Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés terhesség alatt, de egészségesen megszületett! Pozitív történetek gyüjtése fórum

Vérzés terhesség alatt, de egészségesen megszületett! Pozitív történetek gyüjtése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 18. 18:05

Sziasztok!


Én is véreztem a kislányommal kb. az 5. hónapig. Valószínű attól volt,hogy nekem a placenta fedte a méhszájat. Most várom a második babómat,vele szintén így jártam. Mondjuk én nem csak pecsételtem... A kislányom mégis gyönyörű szép egészséges 2 éves csajszi!

Kitartás lányok,nem lesz semmi gond! :-)

2010. jan. 18. 16:04
Légyszives írjatok még sikertörténeteket, olyan jó olvasni :)
28. Vercsaszy (válaszként erre: 27. - B.Timke)
2010. jan. 14. 09:02

Értettem:)

Azóta semmi:)Most már remélem ez így is marad!

27. B.Timke (válaszként erre: 26. - Vercsaszy)
2010. jan. 13. 11:24
Tessék pihenni. vizszintesen!!
2010. jan. 13. 09:01
Már megint egy pici rózsaszínes...
2010. jan. 11. 20:44
Köszi!
24. misz (válaszként erre: 22. - Vercsaszy)
2010. jan. 11. 17:43
Nyugodtan lehet akár egyszerre is bevenni a 3-at.
2010. jan. 11. 17:27
Hát szerintem lehet. Bár én hüvelyen keresztül használom az utro-t.
2010. jan. 11. 08:47
Nem tudja valaki véletlenül,hogy a magnéziumot,és az utrogestant lehet együtt szedni?Úgy értem egymás után bevenni?Mert olyan híg az agyam,hogy elfelejtem,hogy melyiket is vettem be,és jobb lenne letudni egyszerre mind a kettőt!És még a terhes vitamint is be kell szedni valamikor!
21. misz
2010. jan. 10. 18:41
" = 2
20. misz
2010. jan. 10. 18:40

Sziasztok! Nekem 4 terhességem volt és mindnél véreztem. " babát elveszítettünk, de 2 megmaradt. Mivel ez egy pozitív sztoris fórum, róluk írok. :)

A Kislányomnál a 8. héten volt pár napos barnázás, viszont az 1. harmadban végig görcsöltem. 39 hétre született és most gyönyörű, egészséges 5 éves nagylány. :)

A Kisfiammal a 6 héttől véreztem, hol pirosan, hol rózsaszínen, hol barnán végig a 13. hétig. Közben elgázolt egy motoros a zebrán és mégis megmaradt. Az Utrogestant én is szedtem. Végül 36 hétre született makkegészségesen a Legény. Most 6 hónapos és imádnivaló. :)


Nem tudom, lehet butaság, de ha meg akar maradni a Baba meg is fog. Ha meg nem akar, hiába minden.

Persze tegyen meg az ember mindent: menjen orvoshoz azonnal, ha valami nem stimmel, tartsa be az utasításokat, szedje a tablettákat, pihenjen, imádkozzon és főleg beszélgessen sokat a Kicsikéjével.

Olyan csodás dolog kismamának lenni. Ki kell élvezni minden pillanatát, hisz oly rövid ideig tart.


Nagyon boldog vagyok a csodás Gyerekeimmel.

És kívánom mindenkinek, hogy zökkenőmentes várandóssága, könnyű szülése és egészséges Kisbabája legyen! :)

19. Kittycat2 (válaszként erre: 15. - Pteri)
2010. jan. 10. 18:08
A "kapaszkodj odabent kicsikém" egyáltalán nem hülyeség! Szerintem nagyon okosan tetted, hogy beszéltél hozzá, és biztos, hogy ez is segített. Én a terhesség alatt annyiszor észrevettem, hogy csak rá gondoltam a kicsire, és már fel is ébredt, és elkezdett mocorogni... Rettentő erős lelki kapocs a várandósság és az anyaság. A meditáció is nagyon hasznos!
2010. jan. 10. 18:06
Én nonstop véreztem az első három hónapban. Meglett a pozitív teszt, és utána pár nappal elkezdtem vérezni. A 13. hét környékén maradt abba. Addig betegállomány - már vissza sem mentem dolgozni - pihi, fekvés. Semmi baj nem lett, a kisfiam most 16 hónapos, egészségesen született 39. hétre, gyönyörű, okos gyerek, pedig a terhesség alatt is végig "rémisztgettek", rossz eredmények, túl sok magzatvíz, és sajnos még egy rotavírus fertőzést is összeszedtem hat hónapos terhesen...
2010. jan. 10. 15:01
Sziasztok!Megint volt egy pici vérzés.Csak pisiléskor,törlésnél.Rózsaszínes.Pedig pihenek...
16. B.Timke (válaszként erre: 15. - Pteri)
2010. jan. 10. 10:28
ez jó :) kipróbálom
15. pteri
2010. jan. 10. 00:21
Én mindkettővel vérezgettem a 8-9 hét környékén. Mindkettő baba ott alszik most a gyerekszobában, pedig a másodikkal kímélni sem tudtam magam, mert az első is karonülő volt. Mindkétszer azt mondta minden orvos, akivel találkoztam, hogy az elején gyakran előfordul, szóval ne gondolj a legrosszabbra, sőt a pihenés meditációval nagyon jó. Én azt mondogattam : kapaszkodj odabent kicsikém. Persze hülyeség, de engem megnyugtatott.
14. kszisz
2010. jan. 9. 23:45

Sziasztok!

Én most a 2. babát várom, a 8. héten kezdtem barnázni. Úgy 2-3 héten keresztül, de nem folyamatosan, erős keményedésekkel társult. Nekem rutascorbint kellett szednem jó pár hétig, magnéziumot tonnaszámra azóta is és persze sok-sok pihi, semmi torna, semmi szex...Mondanom se kell egy örökmozgó akkor másfél éves mellett mennyit tudtam pihenni....De szerencsére a barnázás elmúlt, a keményedések és görcsök viszont úgy tűnik végigkísérik a terhességemet...Amúgy tegnap töltöttem be a 35. hetet és szépen növöget a pocilakó!

Úgyhogy fel a fejjel csajok, ha gáz van irány a doki, sok pihi és magnézium és minden rendben lesz!!!

2010. jan. 9. 23:16

Én a 20. hétig vérezgettem. Persze voltak napok, amikor semmi sem volt. A doki azt mondta, hogy ilyenkor a méh vérellátása megnő és kisebb hatásokra is megjelenhet pecsételő vérzés. Az utrogestant én is szedtem.

Ha nincs hasi fájdalom és a vérzés nem erősödik, akkor nincs probléma. Persze uh-t mindenképpen javasolnak ilyenkor.

2010. jan. 9. 19:15

Jaaj, de jó!

tessék pihenni. Nyugi. Én elkezdtem meditálni is..

2010. jan. 9. 16:17

Sziasztok!Él a terhesség!!!!Ott vert a kicsi szíve!Kaptam én is utrogestant,meg pihi,és magne b6!

Nagyon örülök,megnyugodtam valamelyest!

De a legtöbb erőt bevallom,a Ti pozitív kimenetelű történeteitek adják!Úgyhogy maradok,és olvasgatlak Benneteket!Köszi annak,aki izgult,és gondolt rám!

2010. jan. 9. 13:50
Szia.én nem sokára töltöm a 39 hetet.Legelőször 7 hetesen bevéreztem de nagyon.Akkor derült ki hogy kismama vagyok.Utána kb még 2 hétig véreztem de nem nagyon.És kb 4 és fél hónaposig barnás rózsaszínes vérzésem volt.Persze veszélyeztettet terhes voltam.Azt mondta a dokim ha megtudom tenni otthon is hogy csak fekvés semmi más,akkor nem kell befeküdjek a kórházba.Napi 3X2 magneB6 kellet szedjek.Persze mellette elevit,C-vitamin és mivel hogy vér szegény voltam béres vas.De 5 hónapra minden elmúlott.És minden eredményem a babucival kíváló lett.Ha ilyen fordul elő ha esetleg bevéreznél azonnal doki.De ne aggódj én is átvészeltem,sok nyugalom és pihenés és nem lesz semmi baj:)
2010. jan. 9. 13:39

A 7. héten bevéreztem, de úgy, hogy ömlött belőlem. Ez éjjel történt. Másnap reggel uh, élő magzat. Be kellett volna feküdnöm, de nem lehetett, mert a két nagyot akkor kellett suliba indítani (ez augusztus legvégén volt), tehát még volt egy csomó teendő, amit ha nem is én csinálok, de ott kell, hogy legyek.

Kaptam valami tablettákat, meg feküdni kellett.

Aztán a 29. héten begörcsöltem, irány a kórház. Tüdőérlelő, meg fekvés. Nem volt semmi.

A lányom a 38. héten született, full egészséges, és már 3 lesz márciusban. Ja, és még amniocentézisen is voltam vele. :)


úgyhogy ne izgulj, minden rendben lesz!

8. B.Timke (válaszként erre: 5. - Vercsaszy)
2010. jan. 9. 13:11
ismerem az érzést, én most kb 5-6.hétben vagyok. Most kaptam a dokitól utrogestant, és most semmi. A magne B-6-ot én is szedem. Írj, hogy mit mondott a doki
7. Vercsaszy (válaszként erre: 6. - Vincze.era)
2010. jan. 9. 13:09

Óóóó köszi!Jelentkezem majd!

Görcsölés nem volt,"csak" az a kis vérzés.

Írok,ha hazajöttem!!!

2010. jan. 9. 13:01

Szia!


Én a terhességem alatt 3 hónapig folyamatosan véreztem, szinte minden nap. Nagyon féltem, végig izgultam a 9 hónapot, de szerencsére semmi baj nem lett. Fel a fejjel nem lesz gond!

2010. jan. 9. 12:59

Úúú ez nekem nyílt ez a fórum...

Babát várok,7 hetes vagyok.Tegnap este bevéreztem,de gyorsan lefeküdtem,vettem be magne b6-ot,és elmúlt.Azóta semmi,igaz,felkelni is alig merek.Most megyek 2-re a dokihoz!!!

Nagyon félek!!!!!

4. B.Timke (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2010. jan. 9. 12:58
Köszönöm, probálok pozitívan előre nézni :)
2010. jan. 9. 12:47

Szia

én még nem éltem át semmi, majd hamarosan reméljük én is babás leszek

Én csak bíztatni szeretnélek, olvastam, sok esetet, hogy vérezgettek, kaptak valami vitamint, és minden jól alakult!

Minden rendben lesz!

2010. jan. 9. 12:45

Szia!


Nekem az elsőnél a 38. héten volt pici vérzésem - azt mondta a doki, hogy tágulásos vérzés. Befektetett a kórházba, naponta 2x volt NST a vérzés még aznap elmúlt - a 39. héten megindították: 3150g 52 cm - gyönyörű, egészséges, 7 éves múlt.


A másodiknál a 33. héten pisilésnél vettem észre, amikor töröltem - véres. Kórház, kaptam tüdőérlelőt, bent kellett maradnom 4 napig - itt is még aznap elmúlt a vérzés. Betöltött 40. hét után 2 nappal megindították a szülést 4150g-os 57 cm- es makkegészséges, csodálatos kisfiam született - a története az adatlapomon.


Örülj a terhességednek, várd a babát és rendben lesz minden:)))

2010. jan. 9. 12:38

Sokat olvasok kismamáktól, hogy vérezgettek, pecsételtek, és csupa negatív történetet láttam. Kérem a volt és jelenlegi kismamákat, hogy azok is írjanak, akiknél ilyen előfordult, és mégis jól van, vagy már meg is született a baba.

Én most a második babámat várom, az elsővel elvetéltem, és elég nehéz pozitívnak lenni, ha csak rosszakat olvasok.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook