Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények, tapasztalatok a Kosmodisk termékek hatásáról? fórum

Vélemények, tapasztalatok a Kosmodisk termékek hatásáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. 22-23
2011. nov. 16. 16:14

Gerincsérv műtét után is hasznos?

Köszönöm!

2011. máj. 3. 21:51

Mama is régóta használja és biztosan mondhatom, hogy nagyon eredményes. Azóta sokkal könnyebben mozog és a fájdalmai is jelentősen csökkentek. -S biztosíthatok mindenki ez nem marketing fogás, egy 86 éves ember nem akar reklámot "csinálni" egy terméknek.

Karácsonyra is ezt kapott (több embertől is a családban). Így az egyik felszabadult. Akit érdekelne esetleg egy, írjon a kolos.nagyjudit@gmail.com címre.

58. pite40 (válaszként erre: 57. - A25b44f6a3)
2010. dec. 3. 09:24
köszi megkeresem a fórumot.
2010. dec. 3. 09:23

igen, hihetetlen de használ, több ismerősöm is személyesen tapasztalta.


Van róla már itt fórum, javaslom keress rá.

56. pite40
2010. dec. 3. 09:20

Sziasztok!

milyen tapasztalatotok van a kosmodisk-ről?

Használ valamit?

55. gabi54 (válaszként erre: 55. - Norville)
2010. dec. 1. 15:09
azért ezekkel az olcsó kosmodiskekkel vigyázni kell, mert nem olyanok mint a gyári... teljesen más az anyaga, sokkal keményebb, és a csatokból is hiányzik! a barátnőm vett egyet 10ezerért és csúnyán becsapva érzi magát. nem véletlen hogy ennyivel olcsóbb, kínai másolat...
2010. nov. 2. 10:54
Valaki??
53. kacago325 (válaszként erre: 52. - VidaTomi)
2010. okt. 30. 09:32
Hol lehet megvenni olcsóbban?
2010. okt. 28. 15:08

Sziasztok!

Épp most vettem Kosmodisk szettet és nem is értem, hogyan tudják ezt 15-20 ezerért eladni mikor neten 5 ezer alatt is meg lehet venni új állapotban több helyen is.

Bár most, ahogy a kezemben tartom ezt a szuper kifinomult technikával előállított gumi terméket, 5 alatt is felesleges túlköltekezésnek tűnik, de hát reménykedem, hogy a használata során tényleg jótékony hatásoknak teszem ki magam.

2010. okt. 26. 14:40
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.A páromat szeretném karácsonyra meglepni a kosmodiskel.Hát és gerinc fájós,operálták is már gerincsérvvel.Milyen fajtát vegyek neki?
50. f8db0709b8 (válaszként erre: 47. - D983a70d29)
2010. okt. 12. 16:15

Szia!A masszöröm nagyon sok jó dolgot mondott,pl ellenzi a gördülő cipőt,és inkább a tornára biztat mint segédeszközök használatára.na én ehhez lusta vagyok,pedig van jó torna cd-m gerincre.

Viszont a gyógytornászom javasolta a térdeplőszéket,megvettem,javitott a tartásomon és nem mondom nincs gondom a gerincemmel,de nem kell orvoshoz mennem 3-4havonta.(pedig műtöttek 3szor és van még 3 sérvem)

2010. okt. 10. 17:12
Nekem nagyon sokat segített az öv. Sokat szenvedtem a derékfájdalomtól. 1x kölcsönkaptam, majd miután használt vettem is egyet. Minden fájdalom más, ha reggel úgy ébredek hogy egy kicsit merev a derekam, máris csatolom és egésznap fent van a derekamon.Igaz estére már viszket a bőröm, de megéri.Ilyenkor 3-4 nap és elmúlik a fájdalom ( plusz használom az mbt cipőt is.) Nagytakarításkor meg alapjáraton , ha fáj ha nem felveszem az övet.
48. d983a70d29 (válaszként erre: 42. - Aranyoskám)
2010. okt. 10. 15:35

Mindenki másképpen reagál bizonyos gyógymódokra.

Neked sok minden nem vált be. Tudod, hogy a gerinc fájdalomra feltalált módszerek alkalmazásuk során, előbb kihozzák a fájdalmakat és csak néhány hét után következik be a fájdalom megszűnése? Ha úszni nem tudsz, próbáld ki a víz alatti tornát. Aki nem tud úszni, annak kiváló gyógymód lehet.

Elhiheted, hogy a kosmodisc is sok embernek jó, míg másoknak esetleg nem használ. Pozitívabb megközelítéssel több eredményt lehet elérni.

47. d983a70d29 (válaszként erre: 34. - F8db0709b8)
2010. okt. 10. 15:23

Filcike! Az nem baj, hogy egy méretben készül, mert elég hosszú a l90cm-es embernek is jó. Az alacsonyabb embereknek meg javasolják, hogy vágják méretre. Ezt az interneten olvastam.

Ami pedig a masszört illeti, neki nem érdeke, hogy jót mondjon, esetleg kevesebb beteg menne hozzá, ha sokan jónak tartanák.

Végül dicséred a mágneses övet, neked az jó, nekem viszont a mágneses deréköv, a mágneses derékalj stb. nem vált be. Sokan sokfélék vagyunk. Mindenki másképpen reagál dolgokra.

2010. aug. 23. 13:00
AMÚGY NEKEM ÉS ÉDESAPÁMNAK NAGYON BEVÁLT!!!!!!!EGYETÉRTEK ujlany FÓRUMOZÓVAL!!!
45. ujlany (válaszként erre: 42. - Aranyoskám)
2010. aug. 5. 17:25

szia! sajnalom, hogy nem hasznalt neked!

Nekem a Kosmodisk pont az egyik olyan ritka termek, amitol pont azt kaptam amit igertek.

Nekem is sok evekig volt derekfajasom (fiatalon), egy idos rokonunk hasznalta ezt a termeketes dicserte, mgvettem, es nem bantam meg. Nekem nagyon gyorsan segitett, es azota sem jott vissza a hatfajasom.

Lehet, hogy nem tudom mi az "az igazi fajdalom" (ebben igazad lehet), de az biztos, hogy nem fizet senki ezert a velemenyemert.

ja, engem nem dorzsolt egyaltalan sehol, de arra emlekszem, hogy egy jo 10 percet eltoltottunk anyuval, mire eloszor beallitottuk helyesen. (annyi idot meg is ert...)

44. gabi54
2010. júl. 28. 16:34
Én is régóta kacérkodom a megvásárlásával, tegnap fel is hívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták, hogy 60 napos pénzvisszafizetési garancia van. Ez azért elég jól hangzik.
43. Anyky
2010. máj. 7. 18:58
Én is használtam egy ideig, kaptam, hát pénzt nem adnék érte! Kidörzsöli a hónom alját, nem rejti el a ruha rendesen. Felül a nyaknál minden cuccomból kilátszik. Talán annyi az előnye, hogy rendesen kihúztam magam, de egy kis odafigyeléssel ez nélküle is megy. A helyes testtartást enélkül is lehet fejleszteni. :-)
2010. máj. 7. 18:17
Én hosszú évek óta kínlódok a gerinc és keresztcsonti problémákkal.Már 20 éves tapasztalatom van a témában.Szinte semmi nem segít és az orvosok sem igazán törődnek ezzel a népbetegséggel.Vagy operálni akarnak,vagy "írjak fel valamit?"Nekem se a fizikoterápiás ,se a gyógyvizes kúrák nem használtak.Mindig azt mondják,hogy tornázni kell meg úszni.A tornától 2 napig meg sem tudok mozdulni,úszni pedig nem tudok.De már nem is fogok megtanulni 58 évesen.Kínomban -bár nagyon szkeptikus vagyok minden ilyen "csodaszerrel" kapcsolatban - megrendeltem a kosmodisket.Hát !!!!!!!!!!!amikor kibontottam a dobozt és megláttam,már akkor szidtam magam,de aztán,mikor használni akartam,végképp lehülyéztem magam.Ez használhatatlan!2 ponton érintkezik mindössze a gerinccel,ahol azok a bizonyos felerősítő szalagok találhatók,de ott sem lehet érezni semmit,a hátizsákszerű felerősítéstől idegbajt lehet kapni,kidörzsöli az ember hónalját,de a gerincéhez nem ér és semmilyen hatása nincsen.Aki azt állítja,hogy neki használt,annak nem is volt igazi fájdalma,vagy megfizetik érte.Elnézést kérek a kirohanásomért,de nagyon dühös vagyok,kíváncsi vagyok a pénzvisszafizetési garanciára.
2010. máj. 7. 16:53

szia. 28 hetes terhes vagyok és nagyon fáj a derekam. kölcsön kaptam egy kosmodisket, hátha segít. eleinte nem igen hittem benne, gondoltam kamu az egész. pár nap használat után nem éreztem változást. aztán pár napig nem használtam. na akkor éreztem igazán a változást, sokkal jobban fájt a derekam, mint amikor használtam. szóval van benne valami.

azóta használom...

40. endris
2010. máj. 7. 16:52
Bocsánat elírtam. Kosmodisk Classic-ot.
39. endris
2010. máj. 7. 16:50
Aki használta vagy használja a Kosmodisk Classis-ot milyen véleménye van róla?
38. zuzu07 (válaszként erre: 37. - Verga doro)
2010. ápr. 14. 20:57
Kedvesem nagyon jót akart,mert nekem is gyakran fáj a hátam...nos nekem nem használt,és majd rosszul lettem,mikor megtudtam,hogy mennyibe került.Plusszba még az is gondom volt,hogy kimondottan idegesített,zavart a gumipánt ami 1 a derékon és 1-1 a vállamon /mint a hátizsáknál/fogja a testen a gerinchez vagy derékhoz.Jó,hogy állítható a bősége,de ha lazább,akkor akkor nem marad ott.
2010. ápr. 7. 08:33

jaj most nézem,hogy összevonták a fórumokat :)

azért írjanak még aki használta

ha sokan mondják biztos jó :D

2010. ápr. 7. 08:29
Mamámék használják és dicsérik, azt mondják nagyon jó
35. 3cbd320f88 (válaszként erre: 32. - Verga doro)
2010. ápr. 7. 08:28
persze feltétlenül...
2010. ápr. 7. 08:24

Sziasztok!

Én nem ezt használom ugyan,de a gyógymasszöröm mondta ép a mult héten,hogy ezeket egy méretben gyártják,igy kétli hogy használ,hisz egy 160 és egy 190cm-es embernek nem egyforma a gerincoszlopa.Amit én használok,4000ért vettem egy gyógyászati segédeszközös boltban,mágneses derékövnek hivják,az viszont nagyon tuti!

2010. ápr. 7. 08:24
szóval jó lenne,ha nem potyára dobnánk ki ennyi pénzt
32. verga doro (válaszként erre: 31. - 3cbd320f88)
2010. ápr. 7. 08:23

Ha hatásos lesz,megírnád kérlek

Nagyon fontos lenne,mert csak 19eFt

31. 3cbd320f88 (válaszként erre: 30. - Verga doro)
2010. ápr. 7. 08:19

Szia!

Apósomnak is fáj a háta, most vett, de nem nagyon mondta hogy jó lenne, megvárjuk a 3 hetet mert azt mondták az után lehet érezni a hatását, majd kiderül...remélem jó lesz neki...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook