Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki aki bálás ruhával foglalkozik?Tanácsok kellenének! fórum

Van valaki aki bálás ruhával foglalkozik?Tanácsok kellenének! (tudásbázis kérdés)

1 2
2015. júl. 17. 09:19

Sziasztok -szép napot Nektek!

SoS-ben kellene segítség! A Bajnai telepről vásároltatok már ruhákat? milyenek? egyáltalán ki ez,aki hirdeti magát.,mert a Nő,aki felvette a telót nem mondta meg a nevét! a hirdetés-debora02!!!!! Kérlek gyorsan segítsetek,mert rendeltem,de nem biztos,hogy átveszem! köszönöm előre is!!! Ma hoznák állítólag!

48. M.nori
2014. ápr. 8. 22:26

Sziasztok!

Segítségeteket, véleményeteket, tapasztalataitokat kérném használt bálás ruha értékesítőkkel kapcsolatosan!

Tudnátok ajánlani valakit, aki megbízható és nem okoz a minőségben csalódást?

Szeretnék felvásárolni nagyobb mennyiségű angol gyerekruhát és ehhez kérném a segítségeteket!


Előre is köszönöm

47. hal_kan (válaszként erre: 46. - 328aadd89f)
2012. júl. 4. 19:37
Egyelőre fogyasztóvédelem felől érdeklődünk tovább, holnap írok a számlán található címre tértivevényes levelet, ha kamu a számla- /adószám működő/-akkor feljelentem a NAV-nál. Muszály valamit lépni, nincs több pénzem nyári árura, vagyis ez az ucso!!
46. 328aadd89f (válaszként erre: 43. - Hal_kan)
2012. júl. 4. 19:10
Belemennél pereskedésbe? Megérdemelnék, hogy ne ússzák meg az ilyen átveréseket!
45. 328aadd89f (válaszként erre: 44. - Hal_kan)
2012. júl. 4. 19:02
Nem tudom, de a legtöbb magyar anyuka, akik a vásárló réteget képzik, "angolmánok". Fogggalmam sincs, hogy miért alakult ez így, de valószínűleg azért, mert a pl. a német ruhák viseltebbek (mondom ezt Neked, aki angolból is rongyot kapott), az olaszok nem annyira kihívóak és feltűnőek, sokkal egyszerűbbek, a többi meg még nem annyira ismert a magyar piacon.
44. hal_kan (válaszként erre: 43. - Hal_kan)
2012. júl. 4. 18:50
Használtruhában miért trendi az angoltrend. Hu de meleg van 37 fok!!!!!
43. hal_kan (válaszként erre: 42. - 328aadd89f)
2012. júl. 4. 18:37
Reklamáltam először hitegetett, hogy kicserélik, tegnap azt mondta a telefonba csak ugyan ilyenre tudná kicserélni annak meg mi értelme? a következő hívást már fel se vette! Ma az asszonyéról hívtam, de mivel vele is beszélt, ezt se vette fel.Fogyasztóvédelem azt mondta, polgári peres úton lehet ezt intézni.
42. 328aadd89f (válaszként erre: 41. - Hal_kan)
2012. júl. 4. 17:56
Sajnálom, hogy átvertek! Remélem nem sok pénzed bánja!
41. hal_kan (válaszként erre: 40. - 328aadd89f)
2012. júl. 4. 17:18
Sajnos csak telefonszám meg női férjes név van az oldalukon, na meg persze minőségi garancia!?
40. 328aadd89f (válaszként erre: 39. - Hal_kan)
2012. júl. 4. 17:06

Szerintem annak minősülne és törölnék. Elég, ha annyit írsz, Nógrád megyeiektől vásároltál?:(

Gondolom arra esély sincs, hogy visszakapd a pénzed.:(

2012. júl. 4. 16:49

Sziasztok! Kár hogy csak most találtam ide, mert engem egy hete vágtak át egy 500 kg-os bálával.Gyerek nyári jobb minőséget rendeltem,persze ezt drágábban is adták, és bontás után kiderült, hogy őszi-téli rongy.Érdekelne mire jutottatok a hasonló történetekkel!

Reklám volna ha ide írnám a netes címüket?

2012. máj. 14. 20:14
Sziasztok!Tud valaki nekem olyan bálás ruha nagykert ajánlani ,ahol nem verik át az embert?Sürgős lenne nagyon. köszönöm
2012. ápr. 16. 22:31

Sziasztok!

Én is bálát szeretnék venni, kérem, aki tud olyat, ami nem átverés, hanem megbízható, írjon privit! Köszönöm!

2011. febr. 15. 17:37

Sziasztok!

Engem is érdekelne. Szeretnék belevágni. Aki tud,ismer olyat aki nem zsákbamacskát árul, az kérném szépen írjon egy privit.köszi

2010. júl. 25. 15:24

Sziasztok!

Én most szeretnék majd bálás ruha eladással foglalkozni, de teljesen tanácstalan vagyok. Nézegetem a nagykereket, de mind annyira messze van a lakóhelyemtől. Csongrád megyei vagyok.

Tud valaki segíteni nekem címmel, vagy linkkel, hogy merre indulhatnék el? Normális minőségű, divatos, főleg gyermek, de női-férfi ruhát szeretnék árulni.Természetesen nem arany-áron szeretném beszerezni, tehát nem krém ruhára gondoltam, hanem mondjuk első osztályra. Priviben is írhattok! Köszönöm szépen, aki segít!:-)

34. caffi (válaszként erre: 33. - Kiinga)
2010. júl. 21. 15:50

Szia!

Elküldenéd priviben az elérhetőséget?

33. Kiinga
2010. júl. 20. 23:34

Sziasztok.

Én egy angol használtruhát forgalmazó cégnél dolgozom.Személyesen jönnek a kereskedők,és ott megis nézheti a kereskedő mit vesz meg,nem zsákba macska.Külön van válogatva a ,felnőtt,gyerek,téli,nyári,vékony nyári,őszi,és külön van krém ruha,extra ruha,cipő.Azt kap a kereskedő amit szeretne.

32. tücsimücsi (válaszként erre: 30. - Wenczeldia)
2010. júl. 19. 23:03
Mi a helyzet azóta?
31. margareta51 (válaszként erre: 25. - Wenczeldia)
2010. júl. 19. 22:56
Amikor rendelsz arut,szamlat nem adnak hozza?mi vasarolunk arut magyarban de szamlat adnak szerepel rajta a ceg neve es adozasi szama/felhoztak a figyelmunk ha AFA fizetok vagyunk akkor mas az eljaras/mi Erdelyben lakunk.Igaz mi nem balas ruhakkal foglalkozunk.
2010. máj. 13. 22:04

Kaptam róla számlát, a számlát kiállító cég az apeh szerit létezik, de semmilyen elérhetőségen nem reagálnak, vagyis szerintem "fiókcég".

Ma ismét böngésztem a neten a muki után, és egy harmadik vezetékneve is van neki, ez azért elég szép ugye? Arra mi is gondoltunk, hogy valakit megkérünk rendeljen egy bizonyos helyre bálát, és akkor el lehetne kapni, még lehet hogy ezt is megtesszük. De kamurendelést biztos leadunk, az tuti!!!!!!!!!!

29. Gordonka (válaszként erre: 25. - Wenczeldia)
2010. máj. 13. 20:09
De hát ha más felhívja és rendel tőle, ahhoz is ki kell mennie személyesen ezek szerint...akkor hívja fel valaki a barátaid közül, és mikor találkoznak, csípjétek meg!!!!!!!!!!!!!!
28. tücsimücsi (válaszként erre: 26. - Mandulaszem)
2010. máj. 13. 17:49
Nem hiszem, hogy kapott...azon lenne név és cím tehát tudna lépni.
27. tücsimücsi (válaszként erre: 24. - Wenczeldia)
2010. máj. 13. 17:47

Na, látod én ki se fizettem volna addig míg nem nézem meg, főleg 140 ezeret, jó tudom most könnyű dumálni, gondolhatnád, de én tényleg ilyen vagyok.

Az meg külön gyanús, hogy annyira sietett...bár jött volna hamarabb haza a férjed, talán ő kapcsolt volna, hogy először nézzétek át....:-(

2010. máj. 13. 17:17
Számlát kaptál róla? Ha nem, akkor ezt is ráverheted.
2010. máj. 13. 14:26

Ja, és már többször felhívtuk, volt hogy kinyomta a telefont, vagy volt hogy nyájasan beszélt, hogy még a héten kicseréli.Na persze...

Ma is hívtuk, ma " véletlenül" otthonhagyta a telefont mert a nője vette fel. Ja, és amikor azt mondtam neki a telefonba, hogy jogi útra terelem az ügyet, annyit mondott tereljem, és kinyomta a telefont!

2010. máj. 13. 14:22

Személyesen hozta el a cuccot!

Én az expresszen láttam több hirdetést, sokat felhívtam ő volt a legszimpatikusabb (és a legdrágább is, mondván olcsó húsnak híg a leve, tehát tuti jót akartam venni)és lebeszéltük, hogy mit kérek hova hozza stb. Másnap már itt is volt a bála, de nem tudtam kibontani mert a pasi már menni akart a 2 gyerekkel meg rohangáltam mint póka falon. Kifizettem és elment, akkor jött haza pont a férjem. nekiestem a bálának, és 2 perc múlva már örjöngve hívtam a fickót, hogy jöjjön vissza, mert ez nem gyerekruha. Nem jött vissza.

23. tücsimücsi (válaszként erre: 22. - Wenczeldia)
2010. máj. 13. 13:58

Nem lehetne esetleg feljelenteni a pacákot csalásért? Megvan a név és a tel.szám....


Annak nincsen nyoma, hogy honnan jött a cucc? Melyik városból pontosan és milyen címről? kellett lenni feladónak is.

22. wenczeldia (válaszként erre: 21. - Gordonka)
2010. máj. 13. 13:45

Egyszerűen mi is tanácstalanul állunk a dologhoz, hiszen mit tudok tenni?Esetleg lesz egy két "kamu" megrendelése, és ennyi, jót röhög a markába...

Dühítő, és egyben elszomorít, hogy ilyen emberek léteznek a földön, de ezt tanulópénznek veszem, még egyszer valaki ezzel már biztos nem ver át!!!

ti mit csinálnátok ennyi használhatatlan ruhával???

21. Gordonka (válaszként erre: 20. - Wenczeldia)
2010. máj. 13. 12:28
Hát ez nem jó hír. Valahogy mégis meg kéne találni!!! Ilyenkor forr a vérem, pedig nem is velem történt, mert belegondolok, mennyire dühítő, hogy az ember kifizet egy vagyont, számít egy minőségre aztán nagy semmit kap!!!
20. wenczeldia (válaszként erre: 19. - Gordonka)
2010. máj. 13. 12:08

A FICKÓ NEVÉT TUDOM, ÉS A TELEFONSZÁMÁT! Próbáltuk már kiszedni belőle az adatait, hol van az áru, hol lakik stb.. mintha új megrendelők lennénk (a barátnőmet kértem meg erre, aki ügyvéd) és olyan dörzsölt volt, hogy egyszerűen semmit nem lehetett kihúzni belőle. Aztán tovább böngésztünk az

interneten a pasi után, és van olyan hirdetése, ahol már más vezetéknévvel fut, de a telószám ugyanaz. Szóval egy nagy csaló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook