Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vargastem gyógygomba fórum

Vargastem gyógygomba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
42. guzmi
2012. jún. 25. 22:34
Szóval.. Nem tudhatsz mindent, ahhoz kevés egy élet, néha hinni is kell. Próbáld ki hátha..
41. guzmi
2012. jún. 25. 22:33
Nem tudhatsz mindent, ahhoz kevés e
40. 8e9170fe09 (válaszként erre: 39. - Guzmi)
2012. jún. 25. 16:52
Mindig is jobban szerettem TUDNI mint hinni. És az éppen az ellenkezője.
39. guzmi
2012. jún. 24. 16:12
Soha sem hittél vagy csalódtál és azért? Nem vájkálni akarok, csak több fórumon látom, hogy semmi sem nyeri el a bizalmadat.
38. 8e9170fe09 (válaszként erre: 37. - Guzmi)
2012. jún. 24. 15:07
Én semmiben nem hiszek.
37. guzmi (válaszként erre: 34. - 8e9170fe09)
2012. jún. 24. 14:25
Te hiszel azért valamiben...valakiben...:)))
36. guzmi (válaszként erre: 33. - Siostra)
2012. jún. 24. 14:23
Nyugodtan higgy benne,mert használ. Szabadgondolkodó azért van nekünk, hogy mindenben kételkedjen. Ilyen gondolkodásra is szükség van, és néha még igaza is lehet:)
35. Siostra (válaszként erre: 34. - 8e9170fe09)
2012. jún. 24. 08:46

Honnan tudod,hogy nem attol??

Jo par honapja igy szenvedett vele,es most azert a fajdalom csillapito csokkentese,meg hogy nem faj neki annyira...nekunk ez eleg bizonyitek..:))

34. 8e9170fe09 (válaszként erre: 33. - Siostra)
2012. jún. 24. 08:02
Persze, rendbe fog jönni, csak nem a gombától.
2012. jún. 23. 19:23

Sziasztok!

Regen irtam mar.

Koszonom szepen mindenkinek a hozzaszolasokat:)

2hete szedi a parom a gombakivonatot...es eddig a fajdalom csillapitobol reggel-delben-este 3-3 szemet szedett!:(es most mar csak reggel es delben eszi akkor is mar csak 2-2 szemet!!es este mar nem is kell fajdalomcsillapito!

Remelem,rendbe is fog jonni rendesen a laba!:)

32. guzmi
2012. jún. 19. 21:47
Hát nem tudom, mindent elolvasok, de igazán nem értek hozzá, én csak azt mondom, hogy érdemes kipróbálni mást is a kémiai szereken kívül. Ki tudja...?
31. 8e9170fe09 (válaszként erre: 30. - Guzmi)
2012. jún. 19. 15:35
A rákos sejteket csak erős mérgekkel lehet elpusztítani. Erre találták ki a kemoterápiát.
30. guzmi (válaszként erre: 29. - 8e9170fe09)
2012. jún. 12. 17:06
Szerintem csak azok próbálnak ki szereket akik valamiért rákényszerülnek.Akkor viszont érdemes kísérletezni a nem annyira mérgező anyagokkal, már aki megteheti. Hallottam már érdekes eseteket.
29. 8e9170fe09 (válaszként erre: 28. - Guzmi)
2012. jún. 11. 05:24

Viszont így legalább reális tudok maradni, nem vagyok elfogult.

Nem kell minden marhaságot kipróbálni, amire valaki azt mondja hogy jó!

28. guzmi (válaszként erre: 27. - 8e9170fe09)
2012. jún. 10. 21:30
Neked aztán bárki mondhat bármit, fura ember lehetsz:) Néha lehet kockáztatni és kipróbálni olyat is aminek nem olvasod személyesen a száz pecséttel ellátott tudományos okfejtését. Szerintem egy makkegészséges valaki lehetsz akinek nincs szüksége arra, hogy kémiai szerek nélkül oldja meg a problémáit.
27. 8e9170fe09 (válaszként erre: 26. - Guzmi)
2012. jún. 9. 23:29

Nem lehet minden marhaságot kipróbálni, amira valaki csak úgy rámondja hogy jó. Arra egy élet kevés.

Szelektálni kell, csak a tudományosan is igazolt dolgokkal érdemes foglalkozni.

26. guzmi (válaszként erre: 23. - Szafaripók)
2012. jún. 9. 20:03
Neked és az előtted szólónak mondom, végre valakik jól megmondták. Csak aki nem is próbálta személyesen csak az mondhat bármi rosszat. Én is üzenem mindenkinek: ki kell próbálni, de nem csak egy vagy két hétig, mert tudjuk az a nagy baj sokaknál,ha valami nem azonnal hat mint mondjuk egy kémiai fájdalomcsillapító, akkor kikiáltják rossznak. Pedig csak kitartóbbnak kéne lenni!!
25. 8e9170fe09 (válaszként erre: 22. - Csenerezi)
2012. jún. 9. 16:51
A GVH mi alapján döntött szerinted?
24. 8e9170fe09 (válaszként erre: 22. - Csenerezi)
2012. jún. 9. 16:48
Hol érhetők el a tudományos publikációk ezekről a kutatásokról?
23. szafaripók (válaszként erre: 22. - Csenerezi)
2012. jún. 8. 19:03

Végre valaki, aki hasonlóan gondolkodik!

A felmerült dolgok ellen azt hittem, hiába hozok fel bármit is.

Nem értem, miért lehetetlen elfogadni, hogy ez valakinek segített??

Nekünk igen. És boldog vagyok, hogy anyukámat nem kínozza tovább a probmléma.

A cég is korrekt volt velünk: e-mailen kértem tőlük tanácsot az első esetben, és nemrégi a párom allergiájával kapcsolatban is. Nagyon körültekintően válaszoltak, 24 órán belül.

Szerintem korrektek és a gomba jó. A többit mindenki döntse el maga.

2012. jún. 8. 18:08

Elnézést, mert itt a tapasztalatokról szeretnének hallani, de a rosszindulatú hozzászólásokhoz fűzném hozzá, hogy akkor nézzük meg a GHV listát. Oké?


Mert ha nem veszünk gyógygombát az alapján, hogy a GHV eljárást indított, akkor a többi céggel is számoljuk fel a kapcsolatunkat ugye? A logika szerint

Mint pl. (a lista alapján)

E-on

Vodafone

Magyar Telekom

UPC

OTP


csak az ismertebbeket írtam össze.


Na ennyit arról az érvelésről, ami a GHV-ból indul ki.


A gyógygombákkal kapcsolatban pedig számtalan jó tapasztalat van, de aki súlyos beteg, az örül annak, ha javul, a családjával lehet és nem a fórumokkal idegesíti magát.


Sőt üzenem, hogy a betegeknek inkább rosszul esik a mocsokolódás, és inkább nem olvassák a fórumokat. Ezt betegek hozzátartozóitól tudom.


Van izületi problémákkal, emésztési problémákkal, allergiával, daganatos betegségekkel kapcsolatban is jó tapasztalat.


Fel kellene már ébredni a mi társadalmunknak is, más, általunk irigyelt országokban sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek az egészséges életmódra és a megelőzésre. És itt ne beszéljünk a pénzről, mert ha valaki nem vesz üdítőket, amik közül sok káros, akkor spórolt is. Nézzük meg az emberek bevásárlókosarait, aztán el lehet gondolkodni azon, hogy mi az ami nem kell, sőt nemhogy nem kell, hanem káros.


A gyógygombákat nem kötelező szedni, és igenis vannak tudományos kutatások, kicsit túl kell nézni kis hazánkon és van egy neves professzor is, Dr. Fachet József, aki immunológus, rákkutató és az MTA Orvostudományok Doktora (a teljesség igénye nélkül). Ő is végzett kutatásokat és jó barátságban van egy japán professzor, ahol gyógyszert csináltak a gyógygombákból.


Azt hiszem Fachet József elég komoly érv, rajta aztán már tényleg nehéz fogást találni.


Van olyan súlyos reumás fiatalember, aki már szteroidokat kapott, gyomorvédőt és kipróbálta gyógygával, gyógygomba nélkül, majd újra gyógygombával. Egyértelműen jelentősen csökkentek a fájdalmak . Na neki lehet emlegetni a GHV-t meg bármit. Biztos nem érdekli, mert érzi. Viszont semmilyen fórumo nem irogat róla. Csak örül neki és annak, ha nem gondol a betegségére, mert nem fáj.


Csak azért írtam ezeket le, mert ez is az igazsághoz tartozik és tudjanak róla az emberek. Meg tudjanak a GHV-ról is meg minden másról és a korrekt információk alapján döntsenek, illetve a tapasztalatok alapján.

21. guzmi (válaszként erre: 20. - Siostra)
2012. jún. 3. 15:07
A legjobb ha felhívod Őket, és tanácsost kérsz melyiket szedd. A honlapon megvan a hívható számuk.
2012. jún. 1. 22:56

Koszi a valaszokat mindenkinek!:)

Izuleti problemara ajanlottak ezt a Vargastem-et!

Megrendelem,utanna remelem jo is lesz majd:)

19. guzmi
2012. jún. 1. 22:21
Én sok jót hallottam, és amit mi szedünk a pecsétviasz az nekünk bevált évek óta.
18. 8e9170fe09 (válaszként erre: 17. - Guzmi)
2012. jún. 1. 22:07

Nincs, viszont a jóról sincs.

Sok közülük mérges.

17. guzmi (válaszként erre: 16. - 8e9170fe09)
2012. jún. 1. 22:05
Neked tudomásod van a gombák rossz hatásáról?
16. 8e9170fe09 (válaszként erre: 15. - Szafaripók)
2012. jún. 1. 21:07
Hát akkor ezt vehetjük úgy mint egy pozitív tapasztalatot. Persze ez még önmagában bizonyítéknak édeskevés.
15. szafaripók (válaszként erre: 14. - 8e9170fe09)
2012. jún. 1. 21:01

Nem hinném. Amikor csupán ezzel próbálkoztunk, nem javult, csak romlott az állapota. Kivárni meg nem tudtunk heteket, hogy teljesen kiürülüjön minden, mert annyira rosszul volt, olyan görcsei voltak, hogy a szervezete nem bírta volna.


Én nem akarom reklámozni se a céget, se rávenni senkit arra, hogy vegye meg, mert ez a tuti.

Több hónapnyi reménytelen próbálkozás után találtunk rá erre a dologra, és bevált. Valószínűleg/talán más kezelés is beválhatott volna, de nem találtunk mást. Ha meg ez sikeres volt, miért kerestünk volna tovább?? Mindenki úgy kezeli magát, ahogy jónak látja, én hálás vagyok nekik, és örülök, hogy nekünk segített!

14. 8e9170fe09 (válaszként erre: 13. - Szafaripók)
2012. jún. 1. 20:58
Lehet hogy a gyógyszer elhagyása önmagában megkímélte a nemkívánatos mellékhatásoktól.
13. szafaripók (válaszként erre: 12. - 8e9170fe09)
2012. jún. 1. 20:55
De, lehet... Semmi jó: amikor elege volt a gyógyszerekből, nem akart bevenni semmit. Na azt a szenvedést és kínlódást nézni is rossz volt. Nem tudott kimenni az udvarra, gyakorlatilag csak "görbületben" tudott járni is.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook