Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt akit már átvertek angol bálás ruhával? fórum

Volt akit már átvertek angol bálás ruhával? (beszélgetős fórum)

22. annamariracz86.07.26 (válaszként erre: 21. - Ssssz)
2021. nov. 4. 04:54
Hú remélem még válaszolsz kedves Kinga,megírnád a nagyker nevét priviben?
21. Ssssz
2020. nov. 11. 09:16
Látom régi fórum, de hátha jár erre valaki. Engem is átvertel, még mindig futok a pénzem után. Krém ruhák helyett egy rakás szemetet kaptam. Akit érdekel, azzal megosztom priviben a nagyker nevét. Illetve érdekelne, hogy melyik nagyker nem megbízható, vagy esetleg ki az akitől tudnék normális ANGOL gyerekruhákat venni.
20. Kingakerepesi (válaszként erre: 19. - Szöllősi1989)
2017. ápr. 28. 18:56

Udv,

En pedig viszonteladokat keresnek, nem hasznalt, uj es markas ruhakra (diesel, tommy hilfiger, gas, gap, adidas, nike, stb)

Erdeklene esetleg?

2017. ápr. 20. 23:01
Sziasztok! S.O.S segitségre lenne szükségem! Honnan érdemes használtruhát illetve ágyneműt stb ..venni ! Az olasz jó meg szép de drága ! Nincs valakinek bevált nagykere??? Segitsen valaki kérem
18. vivike78 (válaszként erre: 1. - Wenczeldia)
2012. okt. 23. 15:38
Én is igy jártam,ez engem is érdekel
17. vivike78 (válaszként erre: 15. - Erika827)
2012. okt. 23. 15:31
Ez engem is érdekel,én most vásároltam elöször bálás ruhát,de nagyon átvertek,engem még az is érdekelne hogy kiktöl vásároltál edig.köszönöm
2012. okt. 16. 13:41
Sziasztok!Érdeklődnék,tudna nekem valaki segíteni honnan érdemes angol használt ruhát hozatni?Előre is köszi!
2011. máj. 27. 11:45

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni,hogy honnan érdemes vásárolni angol használtruhát.Lehet bálás,vagy válogatott,a lényeg,hogy ne szemét legyen!

Egy turit üzemeltetek,de idáig még nem sikerült megtalálnom a megfelelő beszállítót.soktól rendeltem már próbaként,de egy sem jött be igazán.Előre is köszönöm./lehet privátba is!/

14. Evici85 (válaszként erre: 9. - Manul)
2011. febr. 11. 17:56

Szia!

Az egyik forumon olvastam, hogy tudsz néhány jó használt ruha nagykert. Ebben szeretném a segítségedet kérni, ha lehetne, hogy hova érdemes menni, ahol tényleg jó ruhák vannak jó árban.

én most szeretném indítani a vállalkozásomat, és nem is gondoltam volna hogy ilyen nehéz lesz jó ruhákat találni. az nagyon jó szerintem hogy bele nézhetsz a bálákba, esetleg megírnád a címüket, ha nem nagy kérés.

NAgyon megköszönöm előre is a segítségedet!

Üdv. Éva

2011. jan. 12. 22:39
Sziasztok!! Mi a tapasztalatotok Kanadai bálákról,??? S.O.S.
12. wenczeldia (válaszként erre: 9. - Manul)
2010. máj. 13. 22:08
Segítenél abban, hogy kitől érdemes vásárolni? Nem szeretnék még egyszer ekkorát bukni, de már sokkal óvatosabb vagyok, legalábbis szeretnék lenni. Igazad van, hirdetés útján nem lett volna szabad vásárolnom, de én ezeket a nagykereket sem ismerem. Ha tudnál egy-két tippet adni írj privit légyszi!
11. ac808a6b30 (válaszként erre: 9. - Manul)
2010. máj. 13. 15:38

Na erről beszéltem én is, az angolt azért csak fel lehet ismerni.

Én később vettem olaszt is, olasz nagykerből, iszonyat jó volt, nagyon olcsó szép cuccok voltak (pl. ágyneműk 250/kg) de sajnos csak 3 hónapig volt, majd válás miatt a srác visszament olaszba.

Ja, és a hollandot is nagyon szerettem.

10. manul (válaszként erre: 6. - Wenczeldia)
2010. máj. 13. 14:56
Nagykerből vásárolj ne hírdetésen keresztül mert átvernek!
9. manul (válaszként erre: 7. - Ac808a6b30)
2010. máj. 13. 14:55

Én benne vagyok az üzletben és márkajelzést tekintve igen vegyes a felhozatal.Igazából én azt tapasztaltam,hogy az angol ruhák a legjobb minőségűek.Én elvből nem veszek olaszt.

Csak úgy fizetem ki a bálát,ha előtte belekukkanthatok.Volt már olyan,hogy vegyes bálát vettem akciósan azzal a feltétellel,hogy nem bontják ki,az sem volt rossz,de ehhez nagyon jó áron kell adniuk,hogy beleférjen a rizikó és ezt csak olyan helyről szabad megvenni,ahonnan már vásároltál és tisztában vagy a minőségi kritériumokkal.

8. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Wenczeldia)
2010. máj. 13. 08:41

Hello!


Itt vagy?

7. ac808a6b30 (válaszként erre: 4. - Manul)
2010. máj. 13. 08:40

Azért, mert ennek a 98%-a ilyen volt, de az olasz nagyon klassz volt, azt nem bántam.

Benne voltam az üzletben, fel lehet ismerni az angol cuccot, ebben nagyon kevés volt.

2010. máj. 12. 21:53
Én egy 500kg-os bálát vettem az expresszen keresztül. Gyermekbála helyett felnőtt-főleg férfi szabadidőruhákat kaptam, amik foltosak büdösek. Akitől vettem valószínű átvert, de én voltam a bolond, hogy amikor meghozta a bálát nem estem neki rögtön kibontani.
2010. máj. 12. 17:58
Gondolom minőségi kifogásod van,mekkora tételt és milyen minőséget vettél?
4. manul (válaszként erre: 3. - Ac808a6b30)
2010. máj. 12. 17:56
Angliában is hordanak olasz vagy német cuccot.Miért ne lehetne az angol bálás ruha között?
3. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Wenczeldia)
2010. máj. 12. 17:47

Engem anno, amikor még boltom volt, ha erre gondolsz.

Egy csomó angolnak eladott cuccon volt olasz, vagy német (osztrák) felirat.

Vagy mint vevőt vertek át kiskerben?

2. manul (válaszként erre: 1. - Wenczeldia)
2010. máj. 12. 17:43
Mit jelent,hogy átvertek?
2010. máj. 12. 16:55
Volt akit már átvertek angol bálás ruhával?Mert bizony én így jártam! Ha van olyan köztetek, aki átverve érzi magát, mert nem azt az árut kapta, amit kért, kérem írjon! Mit kell ilyenkor tenni, és kihez lehet fordulni?Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook