Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények, tapasztalatok a Kosmodisk termékek hatásáról? fórum

Vélemények, tapasztalatok a Kosmodisk termékek hatásáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. ápr. 7. 08:16

Apukámnak sűrűn fáj a háta és arra gondoltunk,hogy ki kellene próbálnia.

Volt már valakinek? Ha igen,akkor hatásos volt?

2010. márc. 16. 11:03
Apum is hordja, nagyon örült, amikor megkapta!
2010. márc. 11. 20:29
szeritnetek Scheuermann-ra is jo? most szeretnék venni, fáj a hátam és állo munkát végzek, remélem jo lesz rá!majd irok, hogz mik a tapasztalat!
2009. okt. 15. 11:07

Engem gerincsérvvel műtöttek szept 1-én. Sajnos a műtét szövődményeként csigolyagyulladást kaptam. Most kezdek picit jobban lenni, ez azt jelenti, hogy két mankóval, fűzőben kb 20-30 perc séta a lakásban, persze fájdalommal.


Szerintetek ilyenkor is használna? Érdemes megvenni? Mert ugye ez nem egy sima derékfájás....

26. milcsimother (válaszként erre: 25. - 3bfe537d39)
2009. szept. 10. 17:15
Nekem használt.
2009. szept. 10. 16:43
Vélemények a kosmodiszkről. Hatásos?
24. abri
2009. júl. 21. 07:30
Én úgy emlékszem napokig is hordtam mire használt, de nagyon jó volt.
23. ibuska1990 (válaszként erre: 19. - Milcsimother)
2009. júl. 19. 21:35
Nem tudom hogy mi van benne, de tényleg segít, legalábbis nekem pár óra viselet után hetekig nem fáj a hátam.
2009. júl. 19. 18:26
Nagyon örülök a pozitív hozzászólásoknak.Remélem nálam is használni fog!!!!!
21. Berenik (válaszként erre: 15. - Milcsimother)
2009. júl. 19. 17:59
3-4 évvel ezelőtt Anyukám a szíve miatt feküdt a kórházban. Akkor kezdődött először a hátfájása. Olyan iszonyatos hátfájása volt, hogy éjszakánként a kórházban egy széken ült. Végül is a konkrét okát nem sikerült kideríteni. Volt MRI vizsgálaton is, de ha jól emlékszem olyan nagy problémát nem találtak a gerincén. Amikor kiengedték a kórházból többször is éjszakázott, és erős fájdalomcsillapítókat szedett hátfájása miatt. Ekkor rendeltük meg a Kosmodisket, és megszünt a hátfájása. Viszont eleinte sokáig viselte, azt hiszem 3-4 hét, mire teljesen elmúlt a fájdalom. Ha mostanában úgy érzi, hogy kezd fájni, akkor ismét hordja, és még éjszaka is. Viszont rájött, hogy néha ha nincs fájdalom, akkor sem ártana viselni 1-2 órát.
2009. júl. 19. 17:55

hello


Nekem is nagyon sokat használt, szerintem nagyon jó. Napi 1 óra, leveszed és mintha kicseréltek volna!!!! ;)

19. milcsimother (válaszként erre: 17. - Ibuska1990)
2009. júl. 19. 17:47
Tényleg pár óra alatt szokott segíteni?De jó lenne nekem is!!!!
2009. júl. 19. 17:46

Én tavaly vettem.Kb 2 hétig használtam,de nem éreztem a hatását.Később kiderült hogy a sok idegeskedéstől fájt.

Jelenleg megint fáj az egész hátam,derekam.Előkerestem a kosmodisket,remélem most segít.

2009. júl. 19. 17:43
Nekem gerincferdülésem van, és eléggé szokott fájni a hátam, de mióta kosmodiskot használok ne fáj! Mondjuk én csak akkor használom ha már fáj, olyankor felveszem pár órára és kb 1 hétig nem kell újra elővenni.
2009. júl. 19. 17:40
Nekem nagynéném használta sokáig ,nagyon erős gerinc fájdalmai voltak ,Ő azt mondta neki sokat enyhített a fájdalmakon!
2009. júl. 19. 17:37

Kosmodisk használók!!

Örülnék ha megosztanátok a tapasztalatotokat a termékkel kapcsolatban.

Segített valakinek?Ha igen mennyire voltak súlyosak előtte a panaszai?

14. cirmesitompika (válaszként erre: 10. - Bezike)
2008. okt. 4. 17:01
Nem mertem rááldozni a pénzt. Inkább szenvedtem 2 hétig.
2008. szept. 30. 14:34
Én voltam az,aki indította ezt a témát.Végülis tavaly karácsonyra meg is vettük Mamámnak,s gondoltam ennyi idő elteltével már tudok is véleményt mondani :-)Az ő tapasztalata az,hogy valóban enyhíti a derékfájdalmakat ezáltal megkönnyíti a mindennapjait.Persze vannak napok amikor ez se hat,de átlagba véve nagyon jó teméknek tartja.Szóval tényleg megéri az árát :-)Amikor megrendeltem,akkor közölte velem a hölgy,aki felvette a rendelést,hogy igaz,hogy nagyon jó ez a termék,de igazából akkor van értelme,ha éjszaka is segítünk a gerincnek.Akkor lehetett még rendelni egy párnát is (aminek a pontos nevét nem tudom),ami felveszi a test alakját és megszünteti a gerincre nehezedő nyomást,így csökkenti a fájdalmat,s használat után visszanyeri eredeti alakját.Így azt is megvettük.A kettő együtt valóban csökkenti a fájdalmakat :-) Úgyhogy tudom ajánlani azoknak,akik gondolkodóba estek a termékkel kapcsolatban :-)
2008. aug. 15. 12:55
VALÓBAN NAGYON JÓ A HATÁSA, ÉRDEMES KIPRÓBÁLNI!
11. ujlany
2008. aug. 15. 08:02

Tenyleg nagyon jo es hatasos.

Meglepo a mai vilagban (de igaz), hogy amit reklamoznak az be is valtja a hozzafuzott remenyeket.

En a derekamra hasznaltam.

10. bezike (válaszként erre: 9. - Cirmesitompika)
2008. aug. 14. 18:28
Szia, az lenne a kérdésem, hogy végül vettél-e és hogy hatott-e? A nagyim szeretne, de eddig mi sem mertük megvenni az ára miatt. Használt?
2008. jún. 5. 07:38
Nekem is fáj a hátam a derekam, most akarok venni. Majd írok a hatásáról.
2008. máj. 3. 00:23
SZUPER ! Van nekem is és mikor kezd fájni a derekem felveszem 1-2-3-nap és semibaj,van mikor éjszaka is fenn hagyom.Szuper találmány!
2007. dec. 12. 06:52
Azt nem értem, ha olyan jó, az orvos miért nem írja fel.
2007. nov. 29. 12:57

Sziasztok!

Én két éve használom. Amikor érzem, hogy jön a derékfájdalom, azonnal felteszem, olyankor egész nap viselem. Sokszor éjszaka is.

Nagyon jónak tartom, mert így ezeket az időszakokat már gyógyszerek nélkül is átvészelem.

Eleinte többet használtam, idén talán májusban volt rá szükségem utoljára.

Mindenképpen megéri az árát.

2007. nov. 29. 11:15
Sziasztok!Engem is érdekelne a Kosmodisk hatása.Ennyire kevesen használják?Ha vkiken lenne akár jó,akár rossz véleménye, kérem írjí le.Köszi!
4. Icus (válaszként erre: 2. - Bosika)
2007. nov. 19. 13:00
Ez csak porckorong sérvre jó? A mamának csontritkulása van és nagyon fáj a dereka, alig tud már menni. Vajon arra is jó?
2007. nov. 19. 10:23
Köszönöm a hozzászólást.Valójában én karácsonyra venném Mamámnak,mert sokszor panaszkodik,hogy fáj a háta,a dereka.Én a Kosmodisk Classic Szett-et néztem ki neki.Voltam a honlapján is,persze,hogy csak olyan vélemények vannak,amik arra biztatnak,hogy hatásos.De mivel nem egy olcsó mulatság,ezért vagyok kíváncsi magánszemélyek véleményére is.Mert ha tényleg jó,akkor szinte minden pénzt megér.
2007. nov. 18. 18:57

Szia!

Nekem 2 éve volt porckorong sérvem, itthon voltam vele két hónapig betegállományban. Én ekkor vásároltam a kozmodisk sport típusát. Azóta is, ha úgy érzem, hogy fáj a derekam, akkor azonnal felveszem, és szinte egész nap a munkahelyemen használom. Nekem nagyon bevált, mert az izmaimat mozgásban tartja, ezáltal a vérkeringés intenzívebb, és a fájdalom megszűnik. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek hasonló problémája van.

2007. nov. 18. 16:59
Milyen véleményetek van a Kosmodisk termékek hatásáról?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook