Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudsz a kiwi jótékony hatásáról? fórum

Mit tudsz a kiwi jótékony hatásáról? (tudásbázis kérdés)

1 2
2011. okt. 24. 11:28
Nekem annyi a gondom a kiwivel, hogy nagyon csípi a nyelvem... :P
2011. okt. 20. 08:59
dupla v ez már csak jó lehet...
2009. ápr. 14. 13:04

szia!


Persze, hogy cxsak pár napig lehet csinalni, de ha elolvasod akkor látod, hogy ebédre be kell iktatni egy fehérjét, roston csirkét vagy halat.tehát lehet tovább is szerintem.

44. Szuszy
2009. ápr. 14. 11:00

Szia!

Megtaláltam ezt a kiwi diétát, most egy másikat csinálok, de ha vége, mostmár tuti hogy végig csinálom ezt a pár napos kiwiset. Azt olvastam, hogy csak 3-4 napig szabad egyfolytában.

43. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 42. - Szuszy)
2009. ápr. 10. 00:04

Szia! ha jol tudom akkor Au×××n nevu nagy nagy élelmiszerboltban lehet venni, méghozza Unc××× Be×s-től, fincsi, nagyon szeretem!

Nem hiszem, hogy megennél egy 250grammos korpovit kekszet egy nap alatt, mert nem lehet, kb hárman esszuk a munkahelyemen, és 2-3naponta kell csak vennem, eltelit, iszol rá vizet, mert végulis kekszről van szo és száraz. ne félj tőle, nem harap :D

holnap betárazok kiwibol,mert most 4 napot fogok dolgozni és mivel Húsvét van, nem hiszem, hogy nyitva lesz a bolt nálunk.ugyhogy korpovitbol és kiwibol tárazás.


Előre is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Neked és Kedves Családodnak!!!!


Juj, és tök jó holnap nem eszem húst,mert nagy böjt van! :D:D:D


jó éjt

42. Szuszy (válaszként erre: 40. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 9. 23:22

Szia!

Vettem kiwit, eszem is naponta, de a korpovitra még nem szántam rá magam, én félek tőle, mert tudom hogy nem tudok megállni 1-2 darabnál. Én nem eszem kenyeret, pékárut meg semmilyen helyettesítő dolgot. Ezért attól tartok, ha most elkezdenék kekszet enni, nekem annyi lenne:)

A kiwit amúgy imádom, amióta diétázom azóta eszem többet belőle, ezelőtt havonta egyszer vettem egy dobozzal és tartott egy darabig. Most kb.2 naponta vennem kell.

Sok sikert a diétádhoz. Mered enni a rizset? Ezt én nem ismerem, hol szerzed be? Én barna rizst vettem, hántolatlant, ha nagyon megkívánom a rizset, akkor abból főzök. Zöldséges rizst szoktam venni kínai kajáldában is, nagyon fincsi káposztasalátával.

Köszi hogy válaszoltál nekem, azért néha számolj be légyszi, szivesen olvasnám.

Szép napot, estét, nem tudom mikor vagy itt :)

2009. ápr. 9. 19:59
basmati rizs, elirtam, bocsi.
2009. ápr. 9. 19:57
szia!bocsánat. itt vagoyk, csak rengeteget dolgoztam! 2kgot fogytam! és még folytatom néha egy-egy napot beiktatok hetente. most ott vagyok, hogy rizst eszem, zoldséggel, hallal!az is jo, basmarti rizst eszem, az a legjobb, ezt eszik a fogyozok. korpovit az maradt, kenyér helyett. te hogy állsz? kiwi-zel?
39. Szuszy
2009. ápr. 7. 16:13

KIARA???

Merre vagy? Én meg csak várom az eredményeket, de hiába :)

38. Szuszy
2009. ápr. 2. 12:53

Szia Kiara!

Merre vagy?

Vettem kiwit tegnap, meg is ettem 3 darabot, nagyon jól esett :)

Még csinálom azt a 13 naposat, de ha annak vége, azt hiszem rátérek a kiwit-kiwivel módszerre :)

37. Szuszy (válaszként erre: 36. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 1. 13:55

Szia!

Ezek a kajcsik fincsik ám :)

Szerintem nem baj ha egyszer-egyszer belekóstolsz valami "igazi" ételbe is.

Mérted már magad? Kíváncsi vagyok nem baj?

Szép estét Neked, látom mindig este vagy a munkád miatt :)

2009. márc. 30. 23:20

sziasztok! ma egy ettem kiwit, korpovitot egy kicsit, nem a megszokott mennyiseget, mert muszáj volt töltött dagadot ennem, imádom. meg egy kicsi palacsintra is becsuszott, hortobágyi. holnap megint korpovitos, ezt az egy napot elismerem, hogy igen elgyengultem :( nem baj, nincs lelkiismeret furdalásom, még igy is jo vagyok. most megyek egy kicsit edzeni. jo éjt

nekem kevésnek tunik a diétád! nehogy osszeess nekem.

2009. márc. 30. 07:25
az apukám a koleszterin és a szív baja végett is eszi!!ezt javasolták,,
34. Szuszy
2009. márc. 29. 22:45

Szia!

Itt vagyok továbbra is olvaslak, de kb. 5 perce űltem le, a lányom meg szószerint kizavar a szobájából, mert aludni szeretne. Igaza van, megyek.

Nagyon jól bírod ezek szerint, én meg totál éhen halok lassan.

Mai kaja: 1 meggyes joghurt, 10 dkg. párizsi, 1 alma, 10 dkg zöldség (nyers káposztát ettem sárgarépával). Ez arra elég hogy ne haljak éhen, de már nem nagyon bírom. Neked gratulálok, nagyon gondolkodom.... Pussz! Jó éjt!

Nekem legközelebbi szabadnapom: Húsvét!

2009. márc. 29. 00:35

Szia! ha ugy érzed, hogy éheztetős, akkor inkább ne csinald! a szervezeted akkor takarékra kapcsol, ha érzi, hogy szinte koplalásig feszul a diéta, az meg megint nem jo.... ma ismét korpovit és kiwi, délben egy kevés paprikáskrumplit ettem sok hagymával. meg lehet csinalni mindent ugy, hogy ne éhezz. egy korpovitban meg 16 kaloria van ami nem sok, ehhez helyettesitem a kenyeret is, mert mint irtam a kenyértol felfujodom...nekem beválik, nagyon. jo, persze minden ember más. holnap is veszek kiwit a munkahelyemre meg korpovitot, mert egy doboz kiwi két napra elég, egy csomag 250grammos korpovit is durván 2-3 napra jó!

és amugy nem is gondoltam volna tegnap meg amikor elkezdtem, hogy a roston csirkemell ilyen jo kiwi-vel, szerintem holnap grill csirket veszek és azzal fogom enni. :D


jo éjszakát

pusz pusz

mindenkinek kellemes vasárnapot,nekem legkozelebb pénteken van szabadnapom, de minden este feljovok egy kcisit, hgoy leirjam a tapasztalataimat.

32. Szuszy (válaszként erre: 31. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 28. 21:08

Szia!

Nagyon jó hogy leírod mindennap, én mindig olvasom ahogy ígértem.

Ahányszor csak belépek ide, megkívánom a kiwit, de sajna most nem ehetek, de már alig várom.

Ha nem lesz elég kitartás bennem a mostani kúrát végig csinálni, valószínűleg áttérek a Te módszeredre.

Már január óta diétázok, tornázok, nem bűnözök soha, és nem éheztem eddig, de ez a 13 napos, aminek a harmadik napján vagyok túl, elég éheztetős. Ezt nem szeretem, éhezés nélkül is tudtam fogyni, csak olyan kajákat és mennyiségeket ettem, ami szerintem megfelelő volt ahhoz hogy fogyjak.

Várom tovább is... :)

2009. márc. 28. 00:54

Sziasztok! 2. napon vagyok tul... nagyon meg, már holnapra is vettem egy doboz kiwit, korpovitom meg rogyásig van :D egyszeruen belehabarodtam ebbe, amugy is imádom a kiwit, meg még egészséges is, de korpovittal még jobb :D szerintem probaljatok ki, megéri, tele van c-vitaminnal. azt, hogy serkenti e a zsirégetést nem tudom, de ha azt írjátok akkor bizti...

Szép hétvégént mindenkinek, majd irok holnap is :D pusz pusz

30. Szuszy (válaszként erre: 29. - Agis)
2009. márc. 27. 13:29
Ugye? Szerintem is :)
29. agis
2009. márc. 27. 13:27
Tele van C-vitaminnal, és serkenti a szírégetést....
28. Szuszy (válaszként erre: 26. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 27. 13:27

Gratu! Ügyi vagy! Azt gondolom én is ki fogom próbálni, de most belekezdtem egy 13 naposba, ha Neked beválik akkor szerintem nekem is be fog.

Olvaslak! Szép napot!

2009. márc. 27. 08:30
a kiwiről csak jó tapasztalataim vannak,az tuti,hogy székletrendező és teli van c-vitaminnal,sőt erős antioxidánsokat tartalmaz vagyis rák megelőző szempontból is hasznos.
2009. márc. 27. 01:13
sziasztok! ma megvolt az elso kiwi korpovit napom, nagyon jo volt, vettem egy doboz kiwit meg egy 250 grammos korpovitot, hát mit mondjak, baromi finom és még a felét se ettem meg egyiknek se, ebédre ettem egy roston csirket és nagyon jol laktam. holnap is folytatom, és az tuti, hogy a kenyeret lecseréltem korpovitra, nem fujodom fel és nem is hizlal :D nekem bejon eddig, jo csak egy napon vagyok tul,de akkor is. :D
2009. márc. 26. 14:33
Én úgy tudom hogy az emésztést is segítí.
24. Szuszy (válaszként erre: 23. - Jekaterina)
2009. márc. 26. 14:02
Egyetértek :) Sőt, valahol olvastam, hogy zsírégető hatása van.
2009. márc. 26. 03:11
én vacsora helyett kb-5-6 órafele szoktam kiwit enni, nekem nagyon bejön, finom is,meg szerintem abszolút nem hizlal.
2009. márc. 25. 22:40
jó rendben, jó éjszakát :D
21. Szuszy (válaszként erre: 20. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 22:36
Ok. Jó éjt, és tényleg várni fogom hogy leírod :)
2009. márc. 25. 22:26
jo rendben, megirom majd minden nap után. ugyis 10ig dolgozom, kb negyed 11kor itthon vagyok, zuhi aztán irom, h milyen volt a nap.aztán ha gondolod probald meg
19. Szuszy
2009. márc. 25. 22:24
Mármint hogy szerinted jó -e? Úgy értettem hogy "milyen".
18. Szuszy (válaszként erre: 17. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 22:23
Remélem sikerül, azért néha jövök ide, vagyis lehet hogy majd mindig itt fogok lógni, majd írd meg, hogy milyen ez a kiwis diéta, hajlok rá én is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook