Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Viselhetnek-e nemesacélt a fémallergiások? fórum

Viselhetnek-e nemesacélt a fémallergiások? (tudásbázis kérdés)


10. abri
2009. dec. 19. 09:53
Köszi a válaszokat.
2009. dec. 18. 15:06
Platinára tényleg nem.
8. russodebby (válaszként erre: 7. - Abri)
2009. dec. 15. 12:59
Szia! Szerintem a házi orvosod utalhat be allergia vizsgálatra. A protézis orvosi fémből,vagy platinából van,elvileg ezekre nem lehet allergiás az ember.
7. abri
2009. dec. 15. 12:54

Sziasztok!

Engem még nem vizsgáltak fémallergiára, de sztem nekem is van.Én se tudok hordani fémláncos órát, vagy a fülembe csak arany fülbevalót tudok rakni, mert begyullad.

Hol vizsgálják ezt ki, mert nekem valószínű csípőprotézis műtétem lesz, és az ugye jó kis fém, nehogy gond legyen vele.

2009. dec. 15. 12:05
Meg kell próbálni. Amikor csak két lyuk volt a fülemben,akkor csak az aranyat bírt,de miután lett benne több,azóta már az ezüstöt is be tudom rakni. Bizsút sehol nem tudok magamon hordani,mert azt nem bírom. A fém csatos öveket sem bírom,mert attól is viszket a hasam és kiütéses leszek.
2009. dec. 14. 22:49
Úgy gondolom, hogy nem viselhetnek semmilyen fémet, akik allergiás hajlamúak, piercinggel sok baj szokott lenni.
2009. dec. 14. 22:43
Sajnos, én nemesfémeket sem viselhetek. Semmilyen karkötőt, nyakláncot, fülbevalót, karórát. Fémes nadrággombot... Így kell élni tovább :)
2009. dec. 14. 22:38

Én nikkel- és thiomersal érzékeny vagyok, eléggé nagyon.

Nekem szinte mindentől kijön, csak az aranytól és az ezüsttől nem.

2009. dec. 14. 22:37

Szia!


Az attól függ,hogy bizonyítottam mely fémekre érzékeny!!!

De többnyire igen....

2009. dec. 14. 22:35
Viselhetnek-e nemesacélt a fémallergiások?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook