Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őszinte beszélgetés a pároddal megcsalás után, mit szeretnétek tudni? fórum

Őszinte beszélgetés a pároddal megcsalás után, mit szeretnétek tudni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 103. - Timycat)
2022. okt. 2. 19:14

Én a vak, mimóza szerű nőket nem szeretem.

mert az ő férjük az nem ilyen.

nem hát, azok szentek.

A pasik óriási hányada imádja a kóbor numerákat, de egyik sem hülye, hogy ezzel otthon dicsekedjen.

Én meg leírtam, amit egy nő sem szeretne hallani.

Engem kiátkoznak, otthon meg homokba dugják a fejüket.


Mindenkinek van egy elvárása és egy nézőpontja másokkal szemben.

S mivel mindenkinek van saját véleménye, tapasztalata, így hajlamosabbak vagyunk nagy hangon ítélkezni mások felett, akik nem úgy élnek, mint ahogyan ők..

Hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy a mi módszerünk a legjobb, hogy a mi érzéseink a legőszintébbek, a mi kapcsolatunk a legigazibb, és mindenki más csak igazából megjátssza magát.

Mindenki máshogyan szeret, máshogyan ragaszkodik, mást vár el a párjától, mást a barátjától és az élettől is.

Hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy egy kapcsolat csak és kizárólag két ember dolga: azoké, akikről szól.

105. Cidanoi
2022. okt. 2. 19:06
Azt biztos megkérdezném, hogy érzi magát...
104. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 102. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 2. 19:05

Jahhh, egy luxusprosti egy családos mukinak nagy kiadás lehet, az útszéli szakadtak nem állnának ott, ha senki sem venné meg őket.

kereslet, kínálat, minden üzletnek ez az alapja.

A szerető is időigényes foglalkozás, egy "szerető családapának" abból van a legkevesebb, ráadásul sokba is kerül és követelőzővé válhatnak.

Egy útszéli csoffadt 10 perc, és mehet is tovább.

103. timycat (válaszként erre: 98. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 18:59

Hogy mit fogsz ezért kapni 😂 De te is tudod.


Engem már párszor kiátkoztak innen, mikor kifejtettem hogy nem hat meg egy súlytalan kóbor numera.

Az én ingerküszöbömet az éri el, ha már érzelmek is vannak. Az más tészta, de egy félrekuffantás az semmi.

102. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 98. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 18:57

Én hiszek mindent, idáig azt is hittem, hogy egy magára valamit is adó pasi, nem áll le egy útszélinél, főleg, ha meg tud fizetni egy luxusprostit is.

Inkább egy szerető akkor már, mint egy ilyen.

2022. okt. 2. 18:25
Semmit. ..mert a megcsalás magába foglalja a választ is.
100. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 99. - Tádámmm)
2022. okt. 2. 18:23

Nem akarom elvenni senkitől a hitet, Te legalább érted, hogy miről beszélek.


egy férfi öltöző, egy pasi kocsmaasztal nők nélkül, egy üzletkötő aki járja az országot, stb. itt mindenhol a hűség mintaképei ülnek.

Este ők is hazaérnek a munkájukból.

álszent a világ, álszentek a nők is, saját magukat kábítják leginkább, mert azt hiszik el amit titkon hinni is akarnak a párjukról.

De biztosan van egy két kivétel is.

99. tádámmm (válaszként erre: 98. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 17:54
Hansi, ne vedd el a nők illúzióját.
2022. okt. 2. 17:15

Nincs olyan hülye férj egy sem, aki hazamegy, és vacsi közben azt meséli az asztalnál, hogy ma délután egy út szélén álló alkalmi örömnéni lecumizott...

Ti nők még mindig a mesékben éltek mert azt akarjátok elhinni, hogy a tietek az nem olyan.


De inkább csak támadtok, a pasik működését meg nem ismeritek.

Szinte nincs olyan pár éves kapcsolat, ahol a férj soha ne kacsintott volna félre fiatalon.

csak ti hiszitek a "hűséges férj" teóriáját.

97. tádámmm (válaszként erre: 96. - Birebora)
2022. okt. 2. 16:13

A fórumot hogy tudtam meg?

Kicsit fejtsd ki jobban, mire vonatkoznak a kérdéseid?


A szeretőt egy sms-ből, de már előtte is voltak jelek.

A fórumban minden adatból kiderül, hogy a férjemről van szó.

Együttmaradtunk, de hosszú, komoly munka előzte meg a döntést.

És ami a lènyeg: nagyon sokat tanultunk belőle.

Ez nem garancia rá, hogy ez így is marad, de ma már másképp állunk egymáshoz.

96. birebora (válaszként erre: 68. - Tádámmm)
2022. okt. 2. 15:26
Hogy tudtad meg? Miből? És honnan vagy benne biztos, hogy a férjed szeretője? Mi lett a vége?
95. birebora (válaszként erre: 58. - Globus)
2022. okt. 2. 15:20
Talán a nős férfi, ahogy a férjes asszony is csábitóbbnak és elérhetetlenebbnek tűnik.
2022. okt. 2. 15:15
Van 20 perced, hogy összeszedd a cuccaidat, megértetted te fasz?! Ennyi lenne.
93. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 15:11

Első kérdésem az lenne, hogy mióta tart, vagyis mennyire komoly az a kapcsolat.

Következő kérdés: mik az ő tervei?

Ha azt mondja, hogy veled szeretne maradni, stb. stb. A válasz: majd átgondolod, hogy te!! hogyan döntesz. Érezze, hogy a megbocsátás sem olyan természetes dolog, mint ahogy gondolta.

Ettől kezdve tőled függ, hogyan legyen tovább.

92. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 91. - Temmp)
2022. okt. 2. 14:59

De miért zavar ez téged, ha nem érint?


Aki kapcsolatban él, felnőtt, nagykorú, nem gyámság alatt lévő személy általában. Kell annyi eszének lenni mi fér bele neki, ha valakinek ez nem jó, nem fér bele lépjen. Akinek meg jó, mert a Rengali sziget óceán mélyére épített hálószobájában akarja tölteni a gaz megcsalóval a hónapját, tegye azt. Más életén miért kell csámcsogni?

Fogadd el, mindenkinek más a jó.

91. temmp (válaszként erre: 90. - Tádámmm)
2022. okt. 2. 14:38

Anita a valoperes baratnom meselhetne hogyan viselik. Alt. nala es a kollegainal kotnek ki az ilyen csipkerozsika alombol ebredok. Aztan a nadragrol a gombot is lepereltetik vele.

Amelyik meg nem ott kot ki, az vagy maga is felre jar, vagy nincs olyan helyzetben, hogy merjen lepni, magyarul kiszolgaltatott valt az evek soran.

Nyilvan olyan is van akinek ez tenyleg belefer vagy szepen turi, hogy felrekefelnek mellette, csak legyen meg az idei dominikai nyaralas vagy mas elony, amiert erdemes a kapcsolatban maradnia.

90. tádámmm (válaszként erre: 88. - Temmp)
2022. okt. 2. 14:24

Remeknek fogja gondolni, max becsapottnak érzi magát, HA VALÓBAN nem sejt semmit.

De úgy gondolom, sejt.

Csak úgy van vele, mint SOK MILLIÓ másik feleség, hogy amíg nekem minden egyéb szempontból megfelel ez a helyzet, mert jó életem van, társam, férjem, szerelmem és barátom egy személyben, és a körülmények is tökéletesek, akkor mit kutakodjak, miért borítsak..?

A legtöbb 'szar' addig nem büdös, amíg nem zavarják fel...

89. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 88. - Temmp)
2022. okt. 2. 14:21

Igen, a legvidámabb, legodaadóbb fickó, ismeri a gondolataimat is, nincs olyan vágyam, amit ne teljesítene, szabad vagyok mellette, mint a madár.

Nem tudnánk egymás nélkül élni, de kell a szabadság, hogy tudjuk itt a helyünk egymás mellett.

88. temmp (válaszként erre: 87. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 14:15

Nyilvan ha te ugy hiszed, hogy a tobbi pasi is fuvel-faval csalja minden egyes partneret, akkor a felelossegetek megoszolik a "kollektiv bunosseg menten", es igy az egyen felelossege realtivizalodik es el lehet bagatellizalni.

A "hidd el", mint erv a buta kislanyoknal biztos mukodik :)


Mondjuk a felesegednek, hogy egesz ido alatt megcsaltad tobb novel is, aztan meglatjuk, hogy visszatekintve meg mindig remeknek gondolja-e a hazassagat :)

87. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 85. - Temmp)
2022. okt. 2. 14:04

na, most egyetértünk valamiben.

senki sem mondta, hogy a félrekettyintés a helyes egy házasságban.

de megdöbbennél magad is,ja szembesülnél az igazsággal, hogy hány "hűséges" pasi él házasságban, szerintem csak azok, akik már otthon sem tesznek kárt az asszonyba.


Már többször is mondtam, a feleségemnek remek az élete mellettem.

Hidd el nekem, hű pasi nem sok van, ha áltatod magad, ha nem.

Ritka mint a fehér holló.

86. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 84. - Temmp)
2022. okt. 2. 13:58
ha minden pasi mindent bevallana otthon....-))
85. temmp (válaszként erre: 79. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 13:58

Ki mondta, hogy az en eletem helyes?

De nehogymar az legyen a helyes, hogy vigan felrekettyintenek a pasik, a nok meg ezt feltetel nelkul fogadjak ezt el.

A felesegdnek fogalma sincs, hogy valojaban milyen az elete, akkor lenne neki az helyes, vagy jo???

84. temmp (válaszként erre: 80. - Globus)
2022. okt. 2. 13:56

Hat o irta, hogy ilyennek ismerte meg, ilyennek fogadja el.

Pont ezt mondom en is, nem lehet tudni, hogy hogyan reagalna a neje, ha tudna, innentol kezdve, az, hogy elfogadja a neje olyannak amilyen, az onaltatas reszerol.

Tudom, hogy keptelenseg, de az is, hogy ezt a neje elfogadja, ha egyszer fogalma sincs, mit fogad el :)

Uljon le, mondja el, aztan meglatjuk mukodik-e a szuper kapcsolat es elfogadas :)

83. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 82. - Globus)
2022. okt. 2. 13:49
azon mosolyogtam, hogy számokban adtad meg.-))
82. globus (válaszként erre: 81. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 13:47
Nem mindegy ám, hogy 87 alkalom, vagy 87 partner!
81. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 80. - Globus)
2022. okt. 2. 13:41

87??


:-DDD

80. globus (válaszként erre: 77. - Temmp)
2022. okt. 2. 13:38

Szerintem nincs a lelke mélyén ilyesmi, mert nem gondol rá, hiszen nem tud róla.

Más kérdés, hogy elvileg az egész kapcsolat erre épül, hiszen nem tudni, hogy mi lenne, ha tudná.

Lehet, hogy semmi. De ez az ő döntése, megfelelő információk birtokában, ami lényegi különbség.

Elvizualizálom 🙂 a gyónást: -Megcsaltalak 87 alkalommal. Gyere, szeress...

Képtelenség.

79. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 77. - Temmp)
2022. okt. 2. 13:37

Figyi, hagyjuk egymást békén.

Neked a te életed helyes, nekünk meg a sajátunk.

Már unom ezt a csűrést csavarást.

78. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 76. - Globus)
2022. okt. 2. 13:35

az út szélén álló nénik.

van belőlük épp elég.

77. temmp (válaszként erre: 74. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 13:31

Na errol beszelek. Te nem mondtad meg neki, hogy felre fogsz dugni. O meg a lelke melyen remenykedik, hogy vele mas vagy.

Az akkor fog csak kiderulni, hogy elfogad-e ted ilyennek, ha kiderul, hogy eveken at csaltad fuvel-faval.

Szoval nincs itt semmi elfogadas, csak a te fejedben, hogy a lelkiismereted - mar ha van egyaltalan - megnyugtasd.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook