Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van akinek csak a többedik gyökérkezelés lett eredményes? fórum

Van akinek csak a többedik gyökérkezelés lett eredményes? (tudásbázis kérdés)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Sütikee)
jan. 9. 14:35

megkérdezhetem, hogy mi segít ilyenkor?

nekem most az újragyökérkezeléskor jól meggyötörték az ínyemet megint.... fáj és nagyon érzékeny. mit használjak rá?

12. Sütikee (válaszként erre: 10. - Egnisz)
jan. 8. 21:43
Vagy alaposan megvizsgálja, mert könnyen lehet, hogy nem a gyökér a probléma, hanem pl alatta gyulladt az íny. Sok fogorvos csak a fogat vagy a gyökerét kezeli, de egy fogínygyulladás is lehet alatta, mint az én esetemben is.
11. Sütikee (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 21:40
Én gondoltam hogy az a baj, és mondtam is a maszeknak de ennek ellenére a fogamat kezelte. Nekem rengetegszer van ez, és tudtam hogy az lesz. Ha fúj a szél, egyből rámegy a fogínyemre és begyullad, kegyetlen fájdalom az.
10. Egnisz (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 21:04

Igen, most már nincs probléma velük. A gyökerük meghalt, már csak a lazulás lehet probléma.

Ha úgy tömte be, hogy még mindig fáj, én másik fogorvoshoz mennék, aki jól tud gyökérkezelni.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Sütikee)
jan. 8. 20:59

:((

sajnalom... de milyen jo, hogy megtalalta mi a baj és segített rajtad!

8. Sütikee (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 20:34
A maszekok hajlamosak csak a fogat kezelni, nem a mögötte húzódó problémát. Ezt a körzetis orvosom mondta. A fogamnak semmi baja nem volt, viszont már kínszenvedés volt, már a gyógyszerek sem használtak. Dokim egy csomó gennyes cuccot kapart ki akkor.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Sütikee)
jan. 8. 20:11
azért a fogbélgyulladást ínygyulladással összekeverni.....
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Egnisz)
jan. 8. 20:10

köszi, h írtál! akkor nekem is van remény még...mg csak egyszer voltam azzal a foggal..pár npig jó volt, de aztán újra belobbant hiába a gyógyszeres tömés...


neked a 13 gyk fog teljesen problémamentes?

5. Egnisz (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 19:27

14 fogam van, abból 13 gyökérkezelt. Hídjaim vannak.

A jobb felső 5-ösöm volt ilyen és a bal és jobb alsó 3-as.

Már nem emlékszem hányszor mentem.

Sajnos van aki úgy is betömte végleges töméssel, hogy még fájt a fogam. Azt így nem szabad, csak amikor már nem fáj semennyire sem.

4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 19:21
Maszek kezelgette fél évig, hetente gyógyszeres kezelés, majd többszörös töméscsere után sem javult, visszamentem a saját körzeti dokihoz, kiderült, hogy fogínygyulladás van, ő helyretette. A maszek meg csak a fogat kezelte, nem a kiváltó okot! Otthagytam egy csomó pénzt, azóta csak és kizárólag a körzeti fogorvosom nyúlhat a számba!
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Egnisz)
jan. 8. 19:13
hányszor kellett menned? melyik fogad volt?
2. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 18:51
Igen, jártam így.
jan. 8. 18:23

Sziasztok!

van akinek csak a többedik gyökérkezelés lett eredményes? Az első alkalom után még párszor vissza kellett menni?újra gyógyszeres tömés cserék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook