Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek problémája a Klion gyógyszerrel vagy hüvelykúppal...mellékhatások? fórum

Volt már valakinek problémája a Klion gyógyszerrel vagy hüvelykúppal...mellékhatások? (tudásbázis kérdés)


22. health79 (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
2023. jún. 29. 01:15
Nagyon köszönöm a kedvességedet!Megpróbálom.
21. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Health79)
2023. jún. 27. 14:41
Jobbulast. Rokonomnak olyan hasmenést okozott a klion hogy hetekig szekvedett vele. Màr direkt bèl flora helyre állitó gyogyszert is irt fel az orvos, de semmit nem ért. A patikában a gyogyszerész mondta hogy igyon kaukázusi kefirt. Az pàr nap alatt helyre hozta, pedig tényleg hetek ota szenvedett vele. Igyàl te is kaukázusi kefirt.
20. health79 (válaszként erre: 13. - Illike)
2023. jún. 27. 12:10

Nos velem is ez a baj.

Cifran és Isoprinosine mellett kaptam,de a harmadik naptól irgalmatlan hasmenésem volt.Tegnap regfel vettem be utoljára,de még ma reggel is.

Az orvos és a gyógyszerész szerint sem az Isoprinosine a ludas,hanem a Klion.Állítólag az elhagyása után több napig lehet még erős hasmenés.

Borzalmas.Helyettesítője nincs.

19. 388b941089 (válaszként erre: 18. - Mokus_cickany)
2016. dec. 2. 12:14
Valszeg semmi, ezek a gyógyszerek nem ártalmasak.
18. mokus_cickany (válaszként erre: 15. - Fszabina26)
2016. dec. 2. 11:12
Szia..végül mi lett a gyógyszerrel és a Babával?
17. edyt0218 (válaszként erre: 4. - Pocok:))
2010. nov. 13. 14:26

Sziasztok!

Nekem az arcomra írták fel a gyógyszert, de kb. 4 szem után tele lett a hasam, derekam, lábfejem, karom, kézfejem kiütéssel, szóltam az orvosnak és mondta hogy hagyjam abba, szóval Pocok:) te se vegyél be többet belőle és hívd az orvosodat. Én kaptam helyette egy hasonló gyógyszert és attól egyenlőre nincs bajom pedig már az 5. szemet vettem be.

2010. nov. 13. 06:39

Hello!


Én most szedtem be Reflux mellé társult Helicobakter miatt a Kliont Klaciddal.

Miután az utolsó napi adagot is beszedtem (1hétig) fájt picit a gyomrom vagy 2-szer, ennyi volt az össz. mellékhatás, de az normális, hogy 3 nappal utána a szájnyálkahártyám, a nyelvem ég, és olyan kis fehér izék jöttek ki, mint az afta?

A szám 2 szélén a zug meg berepedt.


Volt valakinek ilyen? Normális, hogy ez nem a 7 nap alatt jött ki amíg szedtem?

2010. aug. 25. 12:11
Sziasztok. a múlt héten voltam orvosnál, Kliont és Supplint írt fel fertőzésre és azt mondta hogy biztosan nem vagyok terhes. Julius 13.án volt meg utoljára. Ma csináltam tesztet, pozitív lett. Vajon károsak-e ezek a gyógyszerek a babára nézve is, mert gyorsan felhívtam a dokit, aki azt mondta hogy nem, de már én nem tudom kinek higyjek. Az élettársam dongalábbal született, ami az orvosok szerint már egész jól kezelhető genetikai betegség (bár nagyon rossz és remélem nem lesz baj), de nagyon félek hogy a gyógyszer miatt komoly gond lesz. :-((
2010. aug. 5. 18:46
sziasztok én hüvely heveny gyulladás miatt kaptam 10 db huvely tablettát 7dik után megjött a menszesz után a maradék 3 felhelyeztem de nekem folyamatosan égetet a huvelybemenetnél de remélem hatásos volt most megyek vissza a dokihoz hétfön kiváncsi vagyok nagyon hogy elmult e a betegségem az égést tapasztaltam kitartés mindenkinek és jo egészséget kivánok
13. Illike
2010. aug. 5. 18:12

A Klion tablettának borzasztó mellékhatása van:

néhány napja szedem, és hasmnenés, görcsös hasfájás és hasonló kellemetlenségek..állitólag nagyon erős.

2008. nov. 20. 19:31

nekem a kúppal semmi bajom.

reggel olyankor korábban keltem jöttem mentem aztán éreztem , h jön kifelé és akkor megmosakodtam.


a krémet írja itt vki...ha az hüvelykrém amit a fecskendő szerűvel kell felnyomni?


van egy kis tubusos krém is de nekem az meg nem jött be soha. azzal semmi hatást nem értem el mikor a doki írta kúpot és krémet kívülre.

2008. nov. 9. 17:58
A kúpnál jobb a krém formátumú...nekem legalábbis jobban bejött. A kúpnál reggel mindig kifolyt a maradék, krémnél pedig csak egy borsónyi kell és inkább tovább.
10. Pocok:) (válaszként erre: 6. - Bogárka62)
2008. nov. 9. 17:42
Érdekes odalent semmi bajom nincs tőle...bár még csk 3-4 volt...
9. Pocok:) (válaszként erre: 7. - Ce8b002a07)
2008. nov. 9. 17:41
Hát remélem nem lesz a babócának semmi baja tőle???.....16 hetes múltam
8. Pocok:) (válaszként erre: 5. - Zsuzso100)
2008. nov. 9. 17:40
Azaz...olyan keserű mint a nyavaja...hát még ha visszafele jön...egész nap olyan vacak szájizem van tőle...brrrr
7. ce8b002a07 (válaszként erre: 4. - Pocok:))
2008. nov. 9. 17:38
Kiütés esetén abba kell hagyni, mert lehet, hogy allergiás vagy rá! A hányinger, rosszullét, kábaság, stb, az benne van a pakliban, de a kiütés az nem játék! Akkor game over!
2008. nov. 9. 17:38
Nekem a hüvelykúpot kellett használnom és nagyon viszkettem tőle. A harmadik után abba is hagytam. Az orvos is egyetértett vele és mást irt fel.
5. zsuzso100 (válaszként erre: 4. - Pocok:))
2008. nov. 9. 17:36

Hát az nem jó!

Mondjuk én nem mostanában szedtem....nekem már az utolsó alkalmakkal Pimafucint írtak fel - asszem jól emlékszem.

De ha jól emlékszem ennek a Klion-nak rém rossz íze van, mint a régi Marypen.

4. Pocok:) (válaszként erre: 3. - Zsuzso100)
2008. nov. 9. 17:28
Aha elég sok:tiszta kába vagyok,néha remegek,fokozódott a hányingerem,fáj a fejem és ma reggel már kiütéseim lettek:(
2008. nov. 9. 17:25

Én szedtem anno...de nekem semmi mellékhatás nem volt.

Neked igen?

2008. nov. 9. 17:23

Igazából terhesség alatt szedett klionnal kapcsolatos tünetek,panaszok érdekelnek,de bármilyen tapasztalatra kiváncsi lennék.

Hiába csökkentettem az adagot(orvosi javaslatra) továbbra is rosszul vagyok tőle...sőt ma már viszkető kiütések lettek a hasamon...és aggódom a baba miatt is. Gondoltam abbahagyom aztán elmegyek a dokihoz...csak érdekelne más is járt e már igy..

Köszi......

2008. nov. 9. 17:21
Volt már valakinek problémája a Klion gyógyszerrel vagy hüvelykúppal...mellékhatások..stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook