Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt olyan akinek gyökérkezelt foga elkezdett fájni? Akár idöváltozásra? fórum

Volt olyan akinek gyökérkezelt foga elkezdett fájni? Akár idöváltozásra? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 24. 10:43
Igen.Ez azért van ,mert nem volt jól ki gyökér kezelve a fogam.Nekem legalábbis ez volt a baj.A röggen kimutatta,hogy csak félig volt ki kezelve a gyökér.Dokibácsi megcsinálta azóta nem fáj.
18. 3ed4c04bf4 (válaszként erre: 11. - Lilluska25)
2009. dec. 27. 10:03

A fül-orr-gégészetem negatív lett.

Most már 100 %,hogy a fogam okoz minden nyavaját az arcomon......

Jan.5.-én megyek is.

Amit el.......tt,rakja rendbe!

Remélem csuklott a dr.nő az ünnepek alatt!

2009. dec. 23. 06:42
Nekem nem fáj,de a fele tömés fél év után elszállt.Azóta is ugy van. Mert nagyon félek.
16. viva70 (válaszként erre: 15. - Lilluska25)
2009. dec. 20. 13:10
Akkor mindenképp rakasd rendbe még karácsony előtt.
15. lilluska25 (válaszként erre: 14. - Viva70)
2009. dec. 20. 12:49
igen sajna....énis azthittem
14. viva70 (válaszként erre: 13. - Lilluska25)
2009. dec. 20. 12:43
Emlékszem a múltkor már írtál a fogaddal kapcsolatosan egy másik fórumba. Azt gondoltam azóta már megoldódott ez a probléma. Sajnálom, hogy még mindig kínlódsz vele.:(
2009. dec. 20. 12:28

de leszarom,költök én ha tuti megmaradna de semmire nincs garancia. egy sima egy gyökerü fogat elvileg 90 % ban ki szoktak,ott nincs olyan mint a nagy rágóknál hogy ennyi annyi csatorna stb,és lásd mégsem sikerült nekem vmiért.



van ilyenkor ez a rezekció amikor mütéttel levágják a gyökércsucsok végeit,és akkor elvileg megmenthetö de most hallottam h azzal sem mert azt is majd ismételni kell x idö mulva.

arrol nemis beszélve,alsó fog lévén,ahol az 5 ös kezdödik,ott lép ki az arcideg ,veszélyes mert egész életre lebénulhat az ember arca.szoval akkor inkább huzás.

12. lilluska25 (válaszként erre: 7. - Molyka)
2009. dec. 20. 12:26

igen ezt birom amikor vki kifizet 10 ezreket h gyökérkezeéje és a végén ugyis Kihuzza....

nekem ez a fog 20 ba van már

11. lilluska25 (válaszként erre: 9. - 3ed4c04bf4)
2009. dec. 20. 12:24

nekem ez a fog elég érdekes volt,kb 4 honapig gyökérkezelte mire elvileg megnyugodott.máskor már rég kihuzatom a P ..ba de mivel 1 szem fogam marad ha ez megy,igy a végsökig harcoltam...asszem eddig.



de valahogy mindig éreztem h ettöl hullhat a hajam és van a sok bajom mert tudom magamrol h nemvok egy náthás stb és ezóta mindig.


a doki mindent megtett ,szoval nem értem a kis szemét fogat miért nem gyógyult meg??????

még egy doboz antib, is beszedtem amitol 2 honapig fájt a gyomrom.

2009. dec. 20. 12:22
na meg ünnepek stb...
2009. dec. 20. 12:22

Én az sztk-ba mentem,már bánom,hogy ingyen.

Már két hónapja járok rendszeresen,ahogy kapok helyet....

Most ott tartok,hogy imátkozom hogy eljussak a fül-orr-gégére,mert ráhúzódott az arcüregemre,s már a fejem is feszít.....

na,azt várom ott mondjanak valamit,mi bajom,aztán go!-vissza afogorvoshoz,de ha ő nem jól csinlt valamit nem leszek sem nőies,sem finomkodó....

Ugyanis megint itt a Karácsony és kínlódok a fogaimmal,mint minden évben.............

Már a fájd.csill.-val lakom jól.....

De doki néni szabin van már két hete........

Ha nem muszály maszekba nem megyek,az sztk-ban is az a dolguk........

2009. dec. 20. 12:22
és akkor még örülhetek ha nemfogok semmit sem érezni , mert ha gyulladt, azt érzi az ember----
7. Molyka (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. dec. 20. 12:13
Érdekes. Elvileg nem is szabadna érezni smemit, ha kiölik az ideget. Nekem 3 ideg volt benne, mint a 3-at kiölte, de most, kb. 1 hete ha megkocogtatom elég intenzíven fáj, vagyis érzékeny. Készülök visszamenni a dokihoz, remélem van garancia, rengeteget fizettem érte, hogy megcsinálja azt a fogamat.
2009. dec. 20. 12:04
csak az a gáz ha ezt kihuzzák,jobb oldalon (ez az 5 ösöm) nemlesz már csak 1 fogam.a 7es.6 os és a 8 as is hiányzik....
5. lilluska25 (válaszként erre: 4. - 16d1dd6891)
2009. dec. 20. 12:04

igen szerintem is...

holnap elmnegyek ma már ugy sincs semmi...lehet Pálinkázás lesz a vége :)

2009. dec. 20. 12:01
ha már nagyon fáj, akkor be van gyulladva, és jobb kiszedni. sajnos. nekem is szokott sajogni a gyökérkezelt fogam, elvileg még ezt se lenne szabad neki...
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Heloise.)
2009. dec. 20. 11:59
na de mennyire ?
2009. dec. 20. 11:58
igen,évek óta fáj időváltozás és egyéb változások esetén...néha.
2009. dec. 20. 11:57

hát már nagyon unom egy fogam és sztem kihuzatom holnap.eléggé macerás volt,honapokig szenvedett mire megcsinálta pedig csak 1 gyökerü.de szoktam érezni,aztán elmulik.és most ma ujra de eléggé...

nemtudom hogy birom ki reggelig...

de érdekes mert van másik fogam is,mégsem fáj ha jön a jó vagy rossz idö.


amugy meg,hetek ota stb állandoan megvagyok fázva stb nem mulik,szerintem a fog okozta kronikus gyulladás lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook