Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha 2 különböző helyre küldenek vért vizsgálatra, éscsak 1 ampulla vért vettek le, azt akkor hogyan oldják meg? fórum

Ha 2 különböző helyre küldenek vért vizsgálatra, éscsak 1 ampulla vért vettek le, azt akkor hogyan oldják meg? (tudásbázis kérdés)


6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2019. okt. 5. 09:16
Tőlem épp tegnap vettek, kb. 8 üvegcsében volt, mire végzett. Egyik beküldő a háziorvos, másik a reumatológia volt.
2019. okt. 5. 08:57
Kivesz belőle, a többit tovább küldi. Spórol az ampullával.
4. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2019. okt. 5. 08:47
Egy laborból és egy ampulla vérből is elég sok vizsgálatot meg tudnak csinálni. Ne aggódj. Majd a labor oda küldi, ahol kérték.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2019. okt. 5. 07:48
Szerintem úgy, hogy ugyanabban a laborban végzik el mindkét vizsgálatot. És az ampullából csak 1-1 csepp vért szoktak elhasználni 1-1 vizsgálathoz. Marad még abból bőven.
2. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2019. okt. 5. 00:51

Szia!

Nem tudom igazából, de az biztos, hogy nekem amikor vérképet néznek és mellé mondjuk kérnek TSH-t is akkor 2-vel vesznek vért. Nekem is fura lenne...

2019. okt. 4. 21:10

Sziasztok!

Ha 2 különböző helyre küldenek vért vizsgálatra s csak 1 ampulla vért vettek le azt akkor hogyan oldják meg, vagy hibázott a vért vevő személy? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook