Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vargastem gyógygomba fórum

Vargastem gyógygomba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
132. bjudit55 (válaszként erre: 130. - Kovács Mari)
2017. jún. 11. 14:16

Amíg nem ismerünk valamit, addig nem alkotunk véleményt róla ugye?


Varga Gábor oldalán több mint 200 videó bizonyítja leletekkel ellátva, hogy bizony a varga gombák hatásosak.

Egy másik fórumban nekem is van fórumtársam, akinek a csontritkulási értékei nagyban javultak a Varga gomba mellett.


Én is fogyasztom 3 hete azt ami a csontritkulásra való, most voltam vizsgálaton is, 1 év múlva jön a kontroll. leleteimmel fogom igazolni hogy a Varga gomba tényleg hat. és ami a fő kérdés volt: Nem csak 1 féle gombát tartalmaznak a kapszulák. Mivel a különböző hatóanyagok segítik egymás hatékonyságát.


1 hete körül vettem észre hogy energikusabb vagyok, több az erőm, és nem kell délután lepihennem. Jól vagyok. :)

131. Éva.h
2016. nov. 29. 13:52

Sziasztok! Megmaradt bontatlan Flavogenin 90x, Px4, Px4-S 120x eladó bolti ár alatt, ha valakit érdekel küldjön üzenetet: gyulane.h@gmail.hu

Köszönöm

2016. okt. 27. 09:47
Ha már valaki elhatározta, hogy gyógygombát szeretne valami miatt fogyasztani, érdemes az egy komponensű gyógygombát vásárolni (pl. süngombát, vagy ganoderma gombát, vagy shiitake gombát). Az eddigi klinikai vizsgálatok is adott gyógygombákkal történtek, nem pedig több gombát is tartalmazó mixelt termékekkel. Én még egyetlen vizsgálati eredményt sem láttam, ami pl. az agyon reklámozott, több gombát is tartalmazó Varga féle gyógygombáról szólt volna.. De ha valaki tud ilyenről, kérem írja meg nekem, örömmel veszem! Etikátlan azt állítani, hogy egy több gyógygombát is tartalmazó termék adott betegséget gyógyít, ha az placebo kontrollált kettős vak, humán vizsgálattal nincs igazolva.Ezért büntet a GVH, teljesen jogosan!
2016. okt. 20. 09:39
Sziasztok. Nekem lenne Vitanax PX4-S 120 db-os gyógygomba tablettám. 3 napi adag hiányzik. 2017.július 17-ei lejárattal. Én levertnek éreztem magam, de nem biztos, hogy ettől,mert előtte 2 héttel volt egy kisebb műtétem. Lehet annak is az utóhatása, meg a gomba elkezdése is okoz az elején fáradtságot és álmosságot. Ez elvileg normális. Én nem mertem tovább szedni. Ha valakinek bevált és hosszútávon szedi akkor írjon.
128. ludmila
2016. máj. 10. 15:29
Sziasztok! Úgy látom elég régen voltatok az oldalon! Én most kezdtem el a Varga Gábor kapszuláit ma vettem be az első szemeket! Mi a véleményetek róla?? Kinek használ és kinek nem? mennyire hiteles? olvastam sok mindent és nem vagyok már magamban sem biztos.......
2015. ápr. 13. 16:31

Sziasztok!

Fölöslegessé vált étrend kiegészítőktől megválnék. Harmincezer forint fölötti áron vásároltam őket. A Vitanax PX4 és Flavogenin Pro daganatos betegséggel küzdők táplálékkiegészítőként használt gyógygomba kivonatokat tartalmazó étrend kiegészítők. Bontottak, de szavatossági idejük még jócskán tart és magas áruk miatt nem szívesen dobnám ki őket a kukába. Flavo Genin Pro 90/59 db, Vitanax PX4 120/89 db. Szakorvos tanácsára édesanyámnak vásároltam még hozzá Premium Goodcare D3/2000 ( 30/10 db) vitamint valamint egy prémium minőségű Premuim Goodcare Flora 10/20 bélflóra megerősítő kapszulát (30/12 db). Ezek a sugár illetve kemoterápiás kezelések mellett ajánlatos a használatuk. Kérésre küldök képet a termékekről ( a d3 vitamin és a goodcare flora kapszulái külön vannak csomagolva ezek sértetlenségéről meg lehet bizonyosodni). Postázni tudom őket bárhova, (állom a postaköltséget) nem szeretném a kukába dobni őket, amíg vannak betegek akiknek még lehet ezekkel segíteni.


Ár: 18000

126. marduk
2014. júl. 25. 11:53
Találtam fekete gombát kerestem a határozóban,hogy milyen gomba lehet a leírás szerint lehetne Francia szarvas gomba csak hogy Én a föld felszínén találtam eddig nem találkoztam ilyen gombával tölgyes erdőben a fa gyökere közelében terem és nem tudom felhasználhatom e.
2014. febr. 17. 20:02
Mikortól kezdett neki használni?
124. szafaripók (válaszként erre: 123. - Betty1024)
2014. febr. 17. 19:18
Nekem nem személyes a tapasztalatom, nem én szedem, hanem édesanyám. Neki emésztőrendszeri problémái voltak/vannak - amióta szedi, látványosan sokat enyhültek a tünetei. Neki nagyon bevált.
123. Betty1024 (válaszként erre: 122. - Szafaripók)
2014. febr. 17. 19:05
A terméket egy hölgy ajánlotta aki ezzel foglalkozik.Ma írtam a cégnek(maximmun) is,hogy mit ajánlott,az imént olvastam el a válaszukat de nem kifogásolták,megbővítették plusz egy termékkel,és az adagolás helyes használatát írták le,hogy kell kezdeni.Ma mentem el a termékért,és holnap reggeltől állok neki szedni,megkérdezhetem,hogy neked segítettek a gyógygombák?Mi a véleményed róla?
122. szafaripók (válaszként erre: 121. - Betty1024)
2014. febr. 17. 16:35

És ki ajánlotta azokat, amiket most szedsz?

Én annak idején mailt írtam a cégnek, és egy doki válaszolt, részletesebb tünetleírást kérve, és csak utána ajánlottak konkrét terméket!!

2014. febr. 17. 16:04
Sziasztok! Nekem nőgyógyászati problémáim vannak,illetve fejfájós vagyok,sokat szédülök,és a hátam,nyakam is elég merev,a nyakamban meszesedés van,és a mellkasomban néha éles nyilaló szerű fájdalom jön,illetve Pánikbetegségem van.Ma kezdem el szedni a Vitanax PX4 és a Flavogen Pro gyógygombákat,abban szeretném a segítségeteket kérni ,hogy akinek hasonló tünetei vannak ,illetve problémái azok megtudnák mondani nekem,hogy jó terméket ajánlottak illetve használ e,mivel nem részleteztem a betegségeimet ennyire.Köszönöm válaszaitokat előre is sokat segítenétek.
2014. jan. 19. 17:22
Szeretném meg kérdezni ,hogy krónikus vesegyulladásra szedi e valaki a gyógygombát?
119. Molnár Gábor (válaszként erre: 118. - Bakababa)
2013. nov. 1. 18:11

max-immun.hu

Ezen az oldalon találsz telefonszámokat, ahol szaktanácsadók segítenek.

2013. okt. 25. 18:09

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.Szeretném felvenni a kapcsolatot Varga Gábor úrral.Tud-e valaki segíteni ebben?

Segítségeteket előre is köszönöm.

2013. jan. 11. 07:19

[link]


Ahol kötetlenül tudunk beszélgetni a gyógygombákról.Várok mindenkit, hogy megírja tapasztalatait!

116. szilvaszilva (válaszként erre: 104. - Annie1130)
2012. dec. 31. 17:20

Szia!


Tudsz nekem abban segíteni hogy külföldről bevizsgált forrásból honnan szerzed be a gyógygombát?

kaszihitel@gmail.com címemen tudunk tovább értekezni.


Üdv: Szilvi

2012. dec. 28. 22:18

Sziasztok!

Hhhhát... nekem többféle bajom van ezekkel a dolgokkal. Egyrészt, hogy ez a telefonos tanácsadás finoman szólva is fura. Anyukám vastagbéltumorral, máj áttéttel küzd, nemrég operálták, természetesen igyekeztem minden infót beszerezni. Megkérdezték, mi baja, hány éves, milyen magas, hány kg, s már mondták is, mi az a három, amit szedni kéne, milyen dózisban. Hogy egyéb baja van-e, szed-e gyógyszereket, s ha igen, mire, mennyit, a kutyát nem érdekelte, természetesen nem vettem semmit.

Az orvosok se jobbak, merthát simán tolják a kemikáliákat orrba-szájba, bár tudják, hogy egy idő után visszaütnek. Kezelik a tüneteket, az okokig legtöbbször el se jutnak! Lényegében ők taszítják a betegeket a sarlatánok karjaiba.

3 orvosból 2 majd levette a fejem, hogy mit akarok én a gyógynövényeimmel, meg se hallgattak. Szerencsére ráakadtam egy olyanra, aki belgyógyász, és homeophátiás szakember, vele egész könnyen boldogultam, párszáz forintos teákkal is csodát tudtunk tenni...


Szóval... óvatosan, okosan bajtársak! :-)))

114. mercedes13 (válaszként erre: 113. - Szöszi56)
2012. dec. 28. 21:53

Varga Gábor gyógygomba kivonatainak hivatalos oldala

[link]

113. szöszi56 (válaszként erre: 109. - Annie1130)
2012. dec. 14. 15:53
szia! Érdekelne, honnan tudod beszerezni a gombákat, mert nekem is nagy szükségem lenne rá. Előre is köszi.
112. lion18 (válaszként erre: 111. - Annie1130)
2012. okt. 15. 22:19
Tökéletesebben már nem is lehetett volna kifejteni azt amit leírtál!!! Teljesen egyetértek minden szóval!
111. Annie1130 (válaszként erre: 110. - Lion18)
2012. okt. 15. 22:09

Egyetértek veled. Nem is értem, mi köze van a gyógynövényeknek és pl. a gyógygombáknak a hithez!Ez kémia, nem pedig vallás. Márpedig a testünk fizikai mivolta is kémia...


Az egy másik téma, hogy van egy szemfüles, leleményes ember valahol a világban, aki egy piaci igényt elégít ki, vagy esetleg azt gerjeszti...Jól teszi!Ez mind csak marketing kérdése!De mint tudjuk, a jó bornak is kell a cégér!


Ráadásul nem feltétlenül csak a pénz lehet egy ilyen fajta business mozgatórugója, de sajnos a mai, rosszhiszemű világban az emberek nem is mernek olyanra gondolni, hogy valaki nem csak a pénzért indít be egy ilyen vállalkozást, hanem hogy esetleg másoknak is segítsen...

110. lion18 (válaszként erre: 108. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:52
..pedig nagyon sok olyan dolog van az életben ami még nem elfogadott mégis működőképes. Mindennek van egy kezdete, ahol elindul. Természetesen minden a business-ről/pénzről szól, de ez nem jelenti azt, hogy hatástalanok a gyógygomák.
109. Annie1130 (válaszként erre: 106. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:46
Pont ugyanolyan minőségi tanúsítvánnyal rendelkezik a "nyersanyag", mint amilyennel akármelyik "csomagolt" barátja.
108. 26092879c1 (válaszként erre: 105. - Lion18)
2012. okt. 15. 21:44

A tudományosan igazolt gyógymódokban "hiszek".

Ami persze nem hit, hiszen bizonyítva vannak.

Tehát elmondhatom, hogy semmiben nem hiszek, mert jobban szeretek tudni mint hinni.

107. Annie1130 (válaszként erre: 98. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:43
Nos, igen...valószínű ők is egy ilyen laborból szerzik be az alapanyagot, csak "felmárkázzák", adnak neki valami csilli-villi csomagolást, nyomják a reklámokat, mi meg megvesszük...de ez mondjuk sokmindennel így van a világon, elvégre ez a kereskedelem lényege...és amíg van rá vevő, ez így van rendjén...
106. 26092879c1 (válaszként erre: 104. - Annie1130)
2012. okt. 15. 21:42
Mit jelent az hogy "bevizsgált forrás"?
105. lion18 (válaszként erre: 103. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:42
...ebben nem értek veled egyet...2 éves problémám van, sok mindenben hittem de nem segített...nem vagyok az a bebeszélős típus..Inkább azt mondd meg, te miért nem hiszel a készítményekben és miért ellenzed annyira?? És ha ebben nem, akkor mi az amiben hiszel, hinni fogsz ha tételezzük fel, egyszer beteg leszel?
104. Annie1130 (válaszként erre: 99. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:41
Én bevizsgált forrásból, külföldról rendelem az egész családnak "nagy tételben" a gomba kivonatokat, a Varga-féle, vagy bármilyen más féle kivonat árának a töredékéért...
103. 26092879c1 (válaszként erre: 101. - Lion18)
2012. okt. 15. 21:37
Bizonyos szinten minden "működik" amiben hisz az ember. Ezt hívják placebo hatásnak.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook