Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Visszasírom a régi oldalt, a régi embereket. Amikor még... fórum

Visszasírom a régi oldalt, a régi embereket. Amikor még... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
48. tumbo2 (válaszként erre: 43. - Vigyefene)
márc. 28. 15:08
a fene tudja,a nagyanyám szappant főzött sikálta a ruhákat,az anyámnak nehezebb volt,mivel 3 gyerek volt egymás hegyén hátán.és nagyon rossz élete volt a nagyapám mellett,verni ugyan nem verte,de pl.a macskát beledobta a tűzbe.az anyámat nagyon szerette,mi is csak arra emlékszünk,nagyok kedves,barátságos volt,minket nagyon szeretett,
47. Amaunet (válaszként erre: 46. - Amaunet)
márc. 28. 14:19
*megemelte
márc. 28. 14:15

Igen, minden szép volt, jó volt. Meg 20 évvel fiatalabbak voltatok.

Anyám is ezzel jön, hogy néhány éve még megelelte a ládát. Aztán kiderül mindig, hogy az a néhány már 40 év. 😄


Meg kéne tanulni elfogadni a változást és az embereket!

45. semleges (válaszként erre: 3. - Loch ness)
márc. 28. 13:22

De nem is volt ennyi "nem normális" fórum.


"Helyre tette valaki"? Miért? Nem arról van szó, hogy elfogadni a másik véleményét is? Az egy vélemény. Az övé. Nem kell egyetérteni, de fogadjuk el. Nem? Nem vagyunk egyformák nem gondolkodunk egyformán. Ami nekem jó és kellemes vagy normális az nem biztos, hogy neked is az.

márc. 28. 13:15
Régen minden más volt. Miért pont ez lenne ugyanaz? Én is azt gondolom, hogy régiek is vannak itt bőven új nevekkel. Ők is mások mint 5-10-15 éve. Az emberek is változnak.
márc. 28. 12:57
....meg az a bizonyos nosztalgia. "Csak a szépre emlékezem."
42. 8a5caeb182 (válaszként erre: 35. - 2a32d9ea9b)
márc. 28. 12:54
Régen volt itt egy pasi, aki "nőként" is itt volt egy másik regisztrációval, úgy lehetett kiszúrni, hogy ugyanolyan hülyén fogalmazott ugyanazokkal a helyesírási hibákkal...
41. srcrss (válaszként erre: 39. - Srcrss)
márc. 28. 12:40
Nekem is tetszett, hogy láttuk, ki online.
40. andi6020 (válaszként erre: 8. - Bichi)
márc. 28. 12:31

Hát nem. Meg anonim akármik sem.

De régen tényleg jobb volt a társaság. Mekkora beszélgetések folytak, mennyit röhögtünk :D Egész más volt.

39. srcrss (válaszként erre: 35. - 2a32d9ea9b)
márc. 28. 12:15
Biztos, hogy tudtuk, hogy férfi vagy nő? Régen is azt hazudtak magukról, amit akartak.
márc. 28. 12:00
Szerintem az oldal nem maradhatott meg a 20 évvel ezelőtti állapotában, ha olvasottságot, regisztrációkat akart - ami hozza a hírdetőket, reklámokat. Vonzóvá kellett tenni mindenki számára. Nem maradhatott cca. 50 ember csevegője.
37. birebora (válaszként erre: 28. - Anyagi)
márc. 28. 02:28

De, jól figyeltem.

Nem baj ha máshogy gondolod. Indulat és felkiáltójelek nélkül írom. Nem írom le még egyszer, remélem kitudod hámozni mit gondolok az egészről.

36. globus
márc. 27. 21:57
15 éve ezt a nevet használom.
márc. 27. 21:53
A règi tényleg jobb volt. Nekem tetszett, hogy láttuk pillanatnyilag ki van online. Tudtuk, hogy férfi-e vagy nő. Sokkal többen szavaztak. A vallomásokból nem tudom miért jó, hogy fórum nyílhat belőle, mert 1. névtelen, 2. A kiíró nem biztos,hogy fórumozni akár a vallomásával kapcsolatban.
34. 8a5caeb182 (válaszként erre: 32. - Utolsó betyár)
márc. 27. 20:37
Te vagy az illetékes ebben, legyen igazad Drágám! :)
33. Anyagi (válaszként erre: 18. - Papája)
márc. 27. 20:21

Létezik zárt klub is a Hoxán!

Onnan rövid úton ki lehet tenni a kellemetlenkedőket!

32. Utolsó betyár (válaszként erre: 30. - 8a5caeb182)
márc. 27. 20:21
Szerintem fordítva. Bekerül az aktájába és visszaolvasható.
31. Anyagi (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
márc. 27. 20:18

Javasolnék egy rövidke novellát :

Patkányok honfoglalása - Wass Albert


[link]


Szerintem nagyon jó!

És csak 5 perc...

30. 8a5caeb182 (válaszként erre: 29. - Utolsó betyár)
márc. 27. 20:15
Nagyon kényes téma, később visszaolvasható és bekerül az aktájába :D
29. Utolsó betyár (válaszként erre: 18. - Papája)
márc. 27. 20:09
Kényes témáknál rendben, hogy névtelenül ír ki valaki fórumot. De mikor azt kérdezi az illető, hogy a borsólevesbe csipetkét, vagy eperlevél tésztát teszel, azt nem értem, miért nem meri névvel kiírni.
28. Anyagi (válaszként erre: 5. - Birebora)
márc. 27. 20:05

Nem figyeltél jól!

Azt mondta, régebben normális emberek, normális kommenteket írtak!

Nem úgy, mint te!

27. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Papája)
márc. 27. 18:50
Na meg Natit el ne feledjük.
26. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Papája)
márc. 27. 18:49

Sokan elmentek azóta, sokszor jutnak eszembe. Most meg sokszor olyan dolgokat írnak ki, hogy az elképesztő.

Tényleg nem értem, hol csúszott ez el ennyire.

De szerintem ezzel a ,,,névtelenséggel,,, minden megváltozott.

25. papája (válaszként erre: 24. - Piroska52)
márc. 27. 18:42

Drága Piroska !

Olvasom, amit írtál. Az első szónál, hogy "emlékeztek" pontosan ez jutott eszembe. Azon mennyit nevettünk és milyen vidámak voltunk. Nem bántottunk senkit, de fokoztuk a poénokat. Óh, régi szép idők !

Mennyi (rossz) történt azóta, sajnos. Talán ezért is lettünk ilyenek.

márc. 27. 18:24

Emlékeztek még arra, aminek az volt a témája, a nyuggerek mért szombaton mennek banyatankkal vásárolni?

Még most is rám jön a nevetés, mennyit ökörködtünk rajta, de nagyon jó volt.

23. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 18:14

Régi oldal, régi emberek...Mire gondolsz pontosan? Itt vagyunk sokan 10-15 éve. Lehet, hogy a nevünk változott, és az is, hogy sokszor rendre lettünk utasítva, így már nem igazán szeretünk belemenni dolgokba, leírni a véleményünket, stb.


Milyen értelmes beszélgetésre vágynál? Erre szokták írni, hogy dobd be a témát, és majd jól elbeszélgetünk róla, bár jönnének többen, akik azt mondják, hogy a más témával szét lett cseszve ez a fórum is;)


Írod feljebb, hogy na pont ilyen hozzászólásokra gondolsz. Írod egy olyanra, amivel semmi gond nincs. Pont kaptál egy jó tanácsot. Ha nem tetszik, nem kell itt lenni. Ha itt akarsz lenni, akkor szűrd a témákat, ignoráld azokat, akik zavarnak, dobj be témákat, alakítsd úgy, ahogy neked megfelel.


Egyébként régebben mindig az volt a baj, hogy itt vannak a kötekedők, mert itt minden kötekedésnek számít. Szerintem meg egyszerűen érdekesek voltak sokan, de el lettek üldözve, ki lettek tiltva, állandóan le vannak torkolva, neki esnek egyszerre többen.


Hát, hogy is lehetne olyan, mint régen, ha már megszólalni sem lehet?


Majd amikor itt picsognak sokan, akkor rájönnek, hogy ez a győzelmük. Kicsinálták azokat, akikre lehet figyelni, érdekesek voltak, stb.;)

És itt van az összes bugyuta kérdést feltevő, csak nincs, aki válaszoljon neki, mert aki itt van nem "mer", vagy már nincs itt aki megtenné.


A változást magatoknak köszönjétek...

22. birebora (válaszként erre: 12. - Piroska52)
márc. 27. 18:09

Talán azt, hogy álljunk mögé, hogy igen régen jobb volt a hoxa de most milyen szar.


Ez is egy megosztó és vitainditó vallomás. Persze értelmes témát amit éppen hiányol nem hoz az anonim FI, csak lehet sopánkodni és "visszasirni". Hát tegye akinek úgy jobb a lelki békéje.

21. birebora (válaszként erre: 19. - Libikóka)
márc. 27. 18:01
De ha meg kiirta, akkor engedtessék meg a reagálás, hozzászólás, vélemény nyilvánitás. Hiszen a szabályzat lehetőséget ad rá. Számtalan fórumot, vallomást továbbgörgetek mert nem érdekel. Vagy csak mert nem éri el az ingerküszöbömet. Ilyen van. Nem kell megsértődni ha valaki nem szimpatikusat ir.
20. birebora (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
márc. 27. 17:57
Nincs megoldás, illetve magunkban van. Én azt csinálom, hogy akinek nem tetszenek a hozzászólásai, modora, stilusa ignorálom, átlépem. Nem kell mindenre reagálni, figyelmen kivül lehet hagyni sok mindent.
19. libikóka (válaszként erre: 18. - Papája)
márc. 27. 17:08
Nem biztos hogy annyian várnak hozzászólást a vallomáshoz,,lehet hogy csak kiírta és kész.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook