikor kezded el?Elég ha az étkezésedet felére csökkented és iszol sokat,aztán majd ihatod ha akarod a mixet.Akaraterőval annélkül is megy.Mozogni is kellene.Figyeld meg halasztod és amikor már nagyon sokat kéne leadni az meg fog rémiszteni.Könnyebb a keset,mint a többet.Süteményes tányérra cseréld a nagy tányért ez kezdetnek már jó lesz.
134. Korina60 (válaszként erre: 131. - Szednut)
2010. szept. 15. 22:09
Igy van megtanulod a 3szori étkezést és eleget iszol,fontos a folyadékbevitel és ha egy kicsit mozognál valamit esténként rátennél egy lapáttal.Figyelj a kajákra egy kicsit ne legyenek lisztesek,zsirosak 1 kanál zsir egy nap a főzéshez elegendő,ugyanis az is fontos.Amit nem muszály rántani abba krumplit főzzél és turmixold el,besüríti az ételt.Abonett,puffasztott rizs kenyér helyett,vigyázat a virsli és a párizsi nagyon zsiros.Helyette sonka,tojás zöldségek,pici vaj,saláták.Majonéz helyett sovány joghurt,vagy kefir igy is finomak.Durumtészta 9 dkg szárazon mérve mindennel eheted.Stb,majd folyamatosan irom mit lehet,mindenkinek akit érdekel.
2010. szept. 14. 08:57
Sziasztok! Én három napja iszom a well mix-et, a capuccinosat. nekem izlik. reggel és esteiszom belőle. Tökéletesen eltelit, nem kivánok semmi egyéb ennivalót, mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy ha tudom hogy nem akarok enni akkor meg tudom állni, hogy ne ácsingózzak semmire.Délelőtt és délután kb fél-fél liter-7 dcl füredi ph 9.-es vizet iszom.Nekem az is jóizű és csúszik. ma reggel egy hónapos tiki taki után/82,1-82,8/ 82 kg.-ot mutatott a mérleg. Ja és három napja iszom a löttyöt.
132. Mendy
2010. szept. 14. 07:51

Sziasztok!

Ma úgy keltem, hogy én is elkezdem inni. Ez már nem állapot....muszáj pár kilót leadni. Ha az emberen súlyfelesleg van, minden nehezebb. Próbálok sokat inni, amit egyébként nem szoktam, ha meg már nagyon éhes leszek, iszok mixet. Jelentkezzetek, hogy bírjátok és mi újság.

131. szednut (válaszként erre: 129. - Korina60)
2010. szept. 10. 11:49

Köszönöm!

Én is úgy vettem észre, hogy teljesen eltelít.

Ha másra nem is, de arra biztosan jó lesz, hogy eleget iszom mellette...

De azért remélem fogyni is fogok!!

2010. szept. 10. 11:01
Szia Korina! Te mióta csinálod ezt mixelést? van valami eredmény vele?
129. Korina60 (válaszként erre: 127. - Szednut)
2010. szept. 9. 22:39
Igen ez a lényege,hogy minnél többet igyál,hogy az anyagcseréd beinduljon és ez által afogyás is hamarabb elindul.Elötte éas utánna is iszom egy pohár vizet igy eltelit és a másik,hogy csak gyorsan rázzátok fel visszaforditani a turmix poharat várnio egy kicsit és leül a cukor az aljára és azt ne igyátok meg,igy a három kanállal sem lesz édes ezt nem rég próbáltam ki leöntöttem egy másik pohárba és az alja tiszta cukor volt.Nem lehúzni egyszerre hanem kortyolni folyamatosan és utánna inni esetleg szénsavmentes vizet.Reggelire is jó és utánna 5 óra mulva bőséges ebéd nem zsiros!És napközben folyamatosan inni.
2010. szept. 9. 21:01
Sziasztok! Ma este én is megittam az első Well mix italomat.Capuccinósat vettem. Nekem izlik.Én juniusban kezdtem el fogyozni, eddig a 87,5 kg.-ról 82,1 re sikerült lemenni, de kb 3 hete tiki-takizom a 82-83 között.Ezért ugy gondoltam megpróbálom, mert legalább 70kg.-ig szeretnék visszafogyni. Nem hagyom abba.Van köztetek olyan aki csak az esti vacsi helyett issza? Mi a tapasztalat?
127. szednut
2010. szept. 9. 11:43

Sziasztok!

Látom, nagyon elhagyatott a fórum, mégis próbálkozom, hátha valaki visszatér...

Én 3 napja iszom, az íze finom szerintem, de mióta iszom, folyamatosan szomjas vagyok!

Tapasztalta ezt más is?

126. Korina60 (válaszként erre: 124. - Indulamandula)
2010. szept. 4. 15:00
hÁT ETTŐL PERSZE,HOGY ÉHES LESZEL,EGYÉL RENDES EBÉDETPL: 30DKG KRUMPLI FŐZVE/ NEM ELIRÁS ENNYI/9DKG HÚS PÁROLVA VAGY SÜTVE EGY EVŐKANÁL OLAJON,PÁROLT VAGY FŐTT ZÖLDSÉGEK.fŐZVE SÓS VIZBEN FÜSZEREKKEL AZÉRT JÓ MERT A LEVÉT ELTESZEM INNI,HA ÉHES VAGYOK MELEGEN IGY A FOLYADÉKBEVITEL IS MEG VAN ÉS ELTELIT.sOK ZELLERLEVELET BELEFŐZŐK,MERT AZ VIZHAJTÓ ÉS MÉREGTELENITŐ HATÁSÚ.hA EZEK UTÁN NEM LAKTÁL JÓL EGYÉL MEG UTÁNNA RÖGTÖN VAGY EGY KEFIRT VAGY EGY ALMÁT,VAGY MINDEGY MILYEN GYÜMÖLCS CSAK NE LEGYEN A MARKODNÁL NAGYOBB.aZTÁN 5 ÓRA MULVA IHATOD A TURMIXOT ÉS UTÁNNA CSAK FOLYADÉK LEFEKVÉSIG.fÖZELÉKEK: MINDIG BELEFŐZŐK EGY NAGYOBB KRUMPLIT EGÉSZBEN ÉS AZT HA PUHA KIVESZEM EGY KIS LEVÉVEL ÉS PÜRÉSITEM MAJD BESÜRITEM A FÖZELÉKET VELE,FŐTT TOJÁS, SOVÁNY HÚS,AKÁR BELEFŐZVE,VAGY KÜLÖN PÁROLVA,EGY ABONETTEL VAGY PUFFASZTOTT RIZSSZELETTEL MEGENNI,UTÁNNA LEHET 2 EK TÚROT VAGY GYÜMÖLCSÖT.hALAK FÓLIÁBAN ZÖLDSÉGGEL KRUMPLIVAL EGYÜTT SÜTVE,TÉSZTÁK: 9DKG DURUMTÉSZTA KIFŐZVE,BÁRMI MEHET RÁ: LECSÓ,PARADICSOMÁRTÁS,SPENÓT/FOKGAGYMÁS VAJON PÁROLVA TEJJEL LAZITVA,BORS SÓ ÉS MEHET A TÉSZTÁRA,RÁ EGY KEVÉS SOVÁNY SAJT.sOK RECEPTEM VAN AMIVEL ÉN LEFOGYTAM ÉS A CSALÁD IS EZT ESZI.nEM TUDNAK RÓLA,HOGY KÉSZÜL.aZÓTA ALIG KELL OLAJAT VENNEM VAGY VAJAT,MERT SOKÁIG ELÉG.a LISZ IS 1KG 2 HÓNAP ÉS MÉG SÜTÖK IS,ABBÓL EGY KIS SZELETET LEHET ENNI.cSAK 3 ÉTKEZÉS IDŐPONTJA LEGYEN MINDIG U.AZ.
125. Mendy
2010. szept. 4. 13:23
Én is tejérzékeny vagyok, nekem kb. fél óra múlva iszonyú fejfájásom van, migrénes jellegű. Ez párosul néha hányingerrel, rossz közérzet stb. Laktózmentes tejjel ittam mindig, mert az nem okoz semmi féle problémát. Majd próbáld ki, magában is, attól nem lesz bajod.
124. indulamandula (válaszként erre: 120. - Mellesleg01)
2010. szept. 2. 23:55

Én ebédre eddig ezeket ettem:

1.nap: 5-6 db korpás keksz trapp. sajttal

2.nap: 2 főtt tojás, pici sóval

3. nap kis tányér főtt krumpli, vegetával..nagyon finom:)

Ezek elég alacsony kalóriatartalmúak.Holnapra meg zöldség levest terveztem, remélem lesz időm megcsinálni, igaz nem sokból tart, csak alig vagyok otthon, de legalább addig se azon kattog az agyam, hogy mikor mit és mennyit ehetek-nem ehetek.

123. indulamandula (válaszként erre: 122. - Mendy)
2010. szept. 2. 23:51

Hát vízzel azért nem az igazi, csak tejjel nem nagyon mertem meginni, mert sokáig elég érzékeny voltam a tejes dolgokra..hasmenés, kiütések..

És féltem, hogy nehogy munka közbe jöjjön rám a hasmars':)

De tegnap reggelire tejjel ittam cappuccinosat, és szerencsére nem lett semmi baj:)

Meg vizzel ugye nem is teliti el az ember gyomrát annyira.

122. Mendy (válaszként erre: 119. - Indulamandula)
2010. szept. 1. 21:16
Miért vízzel fogyasztod? Miért nem tejjel? Írj erről légyszives. Nekem is itt van a polcomon, de még nem kezdtem el...ha kezdem normálisan akarom, nem úgy, mint eddig, hogy ugyanúgy ettem mellette mindent, csipsz, csoki, szalona :) persze, hogy nem fogytam.....
121. mellesleg01 (válaszként erre: 119. - Indulamandula)
2010. szept. 1. 17:44

Ja, nekem is van egy üveg Hunyadi János gyógyvíz betárazva, még nem tudom, felhasználjam-e, elvileg ehhez a könnyített kúrához nem feltétlenül szükséges, de lehet, hogy jobban beindítaná a dolgokat...

Amúgy vettem sav-bázis tablettát (dm-es), lúgosító teát, ugyhogy nagyon fel vagyok készülve :) Azt is olvastam, hogy a citromos víz is jól lúgosít, azt is kipróbálom majd :)

120. mellesleg01 (válaszként erre: 119. - Indulamandula)
2010. szept. 1. 17:40

Sziasztok!

Én ma tettem szert két doboz well mix-re, egy epreset és egy capuccinosat vettem.

Indulamandula, én is TD kúrát akartam kezdeni, de nekem 3 doboz kellene a két hétre, ami elég húzós anyagilag, sajnos ez most nekem sem fér bele :S

Jövő héttől szeretném kezdeni a well mixes kúrát, reggeli vacsora helyett ezt innám, ebédre pedig vmi könnyűt, esetleg gyümölcs... Majd meglátjuk, remélem hatásos lesz, nekem elég sokat kellene fogynom, legalább 30 kg-ot :S

Na, majd meglátjuk :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook