Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek tapasztalata kisállat hamvasztással kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata kisállat hamvasztással kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Mókuslány (válaszként erre: 5. - Sanka93)
2008. jan. 3. 10:33

Szia,

Sajnos előbb jött el az idő, mint gondoltam volna.

Dec.11-én megműtőtte a kutyimat az orvos és sajnos a szíve nem bírta, így másnap 12-én meghalt. A szívem szakad meg, ha rá gondolok.

Hamvasztatni szerettem volna, mert nagytestű Német dog volt, de sajnos mivel a közelünkben nem volt rá mód, akit felhívtam, azt hiszem szegedi volt, az nagyon sokat mondott, mert az uti költség drága.

Így több, mint 100.000.- lett volna.

Ezért koporsót csináltattunk neki és kedvenc játékaival a kertben temettük el, de ez azt jelenti, hogy ezt a házat már sosem adhatjuk el.

Olyan volt nekünk, mint a gyerekünk.

Koszorút csináltattam neki és azóta folyamatosan gyertyát égetünk érte.

Aki ezt nem tudja átérezni az nem is tud szeretni igazán.

5. sanka93 (válaszként erre: 1. - Mókuslány)
2007. nov. 12. 11:20
Szia!Most találtam rá a hozzászólásodra. Ha még aktuális a kérdésed, én szívesen segítek, ugyanis kisállat hamvasztással foglalkozunk.Bármilyen segítségre van szükséged, vagy kételyed merülne fel ezzel kapcsolatban, írj.
4. Ceca4 (válaszként erre: 1. - Mókuslány)
2007. aug. 15. 23:33
Szia! A cicamat a kisallattemetöbe vittem és ott temettek el nagyobb állatokat is. Megkérdezem hamvasztást is vállalnak-e. Ha megtudtam valamit ismét írok.
3. zena01 (válaszként erre: 1. - Mókuslány)
2007. aug. 11. 06:41
Nem is hallottam még ilyenről. Nem rossz ötlet, mert amíg a cicámat ástam el, majd megszakadt a szivem. Különben is embernél és állatnál egyaránt a hamvasztás mellett döntök.
2. Gáspi (válaszként erre: 1. - Mókuslány)
2007. júl. 19. 21:36
A közelmúltban egy ismerősöm hamvaszttatta el a kutyusát.A telefonszámot a Kutya c.újságban találta.A hamvasztás kb. 1 óra.Az ára negyven ezer forint volt.
2007. júl. 19. 16:05

Sziasztok, van egy 8 éves Német dogom, mivel hatalmas, arra gondoltam, hogy elhamvasztatom és egy urnában fogom őrizni otthon. Nem lenne szívem elásni a földbe.

Akinek van tapasztala kérem írjon.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook