Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végeztek már rajtad gyógynövényes mélyhámlasztást? fórum

Végeztek már rajtad gyógynövényes mélyhámlasztást? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 13. 22:39

Egyébként ez nem az "ázsiai",hanem a Green peel!

A kettő nem ugyanaz csak nagyon megtévesztően

hasonlit.Tényleg meg kell győződni arról melyikről

van szó!Csak az eredetit keresd!

30. balázs emese (válaszként erre: 29. - Farkasevi)
2011. jún. 13. 22:31

Nekem nagyon súlyos pigmentfoltjaim voltak már

évek óta,semmi nem segitett.4évvel ezelőtt

voltam először a Szép Helénában.Már az első kezelés után sokat javult a bőröm.Végül összesen

5 alkalom volt kb 8 hónapon belül és a bőröm teljesen meggyógyult amit már nem is reméltem.

2011. ápr. 7. 15:49

Megosztaná valaki velem az ázsiai mélyhámlasztás utáni tapasztalatait?

Köszi!

2010. ápr. 7. 13:10
klasszul lehámlott az egész arcom, egyenletesen. nagyon puha és sima lett!!! bár valóban kellene még egy kört csináltatnom, de majd ősszel... sokan megjegyezték,hogy milyen szép a bőröm és fiatalabbnak is látszom... :)
2010. márc. 19. 13:59
2. nap: egyáltalán nem volt este fájdalmam, nem kellett semmit bevennem, nem húzódott, persze érzékeny volt és még a párom sem puszilhatott meg, de az égő érzés estére elmúlt, ma pedig érzem, hogy szárad a felülete, tehát előbb-utóbb elkezdődik a hámlás. én már régen meg akartam engedni ezt magamnak, most a felét kifizette a nővérem és anyu szülinapomra.
2010. márc. 19. 07:55
Hú, most aztán jól megkavarodtam, hogy kell ez nekem, vagy mégsem... Tényleg így megdrágult? 40 ezer egy kezelés plusz krém, és nem is elég egy kezelés?
25. ovili
2010. márc. 16. 13:41

Szia Erika!


Írtam privát üzenetet!

Üdv:ovili

24. Nomi75
2009. jún. 9. 07:48
Sziasztok csajok!!!Kozmetikus vagyok Szabolcsban.Mostanában szerettem volna menni green peel tanfolyamra(Krupa Márta féle),de előtte úgy gondoltam,hogy megnézem,mi a vélemény...hááát,mostmár elbizonytalanodtam,hogy kell e ez nekem...:(((
2009. márc. 29. 14:11

Sajnálom, hogy ilyen kozmetikust fogtál ki. Hál' Isten nekem egy nagyon rendes nő a kozmetikusom. Maga a kezelés nekem nem volt ennyire szörnyű, én csak az utána következő napok miatt nem állok neki újra. Az állandó arckenegetés, meg hámlás...


Meg hát ugye ezt csak napfénymentes időszakban lehet csináltatni, most meg már lecsúsztam róla. :P

22. célia88 (válaszként erre: 21. - Lilla16)
2009. márc. 29. 14:09

Igen, arra is jó. Sőt! Az egyik nő kimondottan ezért kezdte el a kezelést, és már az elsőt követően szebb lett az arca.


Ha neked mélyebbek ezek a hegek biztos többször kell rajta átesned, de ha használ, akkor megéri.

2008. aug. 17. 13:48
Ez a mélyhámlasztás használ a bárányhimlőből megmaradt pöttyöknek is? Mert én azokat szeretném már évek óta eltűntetni. Csak nem tudok hatékony módszert. Az a baj, hogy elég mélyek ezek a hegek (a homlokomon). Aki tud nekem segíteni, legyen szíves írjon!!! Köszönöm!
2008. ápr. 30. 08:31
Hát csajok el vagyok kenődve. Tegnap beszélgettem a kozmetikusommal, hogy mennyire zavarnak ezek a májfoltok. Most úgy tűnik megint előjött a homlokomon egy kisebb folt. Azt mondta, hogy annak ellenére, hogy a gyógyszer nem károsítja a májam, attól még előjöhetnek tőle a májfoltok. Azt is mondta, hogy ha meg is csináljuk a kezelést, még közel sem biztos, hogy a nap nem hozza ki újra a foltokat. Tehát igazából nincs megoldás. Egyszerűen nem szabad, hogy nap érje az arcomat. Nagyon el vagyok kenődve, hiszen én imádok a napon lenni. Hogy tudok így majd nyugodt szívvel nyaralni? :(((
19. célia88 (válaszként erre: 18. - 8da8a563b7)
2008. ápr. 25. 10:18
De neked is voltak májfoltjaid, vagy te más miatt csináltattad meg?
2008. ápr. 25. 10:11
Szia. nekem gyümisavast csinált a kozmetikusom. Az első kezelést megcsinálta, hogy tudjam hogyan kell és mit kell érezni. Fogott 2 tégelyt, telenyomta a 2 anyaggal és otthon csináltam. 1. héten 3 alkalom, 2.héten 2 alkalom, 3.héten 1 alkalom és utána 4. 5. héten is 1-1 alkalommal kellett megcsinálnom. Kezelések után illat és színezékanyag mentes hidratáló krémmel jó vastagon bekentem, azt úgy aludtam. reggelre mindig marha szép volt a bőröm. ránc nélküli és hamvas, mintha 20 lennék :DDDDD de most, hogy így írok róla jut eszembe, hogy az idén nem voltam :(((
17. célia88 (válaszként erre: 16. - Ildyko10)
2008. febr. 25. 17:46
Pedig ott vannak, én látom. :P Bár ezeken a képeken tényleg nem feltűnűek. :)
16. Ildyko10 (válaszként erre: 15. - Célia88)
2008. febr. 25. 15:49

Húú, ez nagyon jó ár!!

Itt Pesten ez nagyon drága!!! :((

Igen a napfény hatásáara nekem is mindig feltünöbbek.

Viszont a fotóidon nem is látni a foltokat! :)

15. célia88 (válaszként erre: 14. - Ildyko10)
2008. febr. 25. 15:46

Szia!


Nekem a kozmetikusom csinálta, itt Sárbogárdon, ahol lakom. Egy ilyen kezelés nála 4.000. Ft., vizsont meg kellett venni hozzá a fényvédő krémet is, ami szintén 4.000. Ft.

Látványos a változás, mások szerint is, akik látták milyen volt előtte, de még szükség lesz úgy 2-3 újabb kezelésre, de a kozmetikusomat most műtötték a pajzsmirigyével, úgyhogy kimarad egy-két hét. Félek, bejön a jó idő és akkor már gázosabb megcsinálni.

2008. febr. 25. 15:42

Szia Célia!


Sajnos nekem is vannak májfoltjaim, amik nagyon zavarnak! Most én is elgondolkodtam, hogy alávetem magam ennek a kezelésnek.

Látványos a javulás? Megéri? Neked hol csinálták, és mennyibe került?


Ildyko

2008. febr. 18. 20:59
Nos, már lehámlott a bőr, és valóban: A sebhelyeim halványodtak és MÁSOK szerint is tisztább lett a bőröm. Viszont a májfolt még mindig látszik, úgyhogy még egy kezelés tuti kell. Mondhatom, már most megérte. :))))
12. célia88 (válaszként erre: 11. - Célia88)
2008. febr. 14. 17:43
Ma már eléggé látszik a hámlás.
2008. febr. 13. 10:35
Na, kezd viszketni és egy-két helyen megkezdődött a hámlás is. De még alig látszik.
10. célia88 (válaszként erre: 9. - Virgilius)
2008. febr. 12. 10:56
Igen, azt mondja a kozmetikus, hogy pár napom belül elkezd magától lehámlani a bőr, és akkor látható, hogy mennyit ért ez első kezelés. Ma már nem annyira piros az arcom, viszont nagyon ki van száradva, húzódik, de nem vészes. Kenem a nyugtató krémmel. Várom már, hogy milyen lesz a hámlás után. :)
9. virgilius (válaszként erre: 8. - Célia88)
2008. febr. 11. 23:56
Azért számolj be, Célia, én pl olvasom szorgalmasan, és köszi addig is ezt a leírást, máris többet tudok a dologról. Kicsit egyelőre elrémít, de majd az eredmény fényében lehet, hogy ezt átértékelem. :) Most magától le fog hámlani? És utána ezt a kezelést még 3-szor megcsinálják? Brrr. :S
2008. febr. 11. 21:44

No, nem nagyon ír ide senki, de azért megosztom mit tapasztaltam az első kezelésen. Először vagy 4-féle krém került az arcomra, tisztítás alapozás, stb., majd egy újabb fajta krém, ami vagy fél órán át volt rajta, ami állítólag az arc felső rétegét megpuhítja. Na, utána jött a kevésbé kellemes része a dolognak. Egy sötétzöld színű kutyulékot masszírozott be a kozmetikus az arcomba, azt mondta addig csinálja, amig bírom. Na, ez nem volt valami jó érzés, olyan volt, mintha apró tűvel szurkálta volna az arcom, de jó pár percig csinálta, mire már ő hagyta abba, mondván érzi, hogy vékonyodik a bőröm, most már elég lesz. Na, aztán lekerült az arcomról ez a massza és elég piros voltam, de mégsem olyan vészesen, mint az előttem lévő (ezt a többi vendég mondta).

Nos, így a kezelést követően az arcom most még iszonyú érzékeny, elég ha én hozzáérek és újra érzem az apró tűszúrásokat. Amikor hazaértem akkor lettem igazán piros, de azt mondták hogy ez másnapra elmúlik, az érzékenység meg kb. 2 nap múlva. Kaptam egy fényvédő krémet, amivel minden reggel szigorúan be kell kenni az arcomat, és mellé nyugtató krémet, amíg ilyen érzékeny. Hogy mennyire használt, azt majd akkor látom, ha lehámlik a bőr. Hát majd beszámolok a továbbiakról. :)

7. célia88 (válaszként erre: 4. - Virgilius)
2008. febr. 9. 16:16
Mivel nekem valószínűleg 4 alkalommal kell majd ezt a kezelést elvégezni (persze folyamatában meglátjuk kell-e annyi), így 16.000. Ft.-ba fog kerülni. Nem olcsó, de ha eltűnteti a májfoltjaimat, akkor már megérte. Már nagyon izgulok! Még 2 nap! :)
2008. febr. 8. 23:14
nem
2008. febr. 8. 23:02
Nem,de szivesen kiprobalnam,az biztos... nem lehet rossz...
2008. febr. 8. 22:53

Szia Célia!

Én Green Peel mélyhámlasztásra szeretnék elmenni. AZ is gyógynövényes, de nem tudom, hogy ugyanarró beszélünk-e. 25ezer ft a kezelés, ez az egyik dolog, ami visszatart.

2008. jan. 30. 07:57
Nos, most úgy áll a helyzet, hogy febr. 11-én elvégzik rajtam az első kezelést. Már nagyon izgulok! Ha gondoljátok rakok majd fel előtte-utána képeket. :)
2008. jan. 8. 15:08

Erről lenne szó:


ANESI ACNE

Acne kit - bőrcsiszolás gyógynövénnyel


Az ACNE kezelő rendszer segítségével a különböző bőrproblémák rendkívül hatékony javulása figyelhető meg. A kúra szerű alkalmazása során mélyhámlasztással hatolunk le a bőrproblémák kezdetéig, így az ép bőr felszínre kerüléskor lezárul a folyamat. A bőrcsiszolást nem savas eljárással érjük el, hanem gyógynövénnyel hámlasztunk, ami számottevően óvja a bőrt az esetleges sérülésektől.


A kúra alkalmával a következő lehetséges bőrproblémák orvosolhatók:


-aknés, heges bőr

-mély ráncok

-pigment rendellenességek

-általános bőrmegújítás


A kezelés alkalmával a szalonkezelés után megkapja a vendég a kiegészítésre szolgáló termékeket, amelyek az otthoni ápolást teszik lehetővé.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook