Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Velem történt (érdekes történetek) fórum

Velem történt (érdekes történetek) (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. Kajati
2018. máj. 19. 09:35

Tegnap főnökéknél takarítottam az emeleten.Egyik szobában voltam,és olyan érzésem volt mintha egy elsuhanó alakot éreztem volna egyik szobából a másikba átlibbenni.Még a hideg is futkosott rajtam.

Lehet csak az idegeim rendetlenkednek

74. globus
2018. ápr. 22. 18:21
Velem az történik rendszeresen, hogy kimondom valaki nevét, akit nem láttunk több éve. Beszélgetünk róla és pár órán belül találkozunk. Már előre röhögünk: Régen láttad? Figyeld meg, mindjárt jön!
73. Kajati
2018. ápr. 22. 17:52

Édesapám meghalt mikor 18 éves elmúltam . Kicsivel később férjhez mentem,terhes lettem.Megindult a szülés,kórház.Megszületett este a legnagyobb lányom.

Fáradt,kimerült voltam elaludtam.Arra eszméltem ,hogy valaki megérinti a kezemet.nem láttam,de tudtam ,hogy apám volt

2010. szept. 26. 12:52
kedvem=kedves :)
2010. szept. 26. 12:51

20 évesen volt egy nagy szerelmem. (Legalábbis akkor nagy szerelemnek éltem meg.) 4-5 hónapig alkottunk egy párt.

Körülbelül 28 éves koromban cseteltem egy csevegő oldalon, ahol legalább 8200 felhasználó volt aznap, abban az időpontban. Az adatlapomon nem szerepelt rólam sem fotó, se a lakhelyem nem volt megadva, ennek ellenére mégis rámklikkelt az a bizonyos fiú. Teltek-múltak a percek és addig-addig cseverésztünk, hogy egy idő után összeállt a kép, hogy mi anno egy párt alkottunk. Háááát nem akartam elhinni, hogy ennyi felhasználó közül pont az én nickem (nevem) szúrt szemet. Nekem ez egy érdekes és kedvem történet, emlék. :)

70. qweasd
2010. júl. 1. 20:37
vagyis a A haverommal az udvaron lévő hinta ágyon beszelgetunk... XD ki marat :D
69. qweasd
2010. júl. 1. 15:40

Velem is történt ilyen fénygömbös izé..:D


A haverommal az udvaron lévő hinta ágyon...

Ki akart kisérni és ahogy egyre közelebb értünk

lassuk h a kapu tárva-nyitva állt...

Én lattam egy fényes gömböt amiböl kis fénycsovák törtek ki...Meg kérdeztem h ő látta-e...

Azt felelte h nem...

Másnap reggel átmentem és meg kérdezte töllem h komolyan láttam-e...

Mondtam h Ja...erre azt felelte h akkor jo mert ö is latta hajnalban amikor ki ment inni.

Azt monta h az asztal mögül bukant fel és rá mosolygot...és aztán lement és eltünt...

Azota nem lattuk...


Nem tom h mi volt..de elegé furcsa élmeny volt...

2008. jún. 18. 12:03
Tényleg azok, kár, hogy kicsit "leült" a dolog. Ha több időm lesz, én is írok velem történt dolgokról.
67. nageszter (válaszként erre: 65. - 1eb84e4bad)
2008. ápr. 28. 16:06
Érdekes dolgok ezek...
2008. ápr. 28. 15:25
Sikerült a nyelvvizsgáááám!!! Juhééééééé! Jipppííííí :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Fülig ér a szám!
65. 1eb84e4bad (válaszként erre: 64. - Nageszter)
2008. ápr. 22. 08:25
Azóta nem kávézom:-)) Nem ám, nem szeretem a kávét:-), de majd lehet, hogy kipróbálom:-)
64. nageszter (válaszként erre: 63. - 1eb84e4bad)
2008. ápr. 21. 14:52
Jézusom..te lehet h egy boszi vagy! Azóta nem főztél édes kávét?
2008. ápr. 17. 20:06
És volt még egy sztori. kb, 10 éves lehettem, mikor szüleim kértek, főzzek kávét. Feltetem a kávét, és ami lefőtt, édes votl! Pedig senki nem tett bele cukrot...Azóta sem tudjuk, hogy történhetett.
2008. ápr. 17. 20:04
Velünk az történt, hogy terhes voltam a kislányommal.Még a pocakomban volt, mikor megbeszéltem vele, hogy azt szeretném, ha egy szerdai napon, a dr. HOuse után megrepesztené a burkot, elfolyna a magzatvíz, és csütörtk hajnalra megszületne. És mi történt? Mivel én így készültem, szerda este a film előtt lefürödtem, borotváltam, szemöldököt festettem, készültem am órházba, megnéztük a dr. House-t, és elfolyt a magzatvíz. Csütörtk hajnal 4:10-re pedig megszületett a gyerkőc...
2008. ápr. 16. 13:21
Velem is történt már nagyon sok érdekes dolog fényes nappal az utcán követett egy férfi, zaklattak reggel a boltba és még sorolhatnám...nem egy jó dolog!
60. csingilin (válaszként erre: 18. - Rika)
2008. jan. 29. 17:23
rika: én szoktam nézni a rejtélyes igazságokat. Érdekes h mindig az ésszerü történetek a nem igazak és amit nem lehet megmagyarzni többnyire megtörtént...érdekesek és hátborzongatóak
2008. jan. 29. 17:17

Sziasztok.

Velem a következő érdekes dolog történt.Még kicsi voltam 10-11éves max.Hugommal nekünk kellett levinni sétáltani a kiskutyánkat minden nap.Mint ilyenkor lenni szokott már ismertük az összes arra sétáló kutyusos embereket és nem eggyel jóban is voltunk.Volt köztük viszont egy öreg néni, aki mindig furcsa, földönkivülis történeteket mesélt nekünk. Mindig csak ufósnéninek hivtuk. Nem hittünk neki, de azért tetszettek a story-k, és szívesen hallgattuk őt. Igy volt akkor is amikor lent ültünk nappal egy padon és épp mesélt nekünk.

Mikor felnéztünk az égre egy fényes gömböt láttunk eltünni és előjönni.Nem sokáig törödtünk vele, felmentünk.Később este már sötét volt mikore levittük a kutyánkat. Akkoris ott volt az ufósnéni. Megint felnéztünk az égre a közel hozzánk egy kerek valami repült el lassan felettünk. hangja sem volt.csak egy sötétebb folt.nem tudom, hogy ezek szemfényvesztések-e de akkor ezeket láttam.A néni egyébként olyanokat mesélt, hogy ő a mennyországban lakik, ufó volt a taxis vagy épp hajnali egykor meztelen hosszúhajú ufó lányok járkálnak a kutyasétáltatóba...

2007. nov. 15. 10:33
Sziasztok!Velaem egy nem túl kellemes dolog történt mégpedig egy kórházban.Nagyon szerettünk volna a lányomnak egy tesót és 1 év próbálkozás után sikerült is.A 7. héten kiderült hogy a babának nincs szívverése.Kegyetlen volt.Be kellett feküdnöm a kórházba abortuszra.A szobatársam egy kisebbségi nő volt épp az 50 ezredik vetélésénél és abortuszánál járt.Este bejött a kedves párja ittasan egy haverjávl aki természetesen nem a szobatársammal akart foglalkozni hanem velem!Teljesen meg voltam ijedve mert egy kórházba az ember nem zárhatja magára az ajtót!Ráadásul ha a műtét után téved be akkkor az ember nincs is nagyon magánál!Végül szóltam a nővérnek hogy már késő este van úgyhogy hazaküldhetné őket vagíy legalább kéárje meg őket hogy azzal foglalkozzanak akihez bejöttek.Ezért nem jó hogy bármikor be lehet jönni látogatni még este 10 után és ittasan is!
2007. nov. 15. 08:43

Két éve elköltöztünk egy kertes házba.Legkisebb gyermekem akkor volt két és fél éves.Épp a költözés előtti időben,kb.két-két és fél éves korában kezdett el szavakban beszélni.Költözés után,az új helyen állandóan az egyik szoba egy bizonyos pontjára mutogatott és mondogatta,hogy "néni,néni",s mintha félne,elbújt fotel,ágy mellé,de még előfordult,hogy szekrénybe is.Napokon,heteken keresztül ment ez így,nem tudtuk mire vélni a dolgot....

Aztán kb.két-három hónap múlva az egyik szomszéddal beszédbe elegyedtünk,és kiderült,hogy a házban,amit megvettünk,az előző tulajdonos,egy idős néni épp abban a szobában,azon a bizonyos helyen halt meg,ahová a kisiam mindigis mutogatott...

Sokáig nem mondtuk senkinek,nehogy hülyének nézzenek,mígnem máshol is ugyenezt csinálta,s azokon a helyeken,lakásban (rokonoknál,ismerősöknél),ahol szintén halt meg valaki...

Halottak napja előtt kimentünk a helyi temetőbe,hogy rokonaink,ismerőseink sírjára virágot,mécsest vigyünk.....amint bementünk a temető kapuján,a ksifiam amint meglátta a sírokat,sírköveket,jobbra-balra kapkodta a fejét,és mintha félne,mutogatott körbe,mindenfelé,mondogatva,hogy "nénik,bácsik"....s láthatóan nagyon megrémült,mert a földre vetette magát,és sírt,ordítozott....de annyira,hogy a férjemnek ki kellett vinnie a temetőből.Egy közeli sírnál egy idős néni takarítgatta a férje sírját,s megkérdezte tőlem,látva,hogy a kisfiam milyen furcsán viselkedett,hogy "Tán látnoki képességekkel rendelkezik a kisfiú?",és hogy máskor is szokott-e így viselkedni.Mondtam neki,hogy ilyet ne kérdezzen,mert jómagam és a férjem sem tudjuk,hogy mi ennek az oka,de meglehet,hogy valóban van ilyen képessége a kisfiamnak,mert máskor is viselkedett már így vagy hasonló módon.

Egyébként azóta is szokta elég gyakran mondogatni itthon,hogy "néni",és folyton mutatja,hogy hol látja,pedig rajta kívül senki semmit nem lát....

Eleinte azt hittük,hogy nagyon megviselte a költözés,hogy a régi,megszokott környezetet egy újra cseréltük....és emiatt viselkedik így,ill.hogy emiatt nem akar már régóta csak továbbra is szavakban beszélni,holott már eltelt azóta két év,és ő már négy és fél éves lett azóta.

Közben kiderült,hogy vannak autisztikus tünetei,de nem mondták ki rá,hogy autisa lenne.

Másik furcsa benne,hogy az autistákkal ellentétben nem kerüli a szemkontaktust (sem az érintést),sőt,kifejezetten mélyen a szemébe néz az embereknek,annyira,hogy már-már zavaró,úgy érzi mindenki,mintha a gondolataiba látna....

Rokonoknak,ismerősöknek mondtuk már ezeket a dolgokat,de hogy valóban vannak-e látnoki vagy más képességei a kisfiamnak,nem tudjuk....mindenesetre gyakran ismétlődnek a furcsa dolgok körülötte.

2007. okt. 3. 22:59

Érdekel minden gömbvillámmal kapcsolatos tapasztalat. A téma azóta foglalkoztat, amióta én magam is láttam egyet.

Kb.15-20 cm átmérőjű, gömb alakú, fehér fényű jelenséget láttam. Felém közeledett gyorsan. Először azt hittem, hogy egy motor fényszóróját látom, de mikor közelebb jött, láttam, hogy más. Közeledve lelassult, így jobban szemügyre tudtam venni. Gyönyörű szép vol. Apró szikrák pattogtak ki belőle, sistergő hangot adott, a földel párhuzamosan haladt lebegő mozgással majdnem egy egyenes vonal mentén. Mikor eltőnt, nem hallottam robbanást, valószínűleg fokozatosan vesztett az energiájából.

55. Donyta
2007. szept. 2. 06:27
Régebben örtént. Akkoriban még egyedül neveltem a 3 kis nebulóimat. Általában az ember mindennap megy várásolni legalább a napi dolgokat. Kenyér tej, stb... Kerestem a pénztárcám, de sehol nem találtam. Megijedtem, ert akkor még benne hordtam mindig a fizetésem, és egyéb hivatalos papírokat is. Napoig felforgattam a lakást, nem tudtam elhinni, hogy elhagytam volna. Sosem veszítettem el semmimet. Most nagyon úgynézett ki a dolog, hogy márpedig ez van. Jó, hogy volt a postai megtakarításom amit ugyan másra gyüjtöttem de ez esetben hozzá kellet nyulnom. Aztán a hétvégi ebédkészítésnél elővettem a hütőböl a zöldségtartót, és ott volt benne a tárcám. Lestem, hogy lehettem ennyire dinnye és hogyan került oda. A mai napig nem tudom, miért nem vettem észre??
2007. szept. 1. 18:58

A férjem egy helyi kórházban dolgozik,és egyik alkalommal szólt az egyik kollégája,hogy a nagyfiunkat bevitték a kórházba,tud-e róla.

Szegénykém nagyon meg volt ijjedve,és rohant,hogy utánanézzen a dolognak,hogy valóban a mi legidősebb gyerekünkről van-e szó.

Kiderült,hogy ugyanúgy hívták a fiút,és ugyanabban az évben született,de nem abban a hónapban és évben,és ő nem Debrecenben,hanem Karcagon lakik.

Megnyugodtunk,hogy nem a mi fiunkról van szó...és a másik ugyanazon névű fiúnak sem volt komoly a baja.

(Ráadásul nem túl gyakori a vezetéknevünk sem....és ott még a születési év is megegyezett.)

53. PIROS35 (válaszként erre: 49. - Bettibaba)
2007. szept. 1. 18:55

Szia!

Már nagyon régen néztem meg ezt a topikot....úgyhogy csak most tudok rá válaszolni.

Én nem ismerem személyesen a hölgyet,csak a fórumon ismerkedtünk meg,ő keresett meg,mivel ő is Debrecenből került fel Pestre.Olyan aranyos,kedves volt mindig....egy ideig leveleztünk is...s bár nem egy korosztály vagyunk,mégis olyan jól megértettük egymást.Sok esetben adott jó tanácsokat is!

Csak tavaly,mikor decemberben névnapi jókívánságomat szerettem volna neki kifejezni,akkor nagyon meglepődtem,hogy már nem szerepel a neve a fórumon.

Először azt hittem,hogy megharagudott valamiért,esetleg sértőt írtam,vagy ilyesmi fordult meg a fejemben....aztán arra gondoltam,hogy netán megbetegedett,de később láttam egy másik felhasználó néven szerepelni,aztán már ott sem...aztán már megijjedtem,hogy netán valami baj érte...mert ismeretlenül is aggódtam.

Nagyon intelligens,kedves embert ismertem meg látatlanul is személyében!

Köszönöm,hogy leírtad,hogy nem én vagyok az oka annak,hogy már nem szerepel a fórumon....

Jó egészséget kívánok "Mamácskának"!!!!

Üdv.:Piros

52. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 51. - Kalmár Edit)
2007. aug. 21. 17:14

Ez tényleg furcsa.

Egyébként a párodnak általános gyakori neve van? (Szabó, Horváth stb). Mondjuk ha igen, akkor is érdekes.

2007. aug. 12. 18:05
A párom a temetés után tudta meg, hogy meghalt egy régi nagyon közeli ismerőse (a volt élettársa) úgy gondolta, hogy elmegy a sírhoz és visz virágot utólag. Meséli, hogy amikor odaért földbe gyökerezett a lába. A sír mellett közvetlenül egy ugyan olyan nevű, születésű, fiatal ember volt eltemetve, mint Ő. Bement a temető gondnokhoz és kiderűlt, hogy a két temetés között l nap telt el. Fura dolgok vannak!
2007. jún. 13. 17:23
Kb. 4 évvel ezelőtt az akkori párommal hazafelé tartottunk autóval. A fiúm be akart tolatni az udvarunkba, de kicsit rosszul vette az ívet - becsúsztunk az árokba. Szerencsére az autónak csak a hátsó kereke lógott a levegőben, a többi fönn volt az úton, de ketten nem tudtuk kiszedni a kocsit, segítséget kellett hívni. A szüleimnek nem akartam szólni, egyrészt mert éjfél körül volt, meg hát hogy néztünk volna ki a fiúmmal félig az árokban... Mondtam a fiúmnak, hogy ha arra jönne valaki, állítsa meg, kérje meg, hogy segítsen. Én addig elmentem tégláért, deszkáért stb. Mire visszaértem, a volt fiúm megállított egy motoros srácot, aki segített is, megoldottuk a problémát. Megköszöntük neki a segítséget. Eltelt 3 év, szakítottam az akkori fiúmmal. Első alkalommal mikor szingliként kimozdultam otthonról a buliban megismerkedtem egy fiúval. Buli után hazavitt. Álltunk a kapunkban, pár perc múlva a srác mosolyogva meséli, hogy néhány évvel ezelőtt kiszedett valakiket az árokból.... Nem tudta, hogy én voltam az. Azóta is mindig mosolygunk, amikor eszünkbe jut az eset. :)
49. Bettibaba (válaszként erre: 40. - PIROS35)
2007. febr. 23. 22:41

Piros35!

Napos szinten tartom a kapcsolatot a hölggyel,aki ezt a topikot nyitotta.

Hidd el,nem miattad nincs itt,más okok miatt döntött úgy,hogy elhagyja a portált!

Nem jár már fel régóta,nem is tervezi a visszatérését.

48. PIROS35 (válaszként erre: 47. - Koppányka)
2007. jan. 11. 12:59

Én is hallottam már hasonló esetről.Állítólag a kutyák megérzik a bajt,különösen a halálesetet,mégha az jó távol történik is tőlük.Valószínűleg bánatában pusztult el a kutyátok,mert nem tudta elviselni imádott gazdája elvesztését.De neked sem lehetett könnyű,mert egy édesanya elvesztése bármilyen korban nagy trauma,fájdalom.

A mi németjuhász kutyánk határőrségnél szolgált,és már elég "öregnek"számított,mikor egyik éjjel hosszasan,órákon át vonyított.Nagyon mérgesek voltunk rá,mert hiába udvaron volt tartva,milyenek a szomszédok ugye?!Aztán szegény reggelre kimúlt,megérezte a saját halálát,vagy fájdalmai voltak,nem tudom,de sokszor eszembe jut az a keserves,szívszorító vonyítás.

Egyébként a másik fórumon sem sértésnek szántam,amiket leírtam,csak tudod sok tininek semmi dolga a tanuláson kívül,és mindent készen megkapnak otthon az édesanyjuktól,és bár a szülő nem vár el hálálkodást érte,egy köszönömöt vagy egy mosolyt,egy jó szót igen.Sajnálom,hogy neked már nem lehet benne részed.

Én alig 18 évesen mentem férjhez,majdnem 240 km-re kerültem a szülői háztól,teljesen magamra utalva,a férjem nagyon gyakran éjszaka dolgozott,úgyhogy nagyon egyedül éreztem magam.Aztán mire visszaköltöztünk ebbe a városba,úgy hozta a sors,hogy ők költöztek el rá két évre,egy távolabbi helyre.

2007. jan. 8. 20:41
Amikor az édesanyámnak volt egy németjuhász kutyája,nagyon ragaszkodott hozzá.Amikor édesanyám súlyosan megbetegedett a kutya is beteg lett.Amikor korházba került a kutya épp hogy még élt.Egyik nap megtaláltam a döglött kutyát a lécsőfordulóban,mielőtt még eláshattam volna szegény kutyát telefonáltak,hogy az anyám meghalt.Megkérdeztem valakit erről s ezt mondta,,hogy a kuya valamilyen érzelmi vagy szellemi szálon kötődott az anyámhoz.
2007. jan. 6. 08:31

Tegnap odapillantottam a "most kattintott" nicknevekre, és leesett az állam...Az állt ott, hogy csengeletti...Az én nevem pedig Csengey Letti...

Hirtelen azt hittem, én vagyok...:) A másik személyiségem (állítólag van, csak őt Rozinak hívják:))...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook