Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vége a házasságomnak fórum

Vége a házasságomnak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2008. márc. 26. 11:02

Nagyon köszönöm,lányok!!!

Közös megegyezés lesz,kell v.milyen papírt,illetékbélyeget,ilyesmit vinni?

Drága ájrin,ígérem,nem szorítom nagyon erősen!!!

Még egy kérdésem lenne..Ha nincsen közös gyerek,és nem fele-fele arányban osztozkodunk,hanem az egyik fél többet kap,abba beleköthet a bíróság?Hanna

245. ájrin (válaszként erre: 241. - F290b382c2)
2008. márc. 26. 10:19

Ha előre megegyeztetetk az ingatlan, ill. ingóságokkal kapcsolatban, akkor az ügyvéd ezt rögzíti. Megkérdezi, hogy kb mióta romlott meg a házasság. De semmi személyes, ha közös megegyezéssel váltok. Mivel közös gyerek nincs, nem lesz bonyolult eljárás. Gondolj arra, hogy ez az ügyvédnek rutin. Teljesen tárgyilagos lesz. A férjed meg gondolom a szokásos lesz:)

Csak úgy, ahogy írtam priviben. Legyen tartásod. Nem Te leszel a vesztes. Majd a férjed nem fog tudni szabadulni a lelkiismeretfurdalásától....

Ne félj, senki nem fog személyeskedni. Mi értelme lenne a férjed részéről is? Neki is az a legegszerűbb, ha simán mennek a dolgok.

Fogom majd gondolatban a kezedet, jó? :))) (csak ne szorítsd meg túl erősen:D)

244. 01c8755c79 (válaszként erre: 241. - F290b382c2)
2008. márc. 26. 10:15
... jó, ha ügyvédhez mentek. Az meg fogja kérdezni az előbb említett dolgokat.... gyerek..ingó- és ingatlan vagyok... ezt papírra veti, aláírjátok mindketten, és így a bíróság előtt már nem kell egymást áztatni és vitatkozni. Ott már csak ügyvéd felolvassa, és elmondja, hogy nem kívánjátok a nyilvánosság vagy bíróság elé tárni, hogy mi vezetett a párkapcsolat megromlásához. Nyugi. Inkább abba kellene beletörődni, hogy vége.... és az a legnehezebb. Ha már túl lesztek rajt, talán neked is könnyebb lesz továbblépni.
243. bzanna
2008. márc. 26. 10:04

Szia Hanna!

Anyukám ebben otthon van, meg is akartam kérdezni, de most nem elérhető. Majd később újra próbálkozom. Addig is kérlek próbálj megnyugodni.

242. d0a7a517d6 (válaszként erre: 241. - F290b382c2)
2008. márc. 26. 09:59

Szia!

Igaz én áprilisba megyek elöször.

Én ugy tudom,ha közös megegyezéssel váltok,akkor elöször békéltetö lesz.De meg kell beszélned a férjeddel mielött odamentek,hogy kinél lesznek a gyerek)ek,és ingatlan és ingóságok ,hogy oszlik.

De biztos lesz vki aki irni fog.

Ne sirj!Annyira sajnálom!

2008. márc. 26. 09:50

Sziasztok!S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!

Gyors válasz kellene,segítsetek!Pénteken kell ügyvédhez mennünk a válás kapcsán első alkalommal.Mi történik ilyenkor?Mire készüljek??Nagyon szorongok,sírok,és félek.

Aki tudja,nagyon kérem,válaszoljon!!!KÖSZÖNÖM!!!

240. spatifillum (válaszként erre: 221. - Caravell)
2008. márc. 26. 09:48

Olvasgatom ezt a topikot. Caravell, lehet nekem hiába küldenél borostyánt:)Volt, de tönkrement:(

Nem szívesen írok többet magamról, mert előfordulhat, hogy vannak itt olyanok is, akik esetleg ismernek ("helybeli" ismerősre gondolok). Nincs üldözési mániám:)

Jól jött volna ez a sok vélekedés kb. 10 évvel ezelőtt. Sajnos az idő elszaladt, én meg bennragadtam a lekvárban. És meg is ehetem:S

239. vacsinos (válaszként erre: 233. - Bzanna)
2008. márc. 23. 08:45
Ne haragudj, de szerintem téged nem szeret a férjed. Mert attól még, hogy már pl.(szerinte) kihűlt a dolog kettőtök között, még nem kéne így beszélnie. Biztos nagyon nehéz, de igenis kérd ki magadnak ezt a viselkedést, és még véletlen se emeled fel a telefont, hogy felhívd.
238. e9849231d7 (válaszként erre: 237. - Sybilly)
2008. márc. 23. 08:11
Valószínübb hogy inkább szerelmes ! Az én férjem is sok mindent el követett ellenünk,én mégis újra és újra meg bocsátok! Mindig is úgy gondoktam hogy a létező legnagyobb bűn:meg csalni a másikat,ezt soha nem tudnám meg bocsátani.Erre eddig nem került sor,bár van aki azt mondja hogy biztos meg történt csak én nem tudok rolla.Nagyon bízom benne hogy nekem van igazam!! Kellemes húsvétot és sok locsolkodót mindenkinek!
237. Sybilly
2008. márc. 22. 21:49
Lassan 7 éve élek együtt a párommal. Korábbi házasságából született gyermekét én nevelem, mivel ő keveset van itthon ?munkából? kifolyólag. Nőügyek szerintem korábban is voltak, de igencsak tagadta,sőt támadott miatta, hogy egyáltalán ilyet feltételezek. Aztán a minap töredékeket bevallva mégiscsak jók voltak a megérzéseim. Bár a sztorit szépítve adta elő, azért mindenkinek van fantáziája...ki tudja igazából mi történt? Csak a JóIsten. Most felbukkant egy csaj az életében aki már korábban is gyanus volt, persze mindent letagatdott a párom. Mikor a csaj igyekezett a lehető legtöbb módon felhívni magára a figyelmet,már apróságokak bevalott,de még most is tagad. A csaj nyilvánosan fotót mutogat a páromról, persze ügyelve arra hogy én is megtudjam. Őt nevezi a párjának. Ezután a párom még mindíg tagad és azt állítja szeret. Kérdezem én mi vagyok? egy országos MARHA?
236. bzanna
2008. márc. 22. 17:48
Köszönöm a válaszaitokat, tanácsaitokat. Én csak azt nem értem, hogy van egy gyönyörű, okos kisfiunk, van egy szép lakásunk, alig 4 éves házasok vagyunk, MIÉRT NEM JÓ EZ ÍGY NEKI?!!! Miért kell szivatni a másikat. EGyik pillanatban imádja, ha felbosszanthat, mert tetszek neki mérgesen, a következőben már az a baja, h eldurran az agyam és balhézok. Egyik pillanatban vadidegen nőket éltet, h bezzeg másokkal milyen jól elbeszélget, a következőben az a baja, h érdeklődöm iránta. Rakjátok össze, mert nekem sehogy sem sikerül. Én viselkedek érdekesen, durván, én, aki itthon ülök a gyerekünkkel már lassan negyedik éve, ő meg a nagy mártír, szegénykének dolgoznia kell, ha szabadnapos, akkor meg a szemét rohadt haverjával mennek járőrözni, na hiszen....Tudom jól h az a mocsok is ellenem hergeli. Múltkor ilyen szöveg: náluk 10-15 éve volt ez a helyzet (az asszony megkérdezte hova meg és kb mikor ér haza-mondjátok h ez nem normális dolog), úgy megverte az asszonyt, orrán-száján jött a vér. Ő is Annamari, én is. Ezen nincs mit tovább ragozni. Szerintetek?! Legszívesebben agyonverném forró vasalóval!!!! A haverját is meg őt is! Bár döglelének meg a következő "járőrözésnél"!!!!!
235. Szanka (válaszként erre: 233. - Bzanna)
2008. márc. 22. 17:32

És közhely, de az idő csak könnyít az egészen.

Ha pedig nyomozgatsz, azzal csak magadnak okozol fájdalmat.

234. Szanka
2008. márc. 22. 17:31
Még olyan fiatal vagy, hogy egy ilyen pasi miatt tönkretedd magad.Tudom, hogy tök sz@r érzés, de azt is tudnod kell, hogy melletted vagyunk és ha mással nem is pár vigasztaló szóval mindig segítünk.:)
233. bzanna
2008. márc. 22. 17:15
Az egészben az a legjobb, hogy már nincs erőm sírni előtte. Ha nincs itt, akkor is csak fojtogat a sírás. Bár tegnap éjjel kicsit sírtam, a kisfiam jött megvígasztalni. Még csak 3 éves, de olyan okos...Ha ő nem lenne, már rég feladtam volna. Ma kérdőre vontam telefonon a férjemet a másik nőt illetően (végülis a profiljaikon olvastam a lány üzenetét), kiakadt, hogy nekem ehhez mi közöm és mi az, hogy az a durva, ahogy ő viselkedik (ezek szerint már megint nekem kéne változtatnom). A végén kinyomta a telefont, majd egy smsben közölte, hogy szánalmas vagyok, amiért nyomozgatok utána és a lányok után, akikkel kapcsolatba kerül. Fogalmam sincs, mit csináljak.
232. e9849231d7 (válaszként erre: 229. - Bzanna)
2008. márc. 22. 15:16
Te szegény! én bíztos teljesen össze roppannnék ha ki derülne hogy meg csal a párom. 100%hogy ez történt?Tudom hogy közhely:de próbálj meg erős lenni,kitartás!!Én nem hiszem hogy segítene a dolgon ha "dögös vérszívót˝" játszanál,attól nem lenne könnyebb a lelked,legalábbis az enyém biztos nem.Azt hiszem ebben a helyzetben nem lehet használható jó tanácsot adni,max eggyütt érezni veled és én teljes mellszélességgel melletted állok!
2008. márc. 22. 07:14
Sok erőt Nektek, vidékre megyünk, nem leszek gépközelben, de gondolok Rátok, tudom,milyen nehéz volt nekem is... De legyen itt a példám,h érdemes!!!!
2008. márc. 22. 01:12
Nahát a változtatásról csak annyit,hogy én lassan 15kg-ot fogytam miatta,szexi ruhácskában jártam-keltem-még a konyhában is,a kedvenceit főztem,épp a s....ét ki nem nyaltam,mégis válni akar.Ne más,hanem magad miatt változz,ha úgy érzed,erre van szükséged.Egy pasas,főleg egy ilyen nem érdemli meg,hogy miatta még jobban szenvedj!!Sírj csak,de ne lássa.Gondolok rád!!!Hanna
229. bzanna
2008. márc. 22. 00:32
Titi! Köszönöm a tanácsodat, de sajnos sem ruhám, sem alakom nincs ahhoz, h dögös vérszívót varázsoljak magamból. De azért megpróbálom tartani magam. Bár rohadt nehéz.
2008. márc. 21. 23:54
Csajok,legközelebb hétfőn leszek,addig mindenkinek KITARTÁS!!!!!!Hanna
227. titi 85 (válaszként erre: 225. - Bzanna)
2008. márc. 21. 23:44

nem ismerlek nem tudom mi volt a hazaagodba en csak anyit tudok hogy nics az az ember aki meg erdemli hogy ijen fajdalmon es megalazason menyen at ne kerdez hogy miert mer csak o hibas az elet egy par kozt valtozik es ha neki nincssen turelme meg varni a jo napokat es egybol be dugja a faszat egy idegen konektorba az meg erdemli hogy meg raza az aram fesd ki magad csinald meg a frizud vegyel fel egy dogos ruhat es erezd jol magad es majd akor eszre veszi hogy mijen not vesztet el es igy talan talalsz is valakit aki a homokot lenyalja a labadrol

legy eros

226. f290b382c2 (válaszként erre: 225. - Bzanna)
2008. márc. 21. 23:08
Miből jötél rá?Ez biztos?Hanna
225. bzanna
2008. márc. 21. 23:02
Azt hiszem, most jöttem rá, hogy megcsal...MIÉRT??????!!!!!!!!!!!!!!
224. f290b382c2 (válaszként erre: 221. - Caravell)
2008. márc. 21. 12:46
Nagyon szépen köszönjük,caravell..♥
223. bzanna (válaszként erre: 221. - Caravell)
2008. márc. 21. 12:34
Köszönjük, caravell!
222. Szanka (válaszként erre: 221. - Caravell)
2008. márc. 21. 09:02
Köszönjük szépen!
2008. márc. 21. 08:31

Most virtuálisan mindegyikőtöknek átnyújtok Húsvétra egy cserép borostyánt. Ezt olvastam egy másik portálon:

Borostyán - Gyógynövény és futónövény. Az ódon házak falán találod. Jelképezi a boldogulást, a szellemi felkapaszkodást, a lelki ellenállókészséget. A borostyán makacs növény, szorosan tapad a falhoz, büszkén ellenáll a viharoknak és a szélnek.

Ez a makacs büszkeség segítsen most Benneteket ebben az élethelyzetben.

220. f290b382c2 (válaszként erre: 219. - Bzanna)
2008. márc. 20. 23:38

Nálunk is sok ilyen beszélgetés folyt,mire végre kinyögte,hogy el akar válni.De legalább nem várt tizenévet,mint az exnejével.

Én már csak egy kérdést fogok neki feltenni,azt,hogy jól meggondolta-e a dolgot.Mert aztán nem tudom ki látja majd el reggel jótanáccsal,hogy ehhez az inghez ez a nyakkendő nem illik,hogy mit mivel moshat,ki fogja a kedvenceit megfőzni...Annyira szánalmas ez,nem?

Minden elismerésem a tiéd,hogy négy éve vcsak nyelsz.Itt legalább kicsit te is kiengeded a gőzt...Vigyázz magadra,jó éjt,Hanna♥

219. bzanna
2008. márc. 20. 23:04

Hanna! A barátnődnek igaza van, nehogy felhívd a férjedet. Tudom hogy nagyon szar, hogy hiányzik. Nekem is hiányzik ez a majom, megint járőrözik. Az egészben azt nem értem, hogy ingyen csinálja. Miért jobb neki egész éjjel róni az utakat egy idiótával, mintsem itthon lenni. Sehogy sem fér a fejembe. Azt sem tudom eldönteni, hogy most tényleg ennyire megromlott volna a viszonyunk, vagy csak direkt cukkol, hátha "észbe kapok". Én meg dacból csakazértis levegőnek nézem. Szóval valamelyikünknek engednie kellene, de az mostmár biztos nem én leszek. Elég volt az utóbbi 4 évben állandóan nekem idomulni.

Gondoltam arra is, hogy megvárom, vagy holnap elvileg itthon lesz és akkor leülök vele megbeszélni a dolgokat, de sajnos már ismerem annyira, hogy tudjam: a több órás beszélgetést max. két napos csoda kísérne, és kezdődne/folytatódna minden tovább.

2008. márc. 20. 20:32

Ma közölte a barátom,hogy jó a szex velem,de érzései nincsenek irántam.Az egyik székről már régen leestem,most a másikról.Teljesen egyedül maradtam,mert szerelem nélkül szóba sem állok senkivel..

Ma már ott tartottam,hogy felhívom a férjem,jól van-e,vagy csak úgy beszélgessünk.A b.nőm azt mondta,meg ne merjem tenni.Még mindig nem fogytak el a könnyek.

Én annyit kívánok minden ilyen férfinak,hogy csak annyit kapjon vissza attól a bizonyos "nagybetűstől",amennyit ő adott másoknak.Szemetek!!

2008. márc. 20. 19:47

Én pánikrohamot kaptam a félelemtől,mert nem tudtam mi vár rám és nem tudtam hogy egyedül képes leszek-e felnevelni a gyereket.

Nagyon nehéz volt,főleg mivel nekem is az volt a legfőbb problémám,hogy nem volt kire bíznom a gyereket egyáltalán míg dolgozom.

Nem volt munkám,nem volt pénzem,nem volt jövőképem és ötlem sem hogy mit tegyek.Amikor már azt akartam meglépni hogy prosti leszek mert annyira nem volt pénzem,akkor jött egy kapaszkodó.Egy fűszál.De abban sem volt sok köszönet,de legalább erkölcsös munka volt.

Nagyon sok erőt kívánok a sorstársaimnak és csak azt tudom tanácsolni hogy hinnetek kell az isteni gondviselésben!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook