Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vége a házasságomnak fórum

Vége a házasságomnak (beszélgetős fórum)


36. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 33. - Deinelili)
2007. jún. 24. 11:48
Sok mindenkinek,úgy érzem,kényelmes az hogy van család.akikkel mások előtt lehet büszkélkedni,esetleg a munkahelyi íróasztalon egy tündéri babaképpel,otthon rendben várja az asszony,vacsival az asztalon,és eközben ha akarja odamegy ahová akar...Ha így van,ő nem fogja kimondani a végét,hiszen neki így jó...Én soha nem adtam volna fel a régi kapcsolatom magamtól,azt hiszem,nem tudtam kimondani a végét,hiszen mindíg is együtt voltunk,nem tudtam volna elképzelni hogy másképp is lehet.így utólag,sokat köszönhetek neki hogy elhagyott,talán azért is nem érzek haragot iránta,sőt jóban vagyok az új feleséggel is,volt hogy mivel nincs jogsim,ő vitt be a gyerekekkel Debrecenbe dokihoz pl.hát...sokan meglepődtek mikor kiderült milyen viszony-kapcsolat van kettőnk között,és mi közünk is van egymáshoz.Jázmin,értem én miről beszélsz,de nagyon kapcsolattól is függ,érdemes e küzdeni érte vagy nem...mert nagyon igaz hogy minden kapcsolatért-szerelemért naponta küzdeni kell...ha van értelme.Párommal most sok változás előtt-közben állunk,nehéz a helyzetünk,ezt most nem feltétlenül a kapcsolatunkra értem,hanem úgy általában,mindenre,de ép azon vagyunk,hogy jobbá,szebbé tegyünk,illetve úgy fenntartsunk mindent.Mikor exem elhagyott,bármilyen keserves is volt,nem akartam küzdeni érte,nem láttam értelmét,azt mondtam nem vagyok átjáróház,akihez ha néha kedve van mehet.Ha egyszer el tudott menni,menjen...A válóper után azt mondta csak egyszer kellett volna szólnom és visszajön...Pár év eltelt és úgy érzem,nagyon jó döntés volt,hogy akkor nem szóltam...
2007. jún. 23. 22:33
Na megyek alszom egy kicsit ha tudok. Jó éjt mindenkinek és köszönöm tanácsokat és hozzászólásokat.
34. deinelili (válaszként erre: 32. - Arwenn)
2007. jún. 23. 22:31
Félek. Hisz el sem tudom képzeli, egymás nélkül. Hogy a pici babucinknak az apja nincs mellettünk.... jajj nagyon össze vagyok zavarodva...de, a gyermekem nyugalma a legfontosabb és ha nem megy majd másképp akkor megteszem, mert én elég durva veszekedések közepette nőttem fel és megfogadtam és tartom is magam hozzá az én gyermekem soha ne éljen át ilyesmit .
33. deinelili (válaszként erre: 31. - 0c97fbb607)
2007. jún. 23. 22:27
Kettő héttel ez előtt közöltem vele,hogy menjen el legalább egy hónapra. Próbáljuk meg. Ha így is jó neki, akkor így marad örökre, ha nem hazajön. Mikor megkérdeztem,mit szól hozzá mondjon már valamit: ehhez már szólni sem tudok... jött a válasz
32. arwenn
2007. jún. 23. 21:20

Kedves Lili. Tökéletesen megértelek és ha őszinte véleményeket vársz, én úgy veszem ki a szavaidból, hogy a ti kapcsolatotokat már nem igazán lehet megmenteni, hiszen ahoz két ember kell, te egyedül kevés vagy hozzá.

Hisz a topic címében már elismered, hogy vége.


Szerintem ne nagyon várj csodát, lehet félsz megtenni, mert nagy lépés, de később örülni fogsz hogy megtetted, hogy volt erőd hozzá és talán sajnálni fogod, hogy nem hamarabb.


Kívánok neked sok erőt és kitartást, meg fogod találni a boldogságodat hidd el.

puszi

31. 0c97fbb607 (válaszként erre: 30. - Deinelili)
2007. jún. 23. 21:19

Értem én Jázmint is,de még sem változtatok a véleményemen.Szerintem légy erőszakosabb vele,és igenis tiszteljen már annyira,hogy besegít a gyerekkel,vagy meghallgat és elmondja mi a baja.Ha ezt nem teszi meg akkor igenis gáz van.

Azért írtam azt ,hogy ha megteheted élj külön tőle,mert sokszor csak akkor esik le a pasiknak hogy mi is volt a birtokában,mikor már nincs.Egy kis különélés nem fog ártani,csak használni!Ha pedig akkor sem kepesztet hogy visszaszerezzen,akkor nagyob a gond.Ha pedig így van,nem érdemes megmenteni egy olyan házasságot,ahol nincs szerelem,se tisztelet!

30. deinelili (válaszként erre: 29. - Jazmin1)
2007. jún. 23. 21:09

Kedves Jazmin!

Elhiszed nekem,ha azt mondom, hogy mostanáig ezen ügyködtem minden áldott nap? Az viszont igaz,hogy keveset írtam magunkról. Csak sajnos már szinte teljesen mindegy mit csinálok. Szeretek főzni, a kedvenceit főképp, hisz ez csak természetes: kössz finom volt. a maradék az asztalon irány az internet. napközben felhívom , hogy mi újság, hogy van, mit csinálsz szivem? (kötetlen munkaideje van) : most épp a MOL kúton capuccino-zom , vagy megyek anyámékhoz , mert .....Este 7-fél 8 amikor pancsi idő van és jó lenne ha segítene hát vagy MOL kút vagy még beszélgetek egy kicsit a haverommal stb. A gyermekét imádja, csak mióta megszületett kb. úgy összesen 5 hetet töltött vele mióta megszületett. (összesen). Ha, egyszer is szólók neki, hogy kell az autó, mert elmennék vásárolni, akkor közli velem miután hazaért és leült tv elé,hogy vigyem magammal, mert akkor ő tudna pihenni. Megértem én, de valahogy én is szeretnék kiszabadulni ha csak 1szer a héten egy fél órára is sokat jelentene számomra EGYEDÜL. Szóval én megpróbáltam , soha nem kértem hogy hozza le a csillagokat, csak egy pici szeretetre vágyom , ölelésre este és egy két csókra ha lehet. De, ez mind NINCS. Például , 4 napja kaptam tőle egy puszit nem csókot csak egy puszit az arcomra azt is miután hazajött délben megett egy banánt és közölte,hogy megy Budapestre. Majd mikor megkérdeztem, hogy miért, : dolgom van. Mikor megkérdeztem hogy kivel: KIVEL MENNÉK ANYÁMMAL!!!! A hangsúlyt azt nemtudom itt bemutatni. Gondolhatod, ezek után hogy érzem magam.

Félre ne érstd , a válás csakis az utolsó lehetőség és szerintem mi még attól messze állunk, de nincs olyan messze ha jól belegondolok.

Ja az építkezés: az úgy zajlik, hogy ő menet közben telefonon a nagyrészét elintézi ill. a munkások építkeznek.Ő naponta kimegy engem talán ha egyszer egy héten kivisz. Pedig szeretnék többször is kimenni. De,most ezért nem most azért nem. Szóval annyit írhatnék, hogy sokat. Kedves tőled, hogy írtál és köszönöm. Hidd el nekem, hogy így álltam és talán még állok is hozzá, de valahol betelik egyszer a pohár akár hogy csinálom .

Üdvözöllek Lili

29. jazmin1 (válaszként erre: 1. - Deinelili)
2007. jún. 23. 19:47

Kedves Deinelili !


Nem sok konkrétumot írtál magatokról, de szerintem nem lehet akkora nagy a baj, amit nem lehetne orvosolni.... megnéztem az adatlapod, és látom hogy nagyon szép család vagytok...érdemes lenne küzdeni azért, hogy ez így is maradjon, a férjed rendes fickónak látszik....építkeztek, dolgozik, valószínű hogy nagyon elfárad nap végére, de ez természetes is....próbálj te kedveskedni, közeledni felé.... azt is mondhatnám ezek a szürke hétköznapok...de nem szeretném elvenni a kedved....mert rajtunk múlik hogy egy adott helyzetből mit tudunk kihozni....azt mondod imádja a gyereket és valószínű hogy téged is.....és az hogy 12-14 óra kemény munka után nem hozza le naponta a csillagokat nem azt jelenti hogy le kellene csereléni...talán ha próbálnál levenni a válláról olyan dolgokat mait te is eltudnál intézni, több időtök lenne egymásra....


ha még szereted ne hagyd hogy vége legyen....

sokan írják hogy új életet kezdenek, és nagyon boldog lesznek de meddig ??? azt is ápolni kell mert különben elromlik....sok olyan hozzéászólást is olvastam más fórumokon aki megbánta hogy szakított..... és nem írtad, hogy agresszív, iszákos.....


aggy még esélyt magatoknak....és legyetek boldogok.... :))) Üdv Mara

2007. jún. 23. 19:43
NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A HOZZÁSZÓLÁST. MÁR BÁNOM,HOGY HAMARABB NEM ÍRTAM KI MAGAMBÓL A GONDOMAT!!! MOST HA HISZITEK HA NEM SOKKAL JOBBAN ÉRZEM MAGAM!!! SOK SOK PUSZI MINDENKINEK EZÉRT!:)
27. Mariska777 (válaszként erre: 24. - Deinelili)
2007. jún. 23. 17:47
Te egy nagyon szép nő vagy!Én is azt hittem hogy a házasságom után már sosem leszek boldog.De kockáztattam,elhagytam,és újrakezdtem.Most 9hónapos a kisfiam.én 40kg híztam,gonolhatod hogy nézek ki,de még egy rossz szót sem hallottam tőle!Sőt,becsül amiért mertem belevágni,mert ugye van olyan is aki "nem teszi tönkre"az alakját egy gyerekért.Biztos vagyok benne hogy ha türelmes leszel,utána boldog is!
26. Mariska777 (válaszként erre: 23. - Ccd9bb7d17)
2007. jún. 23. 17:27
Nálunk is majdnem ez volt a helyzet.Engem 8év után csalt meg.De olyan szinten,hogy elmentünk karikor tesómékhoz,engem lepasszolt amíg ő elment a nőhöz.De a legdurvább az volt mikor (később derült ki)felment a nőhöz,én meg lent vártam a kocsiban.Mikor elhagytam,a második héten már fűzte az exét,nekem meg sírt mint egy gyerek...
25. opium
2007. jún. 23. 16:56

nem akartam mégjobban elkeseríteni deinellit, de már valaki leírta, hát akkor én is..


amikor az exemmel úgy voltunk, mintha minden rendben lenne, miközben semmi nem volt rendben, és nem igazán lehetett beszélni róla, mert szerinte a probléma nem létezett, akkor volt egy harmadik a képben... ez később derült ki.

24. deinelili (válaszként erre: 23. - Ccd9bb7d17)
2007. jún. 23. 16:04

Igazi történet! Nagyon gratulálok ,hogy sikerült végigcsinálnod és most boldog vagy. :)

Valahogy úgyérzem, nekem is lehet megváltás lenne ha egy ilyet bejelentene. Tudom, hogy utána az én éjjeleim is kínok között telnének,de akkor legalább tudnám a választ, hogy miért?miért? miért? van ez.

2007. jún. 23. 15:26
Mintha az exférjemről beszélnétek...Olyan szépen eléldegéltünk egymás mellett,hogy mindenki azt hitte,minden a legtökéletesebb,egy jó ideig még én is elhittem...Igaz nálunk az a havi 2szex,kb kéthavi egy volt,már régóta,én is feltettem azokat a kérdéseket amikről szó volt,próbálkoztam én közeledni de kinevetett stb...Egy szeptemberi nap bejelentette nem biztos hogy velünk akar élni blablabla,ha talál albérletet elmegy.talált.elment.akkor volt manónk 1,5éves.Nem kell részleteznem szerintem mit éltem át.ő volt az első komoly kapcsolatom,5év együttjárás,5év házasság,és így a 10éves évfordulónk napján adta be a válópert,következő hóban pedig házat kezdett nézni...valaki mással...Találtam szerencsére munkát,manónak muszáj volt bölcsibe menni,de túléltük.Éjjel sírtam,nappal próbáltam nevetni.Aztán egy nap,még a válóper előtt,először smsben,de megismerkedtem valakivel...Közös fiunk már 3éves múlt,a nagy 6éves,közösen neveljük.Apja látogatja,szereti nagyon,hisz már ügyes,szép,okos,nem kell hozzá ébredni,lehet vele büszkélkedni...szóval valamilyen szintenn Happy End
22. kmét
2007. jún. 23. 14:55
va nakinek szerncséje van a férjével mert lehet vele beszélni,ahogy deinelili is leirta azt vettem ki belöle az ö férjével sem leh beszélgetni mert csak kinnak érzi azt.ilyen esetben szinte tehetetlen az ember és csak hagyja hogy sodorja az ár ameddig partra nem vetődik!!!!
2007. jún. 23. 14:37
Tudom, hogy milyen ez az érzés... Nem szépítem, SSZAR.... Váltiztatni kell tudni rajta, hisz gondoljatok bele, így csak pazarlás az élet... Nekem is siklott rossz vágányra a házasságom, de sikerűlt helyre hozni... ha nem ment volna, akkor változtattam volna másképp
20. kmét
2007. jún. 23. 14:28

azt hittem nincs még egy ilyen pár...

ne probálj meg mindig vele beszélgetni!!!én is ezzel kezdtem,azota meg üldözési mániásnak hiv!nem szabad beszélgetésre kényszeriteni mert abbol csak vita lesz!!!

a te férjed olyan lehet mint az enyém...

egy párszor kelt csak fel amikor én már nem birtam.

azt meg ne felejtsd el hogy a férfinek ha családja van akkor már neki kényelmes még ha a feleségéhez hozzá sem nyul!!

sajnos nehéz elérni azt hogy azt tartsa vonzonak a férfi akivel él!!

az ilyen tipussal nem lehet beszélni mert számukra nincsen probléma!!

2007. jún. 23. 13:29
Fontos még megjegyeznem azt is, hogy nekem nagyon jó babám volt és van. A második hónaptól már átaludta az éjszakát, kikéveve ha jön a fogacsaka. Nekem reggel hétkor kajcsi, azután 10-ig még csak meg sem mozdul úgy alszik délután ismét 2 órát alszik. Nemvolt hasfájós. tényleg jó baba. Volt és van időm szinte mindenre amit akarok.Arra, hogy a férj ne érezze azt , hogy csak a baba a fontos és csak őt szeretem szindróma kialakuljon figyeltem és próbálkoztam akkor is. Ennek ellenére, csak megjegyezte egy párszor. Pedig ő mióta megszületett tojás még talán ha 2x kellt fel hozzá éjjel, ha kellett. Nem kértem tőle.
2007. jún. 23. 13:15
Igen én sem haboznék,ha nem szeretném annyira. Mi még szeptemberben leszünk 2 éve házasok én még 8 hónappal ez előtt is szerelmes voltam a férjembe. Csodálatos esküvőnk volt, azután neki is láttunk manócska kivitelezéséhez. Pár hónap után terbe is estem és úgy örültünk mint még soha. És most? ....
17. opium (válaszként erre: 16. - 0c97fbb607)
2007. jún. 23. 12:57

első gondolatom nekem is az volt, hogy meg kéne mutatnia, hogy NŐ, és hogy tud, a férjétől függetlenül is Nő lenni... hogy a férj vegye észre.

de nem lehet tudni mi a pasi valódi problémája. ezt kellene megtalálni és megoldani, ha lehet, ha van értelme, ha megvan még a szeretet köztük.

de a pasi nem beszél róla, szerintem igenis van valami, ami nyomasztja, vagy erős hiányérzete, amiről nem tud, vagy nem akar beszélni, mert talán fél.


ez volt az első gondolatom..

2007. jún. 23. 12:51

Ha én a helyedben lennék,egy prcet sem pazarolnék tovább az életemből.Egy nőnek nőnek kell lennie,nem csak anyának és feleségnek.Ha nem tekint szerelemmel,kívánalommal rád,akkor mindek tovább ragozni???

Csak tönkreteszed magad mellette.Kész .Elmúlt.Van ilyen.Ha módodban áll,és anyagilag is megoldható akkor tegyél pontot a végére!

15. opium (válaszként erre: 13. - Deinelili)
2007. jún. 23. 12:44

basszus... nem irigyellek :(((

annyira meg tudom érteni..

olyan dezsavű érzésem van :(


agyalok..

2007. jún. 23. 12:43
Ha valamit nem olyan hangnemben írok,mint ahogy kellene, akkor BOCSI MIDENKITŐL. Dühös vagyok és próbálom kiadni magamból, legalábbis egy kicsit kibeszélni.
2007. jún. 23. 12:41
Hmmmm. Jó,hogy írtok nekem. Amikor, azt írtam, hogy senki sem tud róla. Azt valójában úgy értettem, hogy még a családom is azt hiszi és gondolja, hogy micsoda boldog házasság ez. Sőt ,most az első unokától szinte semmit nem látnak, csak manó-manó -manó és ez így van rendjén. Én azt hiszem már nem akarok próbálkozni, hisz hónapok óta semmi mást nem teszek , minthogy megoldjam és jobb legyen. Amikor sikerül végre indulatok nélkül elbeszélgetnünk a dologról akkor közli velem, hogy itt csak nekem van problémám vele , neki semmi baja ő szeretminket és neki így jól van. Majd mikor megkérdezem, hogy a havi 2 db szex az normális egy fiatal párnál? akkor közli,hogy most ilyen kész. Majd mikor megkérdem és megkérem, hogy mondja már meg ,ha van valaki más , és ne aggódjon nem verem ki a port-nem borulok ki idegileg -nem kezdem el zaklati a barátnőt stb., mert nekem nevelnem kell manót boldog anyalátszatot kelteni szóval mondja meg és akkor kész. Keresünk egy kisebb lakást nekem és manónak és így élünk tovább hisz most is egyedül vagyunk. válasz erre : neki nincs senkije. Mikor pedig a szex utáni vágyra térek ki, arra is az a válasz,most ez van. Erre, közlöm, hogy ez abszurd hisz férfiből vagy? vagy nem? Nem tud válaszolni, csak közli, hogy én kiforgatom a szavait. Szóval én ha megtudnám,sőt már nem is aludna itthon, nem maradnék sőt be se engedném csak ha gyermekére kiváncsi akkor.
12. kmét
2007. jún. 23. 12:04
van amivel csak probálkozhat az ember de nem lehet helyrehozni....
11. ec63a7fc29 (válaszként erre: 8. - Deinelili)
2007. jún. 23. 12:02

Teljesen normális, hogy kétségbe vagy esve.

Döntsd el, hogy helyre akarod hozni, vagy le akarsz lépni.

10. kmét
2007. jún. 23. 12:02

az iwiw-es barátnak pedig szint kell vallanod!!

irj neki hogy a multkor nem voltál teljesen öszinte vele....

2007. jún. 23. 12:02

ennek nincsen miértje....annyit lehetne erröl beszélgetni föleg ha valaki ugyanebbe a helyzetbe van.

az elsö 1évben nem is élt velünk mert volt egy élettársa,mocskos dolog ez de ugye ilyenkor mindig azt hallja az ember hogy mennyire szenved otthon aztán amikor megtudtuk hogy terhes vagyok elöször megijedtünk aztán nagyon örültünk.

amikor megszületett a mano akkor ott volt a szülésnél,amikor hazaértünk aznap itt aludt aztán 1 évig csak nappal jött.nehéz volt de vártam,csak nem tudom miért.

az elsö pár honapban nem is kivánt,minden közeledésemett elutasitotta és ez egy faat huzott közénk.

a fiát nagyon szerti de rám meg ugy tekint mint a gyerek anyjára akinek nevelnie kell a gyerekét ő meg megy pénzt keresni cimszo alatt elmegy reggel és este jön amikor már szinte alszik a mano.

én meg már nem vagyok neki nő...

sok férfiban megváltoznak az érzések amikor apa lesz.már nincs sok érdekes a feleségében és az már ugyis az övé örökre.

8. deinelili (válaszként erre: 3. - Kmét)
2007. jún. 23. 11:54
Meddig lehet ezt húzni? Hisz én is szeretném , ha szeretnének úgyértem törődnének velem és te is és mindenki , aki nem fából van. Mindent megpróbáltam, az ágyban is és már leadtam 12 kg-ot (mert, megjegyezte korábban , hogy zavarja ahogy kinézek)ez is micsoda bunkóság , hisz tudja mivel jár egy terhesség. Vagyis nem tudja , honnan is tudná? Ez hihetetlen ennyi idő alatt tönkre mehet egy házasság? igazából azt sem tudom, hogy miért?
7. deinelili (válaszként erre: 6. - Anyafül)
2007. jún. 23. 11:50
Igen azt, hiszem kaptam még egy esélyt és elcsesztem. Hónapokkal ez előtt véletlenül megtaláltuk egymást az iwiw-en egy régi barátommal vagyis volt baráttal, akibe fülig szerelmes voltam akkor. Most házas ő is és tudom , hogy nem boldog és azt mondta, hogy még mindig szeret és én hazudtam neki. Hazudtam, hogy én boldog házasságban élek. Istenem ez a büntetésem? Ha igen, akkor kegyetlen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook