Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek gerincsérve, vagy hasonló gerincbetegsége? Mik a tünetek? fórum

Volt már valakinek gerincsérve, vagy hasonló gerincbetegsége? Mik a tünetek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 24. 11:53
Nekem is gerinc sérvem van, de nekem a nyakamban. Fájdalom, zsibbadás, kargyengeség jellemzi.
2010. aug. 24. 11:47

2005-ben bénult le a bal lábam először,derékfájdalom kísérte,és vizelési panaszok.

Akkor CT gerinc sérvet mutatott,az MRI nem.

Volt egy enyhe elváltozás,de azzal nem foglalkoztak.

3 hónap különböző terápia injekciók stb után újra tudtam járni.

2009-ben enyhén félre állt szintén a bal lábam,nem tudtam a talpamon járni.Ismét CT ami kimutatott valamit,de azt mondták az jelentéktelen.

6 napja elkezdett zsibbadni a lábam,másnap már nem mozgott a bokám,se a lábujjaim,szintén a bal lábamon.Háziorvosi ügyeletben 2 orvos két különböző diagnózist állított fel.Elmentem neurológiára ahol a papíromra ráírták,hogy hogy a két diagnózis közül az egyik lehet a baj..Az egyik perifériás izom bénulás,a másik a gerincemben valami nyomja az ideget.Most röntgenre küldtek,de a hat nap alatt nagyon sokat romlott a helyzet,már a térdemig nem érzem a lábam,és nagyon fáj a derekam.Nem tudok pisilni csak ha sokáig próbálkozok,még akkor is,ha nagyon kell..

Több ismerősöm szerint ez a gerincem..

Valakinek volt már hasonló?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook