Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Viber újratelepítése után van lehetőség visszaállítani az üzeneteket, ha nem volt bekapcsolva a biztonsági mentés? fórum

Viber újratelepítése után van lehetőség visszaállítani az üzeneteket, ha nem volt bekapcsolva a biztonsági mentés? (tudásbázis kérdés)


7. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Ava15)
nov. 1. 00:06
6. Ava15 (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
2023. okt. 31. 13:20
Sajnos nem 😏
5. Ava15 (válaszként erre: 4. - Secret8)
2023. okt. 31. 13:20
Igen, pontosan ez van sajnos
4. secret8 (válaszként erre: 1. - Ava15)
2023. okt. 31. 11:50
A viber havonta legalabb 1x megkérdez, hogy akarod-e menteni a csevegéseidet. Azt, is hogy mmilyen időközönként. Ha nem jelölted be a "havonta" vagy "hetente" opciókat, akkor is ott van a "ki" gomb, és akkor nem ment semmit. De azt is ki kell választani. Ha nem jelöltél be rendszeres mentést, akkor bizony sajnos elveszett minden.
3. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Ava15)
2023. okt. 31. 08:47
Én ugy tudom, ebben az esetben elvesztek. Pc verziód nem volt párhuzamosan?
2. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Ava15)
2023. okt. 31. 08:22

Képernyőfotós (screenshot) alkalmazással kifényképezed, PDF fájlba összefűzöd. Apránként meg lehet csinálni.


Nem kell mindig letörölni a Vibert, ha letöltesz egy újabb verziót és telepíted, akkor frissíti.

2023. okt. 31. 07:44

Sziasztok!

Töröltem a telefonról a vibert, majd újratelepítettem és sajnos nem vettem észre, hogy nincs beállítva biztonsági mentés. Rengeteg fontos információ, üzenet veszett így el. Van bármilyen opció, hogy visszaállítsam az üzeneteket? Köszönöm, ha tud valaki segíteni. A telefon androidos Samsung.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook