Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valakinek fogászati implantációs műtétje?Megosztaná velünk a tapasztalatait? fórum

Volt már valakinek fogászati implantációs műtétje?Megosztaná velünk a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

7. reményke70 (válaszként erre: 5. - D4a2436008)
2013. jan. 17. 09:37

Szia! Bocsi, tudom régi a bejegyzésed, de szeretném megkérdezni, hogy sikerült a párod implantátum behelyezése? Nem volt semmi gond utána? Sikerült szép fogakat kapnia?

Köszi

6. kakukkfű (válaszként erre: 5. - D4a2436008)
2010. jún. 24. 20:15

Szegény biztos nagy fájdalmai lehetnek.

Nekem 2 pótlás kell,de így is nagyon félek.

Másfél hét múlva csak kontrollra megy,ugye?

Állítólag 3 hónapig nem szabad felhelyezni a koronát.

Szerinted reális ár a fémmentes koronára 170 ezer ft/fog?

2010. jún. 24. 13:57
A ferjemnek,3 hete ultettek be 12 csavart.Szegeny alig bir enni,a fogsorat is csak ragasztoval tudja hasznalni.1 1/2 het mulva kell visszamenni,hogy megnezzek,hogy a csavarok nem mozdultak-e el.Az egyik ismerosomnek elmozdultak,ujbol kikellett venni,es beultettek megint,sokat szenvedett vele.
2010. jún. 23. 20:10

Sziasztok!

Elhalt a topic,pedig engem nagyon érdekelne.

Nincs valaki köztetek,akinek van fogimplantátuma?

3. tkgabi (válaszként erre: 2. - Csipkerózsika)
2008. szept. 30. 22:54

Szia!Kösz,hogy írtál.

Igazából nekem is megtörtént maga a beültetés pár napja,de a továbbiakról nem nagyon beszélt a doki.Sőt,a műtétről sem sokat.Pedig elvileg nagyon jó doki,de én most egy kicsit felületesnek ismertem meg.

2008. szept. 29. 23:51
Szia! Az anyukámnak nemrég volt. 2 implantátumot ültettek be neki, elég sokat szenvedett vele, be is gyulladt egyszer. Elég sokat mászkált a fogdokihoz. És 3 hónapig kell várni, mire ráteszik majd a hidat, fogsort. Érdemes tapasztalt orvost választani, mert el is lehet rontani... Szóval nem kis dolog, viszont tartós és jóval előnyösebb mint egy kivehető fogsor.
2008. szept. 29. 23:45
Volt már valakinek fogászati implantációs műtétje?Megosztaná velünk a tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook