Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


161. csabi4 (válaszként erre: 159. - 53dfddad18)
2011. júl. 3. 14:47

Ha nem ismered Hamer történetét akkor pár kosza hírből ne itéld meg !!

Ha én elhiszem hogy a gégerák a cigarettától van akkor ma már nem irnék -hajszálpontos diagnózis -betegség lefolyás -végleges gyógyulás kevesebb mint egy év alatt !!

az orvosok műtét kemo és sugárkezelést ismerik -és itt meg áll a tudományuk -

egyfajta homeopátiás szert szedtem 6 napig -se mmi mást nem alkalmaztam -szerinted akik meggyogyulnak -valójában meggyogyulnak ? -nem örökké bennük marad a félelem -mert fogalmuk sincs miért alakult ki a betegségjük -és arrol sincs mik azok a sinek amik visszavetik a gyógyulásban öket -


Csak az a baj az emberek mindig mástól várják a gyógyulásukat -akkor nem sok esélyük van -


de olvassátok el ezt

[link]


érdekes mód Hamerhez több értelmes onkologus megy ki tanulni , mert ök belátják amit tesznek annak több a kára mint a haszna -és tudok nem egyről aki maga is rákos -és Hamer segitségével gyógyul jelenleg is ,mert eszük ágában sincs kemo és sugárterápiára menni ..vajon miért ?

160. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 159. - 53dfddad18)
2011. júl. 3. 14:14

Szia Bucika!


Sajnos abban igazad van, hogy a rák ellenszerét még nem találták fel, mert ugye annyira sokrétű dolog ez......de azért ne zúzd szét a fórumot.

..ha esetleg a családodban fordulna elő ilyen kegyetlen kór, /kívánom ne tapasztald meg!!/és az orvostudomány nem segítene, akkor az ember próbál dolgokat ami esetleg segít vagy stagnálja a betegséget. A Német Medicinára is volt már példa nem is egy, hogy segített..az, hogy az vagy a saját szervezet éppen úgy nem tudhatod a választ, mint arra sem amikor kemikáliákkal kezel az orvos. Ha az orvostudomány tuti lenne, akkor nem halnának meg millió számra az emberek rákban és különféle betegségekben. Így van?

A védőoltásokkal kapcsolatban is, olvastam pár angol orvosi oldalakat, és bizony annak is vannak kockázatai, mellékhatásai...halálos áldozatai is. A gyógyszeripar karöltve a hadiiparral mindenre képes, hogy profitáljon.

Erre az oldalra azok az emberek jöttek volna akiknek problémájuk van az egészségükkel, előttük, mint ahogy előtted is ott a net, tehát kereshetnek kedvükre pro és kontra, hagyd őket szabadon dönteni, mint ahogy Te is szabadon dönthetsz mit veszel be, ha fáj a fejed pl. Mindenki más, másképpen reagál a szervezetünk ugyanarra a kemikáliára és gyógynövényre egyaránt.

Nyugodj bele, hogy nem mindenki érthet veled egyet! Neked is van saját véleményed a témáról, elmondtad, elolvasták. Esetleg ha számomra van mondanivalód tedd meg privátban, nem akarom tovább offolni a fórumot.

Szép napot.

159. 53dfddad18 (válaszként erre: 154. - Tejespite)
2011. júl. 3. 12:53

Miért nem lehet neveket mondani? Akkor esetleg utána lehetne nézni a sztorinak, mert nem túl hihető történet.


Az hogy valakit megbüntetnek egyébként sokszor tényleg a hasznára válik, a híveiben csak megerősíti azt a hitet, hogy valami olyan tudással rendelkezik, amit a Nagy Gyógyszermaffia minden erővel el akar taposni.


Jó példa erre Ryke Geerd Hamer az Új Germán Medicina megalkotója.Ő sok embert meggyőzött arról, hogy mindaz, amit a modern orvostudomány a daganatos betegségekről és azok kezeléséről tud, az tévedés. Többször börtönben is ült az miatt, hogy hazugságokkal olyan betegeket tántorított el a bizonyítottan hatásos gyógymódoktól, akiken még esetleg tudott volna segíteni az orvostudomány.


Vagy említhetném Andrew Wakefield-et, aki az oltások és az autizmus között vélt kapcsolatot felfedezni, egy kreált vizsgálat alapján. Neki köszönhetően jelent meg újra a kanyaró néhány civilizált európai országban, mert a szülők nem oltatták be a gyerekeiket. Kizárták az orvosi kamarából, népszerűbb mint valaha.


Az a gyanúm, hogy Geréb Ágnes (otthonszülés) hírnevének sem fog ártani a letartóztatása.

158. 53dfddad18 (válaszként erre: 156. - Bucika :))
2011. júl. 3. 12:31

Ezt kiemelném a büntetés indoklásából:


"Az eljárás megkezdését az is sürgette, hogy a megtévesztő tájékoztatások különösen érzékeny, kiszolgáltatott fogyasztói kört (betegek, időskorú emberek) céloztak meg.

...

A szóban forgó termékek erősen bizalmi jellegű termékeknek tekinthetőek. A fogyasztói a használat során tapasztalhatják meg hatásaikat, legyen az pozitív vagy negatív kimenetelű, továbbá azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a fogyasztók általában nem csak egy készítményt használnak, kezelésekre járnak, amelyek együttesen más hatást is kiválthatnak.

A felhasználók pedig két csoportba oszthatóak. Az első csoportba tartoznak azok, akik prevenciós célból vásárolják a készítményeket, míg a másik csoportba azok, akik meglévő betegségeik miatt fogékonyak minden olyan információra, termékre, ami segíthet rajtuk."

157. 53dfddad18 (válaszként erre: 156. - Frida85)
2011. júl. 3. 12:22
Személyeskedést mellőzzük ha lehet!
156. Frida85 (válaszként erre: 155. - 53dfddad18)
2011. júl. 3. 11:06
Neked nem muszáj,kereshetsz másikat is...Vagy legalább tanuld meg a legalapvetőbb emberi tulajdonságát,a másik ember érzéseinek,véleményének és hitének tiszteletben tartását.Tudod kikre emlékeztetsz?Az ilyen szektás meg hitgyülekezetes emberekre.Ők ilyen erőszakosak és értetlenek.
155. 53dfddad18 (válaszként erre: 154. - Betegifju)
2011. júl. 2. 22:30
Tejespite érdeklődött a helyesírásomról, neki válaszoltam. De tökéletesen igazad van, maradjunk a témánál!
2011. júl. 2. 22:21
Bucika inkább húzz el máshova dicsekedni az ötszáz leütéseddel, ha nincs hozzáfűzni valód, vagy tanácsod evvel kapcsolatban, mint amiért indítva lett ez a fórum! Megnéznélek ha te is beteg lennél, hogy milyen lenne az, hogy valaki gyógymódot keres kétségbeesetten, és jön egy ilyen mint te, és itt játsza az eszét... Gondolkozz el egy picit, és légy belátó!
153. Vikica76 (válaszként erre: 152. - Betegifju)
2011. júl. 1. 17:18

Csak 1 hét telt el...

Én még nem tudok beszámolni gyökeres változásról, sajna...

De még korai is lenne talán, türelmes vagyok :-)

2011. júl. 1. 16:39
van valakinek már valami tapasztalat? használnak a gombák?
151. 41fdab80c1 (válaszként erre: 149. - Betegifju)
2011. jún. 28. 12:03

Nézzetek szét a max-immun.hu oldalon is, ha gondoljátok, ez a Varga Gábor féle cég honlapja.Ott filmeket, videókat láthattok, meg a terméklistát is.


Mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!

150. Vikica76 (válaszként erre: 149. - Betegifju)
2011. jún. 27. 22:24

Szia!


Én nem ezt a fajtát vettem, de ennek is utána fogok nézni.

Privátban küldöm a többit.

2011. jún. 27. 20:09

Vikica76! Szia, szeretném megtudni, mire jutottál a gombákkal? illetve azt, hogy melyiket rendelted, mert én találtam valamit [link]

de ez mondjuk picit drágább. de kimondottan ez van a mi betegségünkre, igen, én is chronos vagyok sajnos.. :S

kérlek jelentkezz, mert érdekel engem is a dolog.. köszi :)

148. nemoadri (válaszként erre: 147. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 15:46
Esetleg építőjelleggel is hozzá tudsz szólni a témához, vagy tényleg mindenkit, akit érdekel a természetgyógyászat, csak leszólni tudsz? Olyan negatív a kisugárzásod, hogy süt a gépemből!
147. 53dfddad18 (válaszként erre: 143. - Etke75)
2011. jún. 27. 14:16
Minden szakmában lehetnek kutyaütők.
2011. jún. 27. 13:11
Akkor szerintem most térjünk vissza a gombákra. Kérlek, ha van tapasztalatotok, akár pozitív, akár negatív, azt írjátok le. Természetesen én is jelezni fogom, ha a javulás útjára térünk, amiben nagyon bízom.
145. Havran (válaszként erre: 138. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 11:27
Jó lenne ha most járnál általános iskola alsó tagozatába és akkor neked is most megtanitanák,hogy kellett volna ehhez a forumhoz viszonyulnod.Vagyis nem a forumhoz hanem ehhez a témához.Lehet jobb irányba ment el volna ez az egész.
144. Havran (válaszként erre: 138. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 11:24
Gratulálok,nem ez volt a irásom lényege,hogy túlzásokba esnek,de te megint azt vetted le amit akartál.Mostmár kezdesz szánalmas lenni.
143. Etke75 (válaszként erre: 141. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 11:17
Mellesleg a háziorvosom javaslatára kezdtem el szedni. Nem természetgyógyász, nem kuruzsló, hanem diplomás orvos!
142. Etke75 (válaszként erre: 141. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 11:13
Most lehet kukacoskodni, tőled nem is vártam mást.
141. 53dfddad18 (válaszként erre: 137. - Etke75)
2011. jún. 27. 11:08
AZÓTA, vagy ATTÓL?
140. Etke75 (válaszként erre: 139. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 11:07
A nyugtatók és az antidepresszánsok sem olcsóbbak, akkor inkább ezt szedem!
139. 53dfddad18 (válaszként erre: 137. - Etke75)
2011. jún. 27. 10:59

Arra is jó? :)

Én már az árától is pánikba esnék.

138. 53dfddad18 (válaszként erre: 136. - Havran)
2011. jún. 27. 10:55

Minden reklám tartalmaz túlzásokat, legyen az gyógyszer, fogkrém, vagy joghurt.

Ma már az általános iskola alsó tagozatában is tanítják a gyerekeknek, hogy hogyan kell ezekhez viszonyulni.

137. Etke75 (válaszként erre: 135. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 10:42
Én szedem a vitaminját. Köszönöm szépen, azóta eltünt a pánik betegségem.
136. Havran (válaszként erre: 135. - 53dfddad18)
2011. jún. 27. 10:41
De azt fogd már fel,te okos,hogy ha segit annak az embernek és ha nem is gyógyitja meg,de a mindennapjait megkönnyiti akkor az mért rossz.Az mért jó,hogy bekapcsoljuk a tévét és egy reklámba 80 gyógyszerreklám van,az nem borzasztó?Ha már 3-nál többet fingik az ember arra is gyógyszert kell szedni.Ez normális dolog?
135. 53dfddad18 (válaszként erre: 133. - Havran)
2011. jún. 27. 10:36
Lenkei szerint minden betegséget megadózisú vitaminokkal lehet gyógyítani. Ilyenek véletlen éppen nála kaphatók, eszméletlen drágán.
134. Havran (válaszként erre: 131. - Homokóra)
2011. jún. 27. 10:34
Az én természetgyógyászom is ebből él,ez mért gond,nem is értem.Hisz ez a munkája.Senkit nem köteleztek arra,hogy bármiért fizessen és bármit beszedjen.Mindenki maga érzi,hogy neki mi a jó.
133. Havran
2011. jún. 27. 10:31
Na a két okos úgy látszik megdöglött a kartkötös forum:)))Ellehet azt a könyvet ugy is olvasni,hogy egyik oldalon sem áll az ember és ellehet utána gondolkodni.
132. Frida85 (válaszként erre: 129. - Homokóra)
2011. jún. 27. 10:29
Én nem azt mondtam hogy mind de a java része igen,igen is vannak lelkiismeretes és odafigyelő orvosok akik valóban azért orvosok hogy gyógyítsanak de nem hiszem és nem tapasztaltam hogy ők lennének többen sajnos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook