Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aggaszt, hogy ha visszamegyek dolgozni és újra terhes leszek, mit szólnak majd fórum

Aggaszt, hogy ha visszamegyek dolgozni és újra terhes leszek, mit szólnak majd (beszélgetős fórum)


2019. márc. 29. 19:50
És még attól is félek kicsit hogy visszamegyek, és pár hónappal később sikerülne a baba, és kirugnának. De reménykedem hogy minden jól alakul majd minden téren. :) Köszönöm a valaszaitokat! :)
12. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - _Lucia_)
2019. márc. 27. 21:29
Így van az a legfontosabb
11. 9b83ab852f (válaszként erre: 1. - _Lucia_)
2019. márc. 27. 21:27
Pont nem érdekelne mit gondolnak a munkahelyen :)))
10. _Lucia_ (válaszként erre: 9. - LegyenÉvi.)
2019. márc. 26. 10:55
Köszönöm a válaszod! Igen sajnos nem sikerül könnyen :(
2019. márc. 26. 05:25

Szia!

Egy percig se érdekeljen, kinek mi a véleménye. Ez a Te életed, és ha jön a baba, jöjjön csak nyugodtan! Mint ahogy írod, nem esel könnyen áldott állapotba, így főleg nem kell azzal foglalkozni, ki mit gondol, csak ti legyetek boldogok!

8. timycat (válaszként erre: 1. - _Lucia_)
2019. márc. 25. 20:56

Engem a helyedben nem különösebben érdekelne, hogy mit szólnak a munkahelyen.

2 évet csak emiatt várni badarság.

2019. márc. 25. 20:51
Annyira köszönöm Nektek a valaszaitokat! Kicsit megnyugodtam, sokat örlődöm hogy mi hogy legyen, de igazából én is îgy érzek hogy az az első a magánélet.
2019. márc. 25. 20:49
Akkor azt mondod menjek vissza és nyugodtan probálkozzunk tovább? Ha sikerül akkor sikerül legalább. Párom is ezt mondja hogy ezzel ne foglalkozzak ki mit gondol. Munka kerülőnek sem szeretném ha gondolnának. Ezért is szerettem volna minél hamarabb hogy jöjjön a második baba, hogy ne kelljen mégegyszer eljönnöm munkahelyről ezért. De ember tervez Isten végez..De minden vágyunk hogy legyen egy testvére. Kisfiunkra is viszonylag sokat vártunk, 1 évet. Most meg ez a több mint másfél év..
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - _Lucia_)
2019. márc. 25. 20:49
Ne aggódj ezen! A magánéleted legyen az első az, ami boldoggá tesz.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - _Lucia_)
2019. márc. 25. 20:45
Ha anyagilag nem muszáj dolgoznod hosszútávon akkor semmiképp ne vedekezzetek, főleg így hogy ki tudja mikor sikerül ( reméljük minél előbb). Abban nincs semmi ha akár nem sokára alakul ugy hogy jön a teso. Emiatt ne érezd magad rosszul.
3. birebora (válaszként erre: 1. - _Lucia_)
2019. márc. 25. 20:44
Menj vissza dolgozni és ha jön a tesó, hát akkor jön. Az nem jelenti azt, hogy a pozitív teszt megjelenésétől már elmész táppénzre és nem dolgozol. Lesz még időd dolgozni is:)
2019. márc. 25. 20:44
Szerintem azzal ne törődj hogy jön ki a helyzet. Azt tapasztaltam a többség nem lelkizik ilyesmin.
2019. márc. 25. 20:41

Sziasztok!

Van egy 3 éves kisfiam, vagyis áprilisban tölti 3-at. Kicsit több mint másfél éve próbálkozunk a kistesóval, eddig sajnos sikertelenül. Viszont lassan vissza kellene mennem dolgozni. Kb májusban mar mennem kell. Ezzel nincs is baj, csak nem tudom hogy mi legyen a továbbiakban a kistesó dologgal. Nagyon szerettük volna ha kicsi korkülönbség lett volna köztük, de igy hogy megyek vissza melóba ,es rá pár hónapra meg terhes lennék az hülyén venné ki magát nem? :/ De viszont ha megint védekeznénk kb 2 évet annyit csúszna alapból,meg ki tudja utána is mikor sikerülne. Szóval felek ettől a védekezés dologtól is,de attól is hogy visszamegyek munkába és ha pont akkor sikerülne hónapokon belül,akkor munkahelyen ez hogy venné ki magát :/ Nagyon örülnénk bármikor ha sikerülne,csak ez a dolog aggaszt. :/ Ti mit csinálnátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook