Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vodafone 858 smart telefonja van valakinek itt? Lenne néhány kérdésem! fórum

Vodafone 858 smart telefonja van valakinek itt? Lenne néhány kérdésem! (beszélgetős fórum)


2011. dec. 19. 19:27
Hali. Az lenne a kérdésem, hogy a teló hátlapján van egy vakuhoz vagy ledhez hasonlító kis lámpa. Ezt hogy lehet bekapcsolni a kamerához?
2011. okt. 22. 21:23
Én is nagyon szeretem. :)
17. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 16. - Iloverunning)
2011. okt. 22. 19:40
Maga a telefon nagyon szuper,okos,etc,etc.Csak én vagyok hozzá hülye :)) Megéri az árát nagyon!
2011. okt. 22. 19:40
jó a telefon? én is gondolkodom rajta
2011. okt. 22. 19:32

Rendben!Akkor ha még elakadok vminél,írok külön.


Újra és újra kösziiii :)))

2011. okt. 22. 19:18

Nagyon szívesen máskor is, de simán privát üzit is írhatsz és akkor nem kell idejönnöm külön, mert nem látom, hogy mikor írsz ide. Ott egyszerűbb bármikor szívesen segítek.

Nehéz megszokni, nekem is kellett pár nap, hogy szinte csukott szemmel tudjam mit kell csinálni. :) Sok sikert

2011. okt. 22. 19:12

Megoldottam végül az sms-t is :)) A névjegyzés is megy,csak ez az érintős képernyő.... :((( A zene majd akkor később :))


Még egyszer nagyon köszönöm a segítséged!! :)))

2011. okt. 22. 19:08
névjegyzékből törölni, hosszan megnyomod akit nem akarsz, akkor kiadja a lehetőségeket, és lejjebb mész a legalsóra legörgeted, és ott névjegy törlése
2011. okt. 22. 19:07
de egyszer kell rákattintani az A betűs könyvre alul...akkor vált át nem predektívre. kéken kell világítanija, mint a nyilacskának ami felfelé mutat. akkor nem ír úgy
2011. okt. 22. 19:05

Az üzenettel még küzdök :)) Értem,amit írsz,csak nekem még mindig mindent átír. :(( Az "új" szót például átírja UK-ra.... :/


Ja,és ami még nagyon idegesít:hogy tudok törölni a névjegyzékből??


Remélem ezzel minden kardinális kérdésemre megvan a válasz,nem nyúzlak tovább :)))

2011. okt. 22. 19:01
Predektívet hatosnál írtam...
2011. okt. 22. 19:00

hm.. a memóriakártyára pedig úgy lehet, ha mikor bedugod az usb részt a gépbe, másikat telcsibe,akkor telcsin megjelenik, hogy usb csatlakoztatva, utána csatlakozik, és kidob a gép egy cserélhető lemez ablakocskát, ott csak mappa megnyitása és már pakolhatod is bele a zenéket.

Ami először megjelenik Mobile Partner nálam I meghajtóként ismeri fel, erre ne pakolj semmit erre nem lehet ott nekem is hibát ír ki. lehet ez a baj.

2011. okt. 22. 18:57

Hívásnapló megvan,oké,szuper! :)) Memókártya volt benne,de mégsem megy rá a zene.A laptop felismerte az új hardvert,de vmi hibát ír ki.Na,mindegy,ez a legkisebb baj :))


A többit is várom,köszi :)))

2011. okt. 22. 18:56

Predektív szövegbevitelt úgy tudod átállítani, hogy smsben új üzenetet indítasz, és mikor megjelennek a gombok, akkor alul a Z mellett a felfelé nyíl alatt van az a betűs könyv féleség ha arra rákattintasz már nem ír ki kiválasztandó szavakat, hanem amit bepötyögsz csak azt.

Kérdezz nyugodtan

2011. okt. 22. 18:54

Zenét tölteni csak memóriakártyára lehet. Tehát raksz bele memóriakártyát, és a töltőjével tudod usb segítségével a géphez csatlakoztatni, a telefon kiírja felülről lenyitva, hogy usb csatlakozás ezt engedélyezni kell.

Hívásnaplót úgy törölheted, hogy belemész az elején a telefon ikonra, felül hívásnapló, alul menü, és kiírja, hogy hívásnapló törlése.

smst mindjárt írom addig ezeket próbáld

2011. okt. 22. 18:51

Előre is köszönöm! :)))


Hogy tudom a híváslistát törölni? (vagy menübe lép vagy simán eggyet vissza)

Sms-nél miért a predektív bevitelt használja? (nincs opció se be-se visszaállításra)

Hogy tudok rá zenét tölteni?


Egyelőre ennyi,de még ismerkedek vele,lehet még más is sötét folt lesz :)))

2011. okt. 22. 18:48
Nekem ilyen telcsim van kérdezz csak bátran remélem tudok segíteni :)
2011. okt. 22. 18:34

Ma kaptam egy ilyen telefont,de nincs hozzá leírásom és néhány dolgot nem tudok használni rajta.Ha van vkinek ilyen,vagy tudja,hol találom a neten,kérem írjon!

Köszönöm!!

2011. okt. 22. 18:33
Vodafone 858 smart telefonja van valakinek itt? Lenne néhány kérdésem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook