Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vargastem gyógygomba fórum

Vargastem gyógygomba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
102. 26092879c1 (válaszként erre: 100. - Lion18)
2012. okt. 15. 21:36
Ki vagy vele segítve...
101. lion18 (válaszként erre: 99. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:34
Egyébként én biztos vagyok benne, hogy nagyon hatásosak a készítmények, hiszen saját magamon tapasztaltam. Az inzulinra való kapszula valóban annyira leviszi a cukrot, hogy én konkrétan majdnem összeestem, azonnal ennem kellett. Az egy dolog, hogy nekem nem a VargaDiet kellett volna, de egyértelműen működik!
100. lion18 (válaszként erre: 99. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:28
Lényeg, hogy segítsen!! Igaz, nekem ez a segítség extra 6000 Ft-omba kerül, mert vissza nem veszik:(((
2012. okt. 15. 21:23

Ezek után az sem meglepő hogy Varga Gábor "rákkutató" végzettségét tekintve nem orvos, nem biológus, még csak nem is vegyész, hanem közgazdász.

Pénzt csinálni azt tud az biztos!

98. 26092879c1 (válaszként erre: 97. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:18
A cég 2010. évi NETTÓ (!) árbevétele 630.000.000 Ft volt, nem véletlen.
97. 26092879c1 (válaszként erre: 96. - Lion18)
2012. okt. 15. 21:16
Ez a marketing lényege, ezt így kétszer háromszor el lehet játszani, van akivel többször is. Vissza azért biztos nem vásárolják.
96. lion18 (válaszként erre: 95. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 21:12
Ilyenkor én is elgondolkodom, miért is van információs vonal ha olyat javasolnak ami nem is jó nekem.
95. 26092879c1 (válaszként erre: 94. - Lion18)
2012. okt. 15. 20:50
Mindent a forgalomért!
94. lion18
2012. okt. 15. 19:39
Szerintem egyszerűen rosszat javasoltak nekem. 2-3 féle is van cukorproblémára, feltételezem én pont azt kaptam ami nem nekem való, hiába törtem egy kapszulát 1/6-od részre ahogy javasolták, még azt is soknak éreztem. Beremegtem, érezhetően nagyon levitte a cukromat, izzadtam. Mikor felhivtam őket, azt mondták, nem is értik miért ezt kaptam, mert problémám elmondása után egészen másra van szükségem...
93. 26092879c1 (válaszként erre: 92. - Lion18)
2012. okt. 15. 19:33
Mit jelent az pontosan hogy nem jött be?
92. lion18 (válaszként erre: 91. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 19:21
Nekem az egészségem ér ennyit, ezért is lennék hajlandó megpróbálni egy másikat is, hamár ez nem jött be:(((
91. 26092879c1 (válaszként erre: 90. - Lion18)
2012. okt. 15. 19:17
Minden annyit ér, amennyit adnak érte.
90. lion18 (válaszként erre: 89. - 26092879c1)
2012. okt. 15. 19:12
90 db kapszula van benne, szerintem az ára teljesen elfogadható. Persze nem tudom ezt csak úgy kidobni, és venni egy újat, mert épp ez nem jött be, de ettől függetlenül nem tartom drágának. Ha bemész a DM-be, és egy sima multivitamint nézel, általában 3-4 ezer ft körül mozognak az árak, és hozzáteszem 30 db-os a legtöbb.
89. 26092879c1 (válaszként erre: 88. - Lion18)
2012. okt. 15. 18:35
Na de mi kerül ezen a kapszulán 6190 Ft-ba???
88. lion18
2012. okt. 15. 13:10
Sziasztok!! Én a vércukor-és szénhidrátanyagcsere problémámra kezdtem el szedni a VargaDIET kapszulát. Sajnos abszolút nem bírom, valami miatt a szervezetem nem tolerálja. Beszéltem ismét az információs vonalon egy úrral és ő javasolta, hogy a Cardianax-ot kellene szednem. Sajnos nem tudok beruházni egy új dobozba is, ezért ha valakit érdekel, szeretném eladni a VargaDIET-et. Csupán 2 db kapszulát használtam el. Eredeti ára 6190 Ft, én eladom 5500 Ft-ért. Kérem jelentkezzen, ha valakit érdekel! Köszönöm!
87. 26092879c1 (válaszként erre: 85. - Ommanipedmehum)
2012. szept. 2. 00:54

Egyébként meg a logikus, racionális gondolkodás nem azonos a merev gondolkodással.

Én inkább azt nevezném egysíkúnak, ha valaki minden maszlagot gondolkodás nélkül bevesz.

86. 26092879c1 (válaszként erre: 85. - Ommanipedmehum)
2012. szept. 1. 22:20

Ugyan már! Rég elmúltam 40 de kutya bajom!

A merev gondolkodás nem megy az izületekre, ezt nem igazolhatom. :)

2012. aug. 22. 00:31

A szüleimnek és ismerőseiknek is sokat segítettek ezek a kivonatok. A szüleim fogytak tőle, és sokkal jobb lett a közérzetük és az erőnlétük. Jobb az emésztésük, mozgékonyak, jobb kedvűek. Apu nem hisz semmiben egyébként, tehát nem állt hozzá pozitívan. Anyu holnap csináltat laborvizsgálatot, és kiváncsi rá, hogy csökent-e a koleszterin-szintje. De szerintem ez teljesen mindegy, mert ha sokkal jobb tőle a közérzete, akkor kit érdekel a koleszterin?!

Ismerőseik is, akik szintén idősek, nagyon hamar jobban lettek tőle. Pl. egy gyászoló özvegy, aki majdnem a férje után ment, csont és bőr volt, most már -egy hónap után- erős és energikus, majdnem életvidám.

A fiam a pattanások ellen szed egy kivonatot, de nem szedi rendesen, úgyhogy erről még nem tudok beszámolni.

Én nem egészen 2 hónapja szedem, alacsony vérnyomás, alacsony pajzsmirigyműködés miatt, és mert reméltem, hogy és is fogyok tőle. Úgyhogy elkezdtem zabálni, mert azt gondoltam, hogy így lehet. Híztam. És nem érzek semmi hatást, de még próbálkozom.

A telefonos ügyfélszolgálattal vigyázni kell, mert nekem egy olyan természetgyógyász vette föl a telefont, aki árulja is a szereket, ennek ellenére kizárólag a paleolit-diétát javasolta minden bajra. Neki 5 gyereke van, és ha fagyit kérnek, céklát kapnak nyersen! Minden gondot megold a diétája. Szerintem mélyen vallásos ember lehet, a hite neve: Paleolit-diéta. Majdnem megkérdeztem, hogy házassági problémákon is segít-e a diéta.

Tulajdonképpen ugyanúgy gondolkodik, mint Szabadgondolkodó. Fogva tartják a merev gondolatai.

Szabadgondolkodót sajnálom, mert súlyos kissebségi komplexusa van, és azt gondolja, hogy ha mindent és mindenkit leszól maga körül, akkor ő tökéletesnek látszik. Azt hiszi, hogy ha mindent megkritizál, akkor ő jobb, hiszen rálát mások tévedéseire és gyengeségeire. Szegénynek súlyos ízületi problémái leszek 40 fölött a merev gondolkodása miatt (bemerevednek az izmai és ízületei is, csontdeformációt okozva), még gerincsérv is lehetséges. Ne bántsátok, van neki elég baja magával!

84. Lina866 (válaszként erre: 82. - Sylvia31)
2012. júl. 5. 16:24
Visszaolvastam a fórumot,és láttam,hogy mi volt édesanyáddal és örülök neki,hogy Nektek is használt, és szerencsére sokan vagyunk így.Tudom,hogy olyanok is vannak akinek nem használ, én ezt el is fogadom, ennek a fórumnak pont az a lényege,hogy ha valaki kipróbálta írja le a tapasztalatait,vagy aki kiszeretné próbálni próbáljon tájékozódni róla.Én az onkológiai váróteremben beszélgettem jópár beteggel,és ők is pozitív véleménnyel voltak róla.:)
2012. júl. 5. 15:49
még vmi!Minket aztán anyukámmal tényleg nem lehet azzal megvádolni hogy MERT ANNYIRA HITTETEK BENNE HOGY EZ SEGÍTENI FOG ÉS AZÉRT SEGÍTETT MERT ELŐTTE MÁR RENGETEG MÁST IS MEGVETTÜNK ÉS HITTÜNK BENNE MÉGSEM SEGÍTETT!!!
82. sylvia31 (válaszként erre: 73. - Lina866)
2012. júl. 5. 15:46

én ugyanezt írtam a saját édesanyámnál bár ő szerencsére nem rákkal küzdött de így is majdnem meghalt vissza lehet olvasni a sztorinkat leírtam pár napja a gombák előtt az összes létező immunerősítőt vírus-és gombalölőt roborálót megvettem neki SEMMITŐL NEM LETT JOBBAN CSAK A GYÓGYGOMBÁKTÓL!!Én nem mondom hogy mindenkinél tutira hat meg hogy a gyógyszert helyettesíti az biztos hogy őt a sír széléről hozta vissza én meg 12év után a Neuranax-nak köszönhetően le tudtam tenni végre az antidepit pedig előtte is próbálkoztam már a letevésével de nem ment..

Nem kell hinni benne MEG KELL PRÓBÁLNI!!

81. guzmi (válaszként erre: 77. - Lina866)
2012. júl. 5. 00:26
Hagyd a csudába, remélem,hogy direkt csinálja és nem alapból ilyen. Ugyanezeket a tapasztalatokat hallottam mint amit Te meséltél, de a pecsétviasz gombát szedtem eddig mást nem. Viszont minden évben iszonyatosan elkaptam az influenzát, de mióta a PV-T szedem minden ősszel, egyszer sem voltam beteg.
80. 8e9170fe09 (válaszként erre: 79. - Lina866)
2012. júl. 4. 20:24
Én csak kérdeztem, de oké...
2012. júl. 4. 20:14

Köszönöm a válaszod,tehát nem szedtél egy terméküket sem.

Engem nem tudsz meggyőzni az igazadról,ennek a fórumnak amúgy sem ez a célja,de örülnék ha úgy leírhatnám a véleményemet,hogy abba nem köt bele valaki.Visszaolvasva a fórumot nem én vagyok az egyedüli akivel ezt eljátszottad.

ISMÉTLEM: A fórum lényege,hogy leírják az emberek a tapasztalatokat.Ha valakinek segített azért ha valakinek nem azért,ha valaki ki akarja próbálni azért.Ennek a fórumnak NEM az a célja,hogy te megmagyarázd,hogy ez miért nem lehetséges.

Nem próbáltad a terméket,mit keresel itt egyáltalán???? Nem nyugodt a lelkibékéd,ha valakit nem tudsz felidegesíteni,sajnálom a környezetedet, érdekes lehet a mindennapokban elviselni.

Részemről ennyi, és a továbbiakban befejeztem a veled való beszélgetést,mert ennek a fórumnak NEM EZ A CÉLJA!!!!!

78. 8e9170fe09 (válaszként erre: 77. - Lina866)
2012. júl. 4. 20:04
Honnan tudod, hogy pont a gombától csökkentek ezek az értékek, és nem valami mástól? Én a gombára gondolnék legutoljára, hiszen semmi alapja nincs ezt feltételezni.
77. Lina866 (válaszként erre: 76. - 8e9170fe09)
2012. júl. 4. 19:38

Rendben, valaki így látja valaki úgy.Én a placebo hatásnak nem tudom betudni a vércukorszint csökkenést,a vérnyomáscsökkenést,és a gyomorsavat sem.Sok embernek segítettek már a gombák,kinek így kinek úgy.

De tételezzük fel,hogy placebo hatás.Szerintem mindenkinek joga van hinni valamiben,ha éppen egy betegséggel küzd,vagy ha éppen hozzátartozó,hisznek abban,hogy elérhető a teljes gyógyulás, és soha nem jön vissza ebbe az életbe a rák.Ez a fórum azért indult mert az emberek kiváncsiak, kinek hogy vált be, de megkérlek abba,hogy ne ragozd azt hogy Te miért hogyan nem hiszel ebbe.Írd le a tapasztalaod inkább,pl: szedtem ezt és ezt, x hónapig, de nem használt semmire.De ne próbáld meggyőzni az embereket hogy ez tuti nem lehet jó,mert ennek semmi értelme.

76. 8e9170fe09 (válaszként erre: 75. - Lina866)
2012. júl. 4. 18:27

Valójában a közérzet az egy eléggé szubjektív dolog, a gombákban vetett HIT az ami segíthet a kezelés mellékhatásainak enyhítésében, és nem a gomba vélt hatóanyaga (amit nem is ismerünk). Ezt placebo hatásnak nevezik.

Számtalan ilyen alternatív rákellenes szer van, a legkülönbözőbb forrásokból, hasonló sikertörténetekkel alátámasztva. A Béres-csepp is ilyen rákellenes szerként kezdte a karrierjét. De ott van a Avemar, meg még egy csomó. Sok közülük magyar "találmány".

75. Lina866 (válaszként erre: 74. - Guzmi)
2012. júl. 4. 18:13

Felhívtam,a telefonos ügyfélszolgálatukat,és ott mondta a hölgy,hogy melyiket és milyen arányban kellene szednie.Most már Pécsen is van,viszonteladójuk,onnan egyszerűbb venni,nem kell rendelgetni, és a hölgy is nagyon aranyos.

Nem vagyok kemo ellenes sem,mert nyílván kellett az is,de a gombák segítségével a kemo mellékhatásai lecsökkenthetők,és ez mellett még több pozitív változást is tapasztaltunk szerencsére.

74. guzmi (válaszként erre: 73. - Lina866)
2012. júl. 4. 15:01
Ki mondta meg, hogy melyiket szedje anyukád? Neki sem ment a kémia meg a fizika?:)
2012. júl. 4. 14:12

Sziasztok!

Szeretném leírni én a tapasztalatunkat a gombákkal kapcsolatban.

Édesanyámnál 2011 júniusában egy emlődaganatot fedeztek fel,műtét, majd kemoterápia következett.

A gombákat csak a 4 kezelés után kezdte el szedni,amíg nem szedte a kezelések után rosszul volt,hányingere volt,hasmenése stb.Miután elkezdte szedni az utolsó két kezelés után negyed annyira nem viselte meg a szervezetét.

Mai napig folyamatosan szedjük.

Magas volt a vérnyomása 160 körüli,beállt normálisra nem kell szednie rá semmit sem.Gyomorsavra minden reggel gyógyszert szedett,ezt is sikerült elhagyni, és a 6,1 reggeli cukorszint lement 4,8-ra.


Mondhat bárki bármit,de én úgy gondolom és úgy tapasztalom hogy a gombák igenis használnak.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook